ניסור בטון לפתיחת גג

מחפשים ניסור בטון לפתיחת גג? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

תהליך ניסור בטון לפתיחת גג הוא תהליך מורכב ביחס לשאר תהליכי ניסור הבטון האחרים, בשל גורמים שונים כגון העובדה כי מדובר בתקרת בטון של הבית, העובדה כי ברוב המקרים תהליך ניסור התקרה יתבצע בגובה ועוד. אם כך, נשאלת השאלה כיצד מבצעים תהליך ניסור בטון לפתיחת גג? מתי בכלל נזדקק לתהליך זה? וחשוב מכל – כמה זה עולה?

אצלנו תוכלו למצוא שירותי ניסור בטון לפתיחת גג אשר מתבצעים באופן איכותי ומקצועי מאין כמוהו. כלל שירותי ניסור הבטון שלנו ניתנים על ידי אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון רב בתחום ניסור וקידוח הבטון, בכל תחום שהוא ולכל מטרה באשר היא.

רוצים לפתוח את הגג ליצירת קומה חדשה? רוצים לעשות פתח לעליית גג? חייגו אלינו עכשיו לקבלת שירותי ניסור בטון לפתיחת גג – 077-804-9579.

 

מהו תהליך ניסור בטון לפתיחת גג?

תהליך ניסור בטון לפתיחת גג, כפי שניתן להבין משמו, הינו תהליך אשר נועד ליצור פתח בסדר גודל כזה או אחר בגג אשר עשוי מבטון. פתח הגג יכול להיעשות בבתים פרטיים, בבניינים, במשרדים, בעסקים ובכל מקום שהוא אשר דרוש ניסור גג עשוי בטון.

כמו כן, תהליך זה מורכב מכמה שימושים, ועל כן האפשרויות להבאתו לידי ביטוי רבות ומגוונות. בנוסף לכך, בשל העובדה כי מדובר בעבודה מאסיבית, יש צורך במשאבים שונים כגון אספקת חשמל בצורה מסוימת, גישה לתשתית מים לעיתים וכדומה.

מהו תהליך ניסור בטון לפתיחת גג

 

איך מבצעים ניסור בטון לפתיחת גג

ניסור בטון לפתיחת גג יכול להתבצע בשתי דרכים עיקריות אשר משתנות בהתאם לצורך שלשמו נקראו שירותי ניסור הבטון. אם כן, שתי הדרכים הללו הן קידוח בטון וניסור, אשר נבדלות זו מזו באופן החיתוך של הבטון, וכן בכלי החיתוך הבאים לידי שימוש. כמו כן, בשני המקרים יחדיו, תהליך הניסור מחולק לשלושה שלבים עיקריים.

 

הכרת הצורך

השלב הראשון בתהליך הוא שלב הכרת הצורך. שלב זה כולל איסוף מידע שונה אודות הצורך כגון מידע בדבר סוג הבטון בגג, עובי הגג, האם הגג מהווה תמיכה כלשהי למבנה, היכן ניתן לנסר והיכן לא וכיו"ב. אי לכך, שלב זה מהווה את הבסיס לכל תהליך הניסור עצמו.

 

ניסור מעשי

השלב השני והמרכזי ביותר הוא שלב הניסור עצמו. הפעולה הראשונה של שלב זה היא שרטוט על גבי הבטון של מקומות החיתוך הרצויים, ויצירת תבנית. לאחר מכן, מתחיל שלב חיתוך הבטון עצמו, אשר בסופו יתקבל הפתח הרצוי החדש בגג הבטון.

 

ניקוי פסולת

השלב השלישי והאחרון הוא שלב הניקוי. מאחר ומדובר בפסולת בנייה, יש צורך לפנות אותה באופן מיוחד על ידי כלים אשר מיועדים לכך. ישנם מקרים בהם מתבצע פינוי כללי של כל פסולת הבניה בתום התהליך הכולל, אך במידה ולא מדובר בתהליך רב מימדים, יש לבצע את פינוי הפסולת עם סיום תהליך הניסור.

איך מבצעים ניסור בטון לפתיחת גג

 

השימושים של תהליך ניסור בטון לפתיחת גג

תהליך ניסור בטון לפתיחת גג הינו בעל שני שימושים עיקריים אשר באים לידי ביטוי:

  1. ניסור בטון לפתיחה והסרה של גג שלם – שימוש זה בא לידי ביטוי בפתיחה מלאה של הגג והסרתו לחלוטין. על כן, ברוב המקרים שימוש זה יהיה לשם הוספת קומה או פתיחה של הגג לצרכים שונים כגון החלפת גג בחומרים אחרים וכדומה.
  2. ניסור בטון ליצירת פתח בגג – שימוש זה, כפי שניתן להבין, עוסק בפתיחת פתח כלשהו בגג אשר לא עולה על יותר מחצי מהגג ברוב המקרים. השימושים של תהליך ניסור זה יכולים להיות לצרכי פתיחת פתח גישה לעליית גג, ליצירת חלון בגג וכו'.

השימושים של תהליך ניסור בטון לפתיחת גג

 

כמה עולה ניסור בטון לפתיחת גג?

מחיר ניסור בטון לפתיחת גג בתור התחלה עומד על כ – 180 ש"ח. אף על פי כן, זהו מחיר התחלתי בלבד, ומשם הוא יכול להעלות רבות בשל גורמים רבים. אם כן, בין הגורמים אשר משפיעים על מחיר שירותי ניסור בטון לפתיחת גג ניתן למנות את סוג הבטון בגג, השימוש של תהליך ניסור הבטון וגודל הפתח הרצוי, עובי הבטון, אופי החיתוך וכו'.

כמו כן, לכל תהליך ניסור בטון לפתיחת גג מחיר שונה גם בהתאם לבעל המקצוע אשר מבצע את ניסור הגג בטון, מאחר ובסופו של בר הוא הקובע את מחיר השירות.

 

מחירון ניסור בטון לפתיחת גג כללי

ניסור בטון לפתיחת גג החל מ – 180₪‏
ניסור בטון להרחבת חלון החל מ – 400₪‏
ניסור מדרגות בטון החל מ – 480₪‏

כל תהליך ניסור בטון לפתיחת גג נמשך לפרק זמן שונה בהתאם לאופי התהליך כגון כמות הניסור הדרושה, שיטת הניסור ועוד.

אנו מספקים את שירותי ניסור בטון לפתיחת גג במגוון מוקדים ברחבי הארץ, ועל כן המיקום אינו אמור להוות בעיה כלל.

נווטו במאמר לפי נושאים