קידוח בטון

מחפשים קידוח בטון? ריכזנו עבורכם את קבלני הבטון המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו את קבלני הבטון עכשיו:

בטון הוא אחד החומרים הכי נפוצים בכל בית. בגלל שהוא חזק, יציב וגם חומר מאוד אמין, חברות בנייה משתמשות בבטון על מנת ליצור את תשתיות הבית כך שיהיו חזקות ואמינות. בגלל שהבית עשוי בטון, בכל שיפוץ או שינוי מהותי שרוצים לעשות בבית לא ניתן להסתפק במסור או מברגה, אלא יש צורך בעבודות קידוח בטון. גם בשלב התקנת התשתיות עצמן כדוגמת מים או חשמל, נדרש תחילה לקדוח בבטון על מנת ליצור חורים לשימוש עתידי בבית. אלצנו תוכלו לקבל שירות אמין ומקצועי של קידוח, ניסור ועבודות נוספות עם בטון. המטרה שלנו לספק לכם שירות מדויק ואיכותי וכל זה מכל הלב ובהרבה מקצועיות. מוזמנים להתייעץ אתנו על תהליכי שיפוץ או בכללי על עבודה עם בטון בבית שלכם. נשמח לעזור!

 

קידוח בטון במרכז

קידוח בטון בצפון

קידוח בטון בדרום

קידוח בטון בשרון

קידוח בטון בחיפה

קידוח בטון בירושלים

קידוח בטון ביהודה ושומרון

 

קידוח בטון על ידי בעלי מקצוע

מושג זה הוא לא דבר כל כך מסובך, יש בטון וקודחים בו. אך זה הוא מקרה מעולה של משימות ותהליכים אשר נראים מאוד קלים מהצד, אך בעצם מסובכים ומורכבים. קידוח בטון חייבים להיעשות על ידי בעלי מקצוע מנוסים, הן בעבודות ניסור בטון והן בעבודות קידוח בטון. בדרך כלל שתי ההתמחויות האלו הולכות ביחד, אך בכל מקרה, בחרו בעל מקצוע אשר מבין כמה שיותר בסוג העבודה שאתם צריכים, באם מדובר בקידוח חור לקמין או בקידוח חור לתשתית ביוב.

קידוח בטון על ידי בעלי מקצוע

 

מטרות קידוח בטון

אמנם מדובר בעבודה ספציפית והיא קידוח בטון, אך בפועל ההליך נותן מענה למגוון מאוד רחב של עבודות עם בטון למטרות שונות ומגוונות. בעצם יכול להיות שתזמינו את אותו בעל המקצוע כאשר תרצו להעביר תשתית חשמל חדשה בבית, אך גם כאשר תרצו ליצור מקום לקמין חדש או לפרגולה בחצר. מטרת הקידוח משנה לבעל המקצוע לבחור איזה מכשיר מתאים, אך גם לקבוע את המחיר של השירות, הזמן והמשאבים.

מטרות קידוח בטון

 

הנחת תשתיות

אחת המטרות שכנראה יעניינו יותר את השיפוצניק שלכם או את קבלן הבנייה היא משימת קידוח בטון לשם הנחת תשתית חדשה. כל המערכות ותשתיות הבית, בשאיפה, מוסתרות מהעין על ידי כך שהן מועברות מתחת לרצפה, מאחורי הקיר או מעל לתקרה. כאשר הבית בנוי בטון, על מנת להגיע לצד השני של חלקים אלו בבית, יש צורך בביצוע קידוח בטון בקיר, בתקרה או ברצפה. החור אשר ייווצר כתוצאה מהקידוח מאפשר לבעלי מקצוע אחרים, כדוגמת חשמלאים, להעביר את המערכות, החוטים והצינורות באופן מוחבא מעיני דיירי המבנה המשופץ או הנבנה.

הנחת תשתיות

 

תליה והתקנה

כאמור, בית בנוי מרובו מבטון. בשונה מקירות הגבס אשר הם הקירות הפנימיים בדרך כלל של הבית, כל קיר אשר בנוי מבטון לא מאפשר תליה או התקנה של אלמנטים עליו. לדוגמא, באם תרצו להתקין מכשיר או קישוט חדש על קיר הבטון שלכם, תצטרכו עבודות קידוח בטון אשר מאפשרות ליצור פלטפורמה להתקנה בהמשך. על אופן הקידוח וההתקנה מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע מוסמך, הוא יסייע לכם הן בהחלטה כיצד לבצע את העבודה וגם בביצוע העבודה עצמה.

