ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה

מחפשים ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

הליכי שיפוץ והרחבה של מבנים מתרחשים כמעט בכל יום, ומוזמנים במועדים תכופים גם כן. כמו כן, תהליכי השיפוץ וההרחבה כוללים מלאכה רבה בשיפוץ או בהרחבת המבנה, ולכן נדרשים בעלי מקצוע רבים, לתחומים הרבים הקיימים. אם כך, בין התחומים השונים קיים גם צורך בתהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה. זאת בכדי לייעל את תהליך ניסור הבטון ולהפוך אותו לאסתטי, מדויק ואיכותי הרבה יותר. אם גם אתם עושים שיפוץ או הרחבה של הבית, המשרד, העסק או כל מבנה אחר, הכולל הרחבה ושיפוץ הנוגעים בהתעסקות עם בטון, הגעתם למקום הנכון. אצלנו תוכלו למצוא שירותי ניסור בטון כחלק מתהליכי שיפוץ והרחבה, אשר מתבצעים באופן איכותי, מקצועי ובטוח מאין כמוהו.

 

מהו תהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה?

ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה מהווה תהליך אשר מורכב מעבודה רבה, בהתאם כמובן, לצרכים ולדרישות של בעל המבנה. אם כן, כפי שניתן להבין משמו, ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה הינו שירות של ניסור בטון אשר מתבצע כחלק מתהליך שיפוץ של מבנה כלשהו או הרחבתו.

בתהליכים אלו, מתעוררים צרכים רבים כגון חיתוך בטון בגדלים מסוימים, חיתוך בטון לצורך יצירת חלון, דלת וכו'. כמו כן, תהליך זה נועד על מנת לייעל את תהליך השיפוץ ולהביא את התוצר הסופי לרמת דיוק ואסתטיקה רבה ככל הניתן.

מהו תהליך ניסור בטון כמהו תהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבהחלק משיפוץ והרחבה
מהו תהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה

 

כיצד מתבצע תהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה

תהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה מורכב מכמה שלבים עיקריים אשר נועדו על מנת לייעל את תהליך העבודה, וכן לבצע אותו בצורה האיכותית והבטוחה ביותר. אם כן, בין השלבים השונים ניתן למנות את תכנון הניסור, הניסור עצמו ועוד.

כיצד מתבצע תהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה
כיצד מתבצע תהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה

 

תכנון הליך העבודה

השלב הראשון בתהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה הוא שלב התכנון. בשלב זה מכירים בעלי המקצוע את השטח, את הבטון המיועד לניסור וכו'. כמו כן, בשלב זה מתגבשת דעה אודות כלי הניסור הדרושים ואופי החיתוך העומד להתבצע. מלבד כל זאת ומאחר שמדובר בהליך שיפוץ והרחבה, יש צורך להתחשב בגורמים שונים כגון עמידות המבנה, הצורך בניסור (יצירת חלון, דלת וכו') ועוד.

 

ניסור הבטון

לאחר התכנון, מגיע שלב הניסור עצמו. שלב זה כמובן, מתבסס על שלב תכנון העבודה, ומתבצע בהתאם לדברי שנקבעו בו. כמו כן, משך הזמן של שלב זה משתנה בהתאם לגורמים שונים כגון כמות העבודה הרצויה, סוג הבטון העומד לניסור וכו'.

 

ניקוי שטח העבודה

לאחר סיום תהליך ניסור הבטון, מגיע שלב הניקיון. מאחר שמדובר על פסולת בניה, לא ניתן להשליכה לפחי האשפה הרגלילם, ועל כן יש צורך במיכלי אשפה לפינוי פסולת בניה. אי לכך, שלב הניקיון צריך להתבצע על ידי חברת עבודה שברשותה קיימים אמצעי ניקוי מתאימים.

