התקופה הטובה ביותר לבצע איטום גגות

אתם צריכים להכין את הגג שלכם בצורה הטובה ביותר לקראת ימי החורף שנמצאים ממש מעבר לפינה. ימי החורף מביאים איתם לרוב כמויות גדולות של גשם, ומכאן הסיכוי להצפה בבית היא גדולה מאין כמותו. אף אחד לא ירצה למצוא את עצמו עומד בבית בימי החורף ונאלץ להתמודד עם הצפות וחדירה של מים אל תוך המבנה. איטום גגות זוהי כמובן הדרך היעילה ביותר להכין את הגג לקראת החורף המתקרב.

אז מתי אתם צריכים לבצע את האיטום? אל תחכו שהחורף כבר יהיה ממש קרוב, כי אז הביקוש הוא עצום והמחירים רק יעלו. תבצעו את האיטום עוד בקיץ, זוהי התקופה הטובה ביותר לאטום את הגג, ולדעת שאתם לא צריכים לקחת הימורים שעלולים להיות מסוכנים.

 

הגג יתייבש במהירות במהלך הקיץ

אחת מהסיבות המרכזיות לכך שמומלץ לבצע איטום גגות דווקא בקיץ היא שבזכות השמש החזקה שלנו כאן בישראל, הגג צפוי להתייבש במהירות. כך אתם תוכלו לחזור לשגרה במהירות, ולדעת כי עשיתם כל מה שנדרש על מנת להכין את הגג שלכם ולמנוע מצב של חדירת גשם אל תוך המבנה. האיטום כמובן יחזיק מעמד הרבה זמן, כך שהוא יכול לשרת אתכם בצורה נאמנה כם בחורפים הבאים.

 

איטום גגות בקיץ יהיה זול יותר

ככל שאתם לא תזכרו בדקה ה-90, כך תוכלו להרוויח גם מבחינת העלויות הכספיות של האיטום. הרי לא מעט אנשים נזכרים לבצע את האיטום כמה רגעים לפני שהגשם הראשון מגיע, ובגלל הביקוש הגבוה המחירים מזנקים לשמיים. לכן אם אתם יודעים שיש לכם בעיה עם האיטום של הגג, אל תחכו לדקה האחרונה. תהיו חכמים ותזמינו את אנשי המקצוע הנכונים, ובכך תוכלו להוזיל את העלות כולה בעשרות אחוזים – אתם מרוויחים מכל כיוון שאתם חושבים עליו.

 

תבחרו את החברה שהכי מתאימה לכם

לא סיימנו לסקור בפניכם את כל היתרונות של איטום גגות בקיץ. כאשר אתם נזכרים מבעוד מועד לבצע את האיטום, אתם יכולים לבחור את החברה שהכי מתאימה לכם. כיום בישראל יש לא מעט חברות  המציעות שירותי איטום, ואתם תבחרו את זאת שהכי רלוונטית עבורכם. לא תצטרכו לבצע פשרות ולא תצטרכו לבצע ויתורים, כי יש לכם מספיק זמן להזמין את החברה הנכונה עבורכם – עד שימי הגשם יגיעו.

 

איטום גגות אפשר לבצע גם בחורף

חשוב מאוד שלא תטעו! יש לא מעט אנשים שנוטים לחשוב כי בחורף זה כבר מאוחר מידיי לבצע איטום, וזוהי כמובן מחשבה מוטעת. אומנם הקיץ זוהי התקופה הטובה ביותר לבצע את האיטום, אך אם לא ביצעתם בקיץ תוכלו לבצע גם בחורף. עדין מאוחר מאשר אף פעם, זה בדיוק המשפט שניתן להגיד על איטום גגות בחורף – חברה מקצועית תוכל לאטום לכם את הגג מתי שרק תרצו.

איטום גגות