 

אתגרים בקידוח בטון

בטון לא עושה חיים קלים כלל וכלל לבעלי המקצוע אשר בוחרים לעבוד איתו ובטח לא לדיירי הבית עצמו. אמנם הוא מאוד יציב בגלל החוזק שלו, אך בפועל החוזק שלו בהחלט עשוי להיות דווקא מהמורה בדרך. לאחר שהוא בנוי, יש לעיתים צורך בשינוי הצורה שלו על מנת לשנות את מבנה החדרים או אפילו להתקין תשתית מים חדשה. במקרים אלו דיירי המבנה יהיו חסרי אונים אל מול החוזק של הבטון, כך שלא תהיה ברירה ויהיה צורך להזמין בעל מקצוע לקידוח.

 

עובי וחוזק

כפי שצוין לעיל, החוזק והעובי המשמעותי של הבטון מהווים יתרון גדול וחשוב מבחינת היות הבטון תשתית המבנה עליה הכל בנוי, אך גם חסרון גדול בגלל הקושי לעבוד איתו. קידוח שלו חייב להיעשות רק בעזרת מכשירים מיוחדים שמצליחים להתגבר על העובי שלו ועל המורכבות של סוג החומר הזה. לבעלי מקצוע אשר עוסקים בתחום יש את המכשירים הנדרשים, ואפילו מגוון כך שניתן להתאים לכל הליך, אזור או סוג משימה את המכשיר המתאים.

 

נזקים אגביים

בגלל שהבטון כל כך חזק ועבה, גם כאשר מצליחים לקדוח בו לעיתים תהליך קידוח בטון שמתבצע עלול ליצור נזקים אגביים בקירות או בשאר חלקי הבית אשר סמוכים למקום הקידוח. נוסף על כך, לכלוך הנגרם כתוצאה מאבק או חומרים הנפלטים מהבטון בתהליך הקידוח. על כן, בעל מקצוע אשר מבצע קידוח בטון צריך גם להבטיח להתמודד ולטפל בנזקים אגביים, הן מבחינת לכלוך והן מבחינת סדקים או פערים בשאר הבטון.

 

סיבות לביצוע קידוח בטון

נתנו עד כה כמה דוגמאות למצבים בהם יש צורך בביצוע עבודות קידוח בטון. כמובן שיש עוד הרבה סיבות לביצוע קידוח בטון וכעת נרכז חלק מהן על מנת שתכירו מתי חובה להזמין את השירות הזה. בכל מקרה, כדאי שתדעו היכן בבית שלכם יש בטון עבה יותר או פחות למקרה שיהיה צורך בעבודה מסוג זה.

 

דוגמאות לעבודות קידוח בטון

  1. קידוח בטון להנחת תשתית צנרת או תשתית ביו, קדיחת חור ניקוז ועוד…
  2. קידוח בטון ליצירת חלל להתקנת קמין ביתי
  3. קידוח בטון על מנת ליצור חור להתקנת מזגן
  4. קידוח בטון על מנת ליצור פתח רגיל או פתח למילוט במבני בטון
  5. קידוח חור למעבר תשתיות למכשירים כדוגמת בר שתיה או מכונת כביסה

 

כמה עולה קידוח בטון?

מחיר קידוח בטון תלוי במה העובי, העומק ובאופן כללי הגודל של הקידוח. כלומר לשירות קידוח בטון מחיר אשר מתבסס הן על מחיר ראשוני בהתאם לעבודה שהוזמנה והן על כל מטר או עובי קידוח העלות תגדל. בכל מקרה המחיר הנמוך ביותר (בממוצע) לביצוע קידוח בטון, היקף עבודה קטן, הוא 200 שקלים. ממחיר זה התוספת תהיה כתלות בהיקף העבודה ובנושא, כלומר בעבור קידוח חור לקמין תשלמו כנראה קצת פחות מקידוח חור למזגן. ניתן לומר כי המחירים נעים החל מ-200 שקלים ויכולים, תוך שכלול כל הנעשה בבית גם להגיע לכמה אלפי שקלים.

 

מחירון קידוח בטון כללי

שירות מחיר
קידוח בטון החל מ-200 ₪
קידוח חלל לקמין החל מ-400 ₪
יצירת חור למזגן החל מ-420 ₪

 

שאלות ותשובות

באופן כללי, השימוש בקידוח בטון נעשה כאשר יש צורך ליצור תעלות בבטון לצורך העברת תשתיות, תעלות מיזוג, ארובות ועוד.
הודות למקדחי היהלום, קידוח בטון עוזר לעבוד בצורה נוחה ויעילה מאוד עם בטון, עבור כל צורך שהוא.
נווטו במאמר לפי נושאים