 

 

דברים שחשוב לברר טרם ביצוע תהליך ניסור בטון

ישנם מספר דברים שחשוב לוודא ולברר טרם תחילת ביצוע ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה, בכדי להבטיח הליך תקין, יעיל, איכותי ומעל הכל, בטיחותי. אם כן, בין הדברים שיש לברר טרם הניסור עצמו ניתן למצוא:

  1. גישה לתשתית המים – לצורך תהליך עבודה יעילה ובטוחה יותר של ניסור הבטון, יש לוודא האם ישנה גישה לתשתית מים כלשהי טרם תחילת הניסור עצמו. גישה לתשתית המים מייעלת את תהליך הניסור, וכן שומרת מפני התחממות יתר ואף שריפה של החומרים המעורבים בעבודה.
  2. מיקום תהליך הניסור המדויק – במקרים בהם ניסור בטון מתבצע בגובה או שהגישה למיקום הניסור מורכב, יש צורך בחומרי עזר ובכלי עבודה מיוחדים המאפשרים עבודה זו. אי לכך, יש לברר את המיקום המדויק של הניסור טרם תחילתו.
  3. שטח עבודת הניסור – במקרים בהם מתבצע קידוח בטון בבניין משותף מאוכלס, ישנם הגבלות על עבודת הניסור, ולכן זהו דבר שיש לעדכן אודותיו טרם תהליך הניסור.
דברים שחשוב לברר טרם ביצוע תהליך ניסור בטון
דברים שחשוב לברר טרם ביצוע תהליך ניסור בטון

 

מהן הסכנות בניסור בטון

ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה בפרט, וניסור בטון בכלל עלול להוות סכנה הן לעובדים והן לסובבים. אי לכך חשוב להיות מודעים לסכנות ולהימנע מהם ככל הניתן. ראשית, העבודה עם כלים מסוכנים כגון מסורים מסיביים, עלולה להוות סכנה רבה לעובדים.

שנית, העבודה עם בטון במבנה, עלולה לגרום להיחלשות ולכן יש לשים לב לגורמים שונים בכדי למנוע קריסות. כמו כן, קיימות עוד סכנות רבות בתהליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה, ואלו הן רק חלק קטן מתוכן.

מהן הסכנות בניסור בטון
מהן הסכנות בניסור בטון

כמה עולה ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה?

לכל הליך ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה מחיר שונה, אשר משתנה בהתאם לגורמים שונים כגון כמות העבודה הרצויה, סוג הבטון הדרוש לניסור, כלי העבודה הבאים לידי שימוש וכו'. כמו כן, מחיר ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה משתנה בהתאם לחברה אשר מבצעת אותו למחירים אשר היא מציעה.

אף על פי כן, הבדלים אלו, בין מחירי החברות השונות, מזעריים וניתן לומר כי המחיר ההתחלתי עבור שירות זה עומד על מחיר התחלתי של כ – 200 ש"ח.

כמה עולה ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה
כמה עולה ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה

 

מחירון ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה כללי

ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה החל מ – 200₪‏
ניסור בטון החל מ – 150₪‏
ניסור בטון ליצירת חלון החל מ – ₪‏1,000

אין הגבלה על כמות ניסורי הבטון האפשריים, אך כמובן שככל שהכמות עולה, המחיר עולה בהתאם.

חד משמעית כן. אחד השירותים הניתנים כחלק משירותי ניסור בטון הם לצורכי יצירת פתחים לדלתות, חלונות וכו'.

ברוב המקרים לא. טכניקת ניסור בטון אינה מעלה אבק ולכלוך רבים מלבד כמות החומר אשר נוצרת בעת הניסור עצמו, שזוהי כמות החומר אשר גורמת לחיתוך בין חלקי הבטון.

הדבר אפשרי אך אינו נפוץ, זאת מאחר שרוב תהליכי ניסור בטון מתבצעים טרם הצבת לוחות הבטון במקומם, או במקרים בהם יש לנסר בטון חדש שהתקשה לצורכי אסתטיקה, יצירת פתחים לצרכים שונים וכו'.

כמה עולה ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה (2)
כמה עולה ניסור בטון כחלק משיפוץ והרחבה (2)

 

נווטו במאמר לפי נושאים