עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  
 
 קרן-סטודיו לעיצובקולקציית חדרי הילדים החדשה מבית קרן-סטודיו לעיצוב מאפשרת "משחק" ומודולריות, כך שהחדר יכול "לגדול" עם הילד ולהתאים לו לאורך שנים. החדרים המעוצבים בסגנון פרובנס כוללים מיטות, שידות, ספריות, מדפים, ארונות, שולחנות כתיבה, כסאות ועוד. הצוות המקצועי בראשותה של קרן הירשפלד-מילמן יעצב את החדר לפי פנטזיית הילדים וההורים, תוך התחשבות מירבית בצרכיהם ובהתאם למידות החדר.
עיצוב חדר ילדים הוא משימה לא פשוטה: החדר צריך לענות על צרכיו של הילד אבל גם להתאים לטעמם של ההורים. על הרהיטים להיות אופנתיים, אך גם רחיצים. צריך למצוא מקום לכל צעצועי הילדות, אבל גם לחשוב קדימה ולשמור מקום למחברות בית הספר. על כן, לתכנון המוקדם של חדר הילדים נודעת חשיבות רבה.

ברוב המקרים מדובר בחדר לו מיועד מספר גדול מאד של תפקידים: שינה, משחק, אירוח, יצירה, לימוד, ספריה וצפייה בטלוויזיה. על כן לפני שמתחילים במלאכת העיצוב, מומלץ לקחת בחשבון את הפרמטרים הבאים: צרכי הילד ואופיו: אהבותיו והעדפותיו למשחקים, פעילות ותחביבים; דרישות ההורים לדרגת "בלגן" נסבלת; סוג הפעילות בחדר: האם החדר ישמש גם לצפייה בטלוויזיה; מספר הילדים בחדר; תקציב.

כל הפריטים בקולקציה החדשה, בסגנון vintage, עשויים עץ מלא וצבועים ידנית בטכניקת צביעה מיושנת אמנותית, שמשווה להם מראה עתיק ואופי שאבי שיק.

ניתן להשיג: קרן-סטודיו לעיצוב, שינקין 46, ת"א, טל`: 03-6202283. www.kerens.co.il

טיפים לשמירה על הסדר בחדר ילדים באדיבות קרן – סטודיו לעיצוב:

לנסות לשלב מגירות ומקומות אחסון בכל מקום אפשרי: תחת המיטה, בתוך שידת הלילה, בתחתית הארון, בתוך הארון. ניתן לתכנן גב מיטה עם קיבולת גבוהה, כוננית ניידת של מגירות ענקיות תחת השולחן, כסא על גלגלים שבמושבו יש מסתור לצעצועים, פלטת שולחן מתרוממת להסתרת דפים, צבעים, סרגלים, מחקים, חרוזים וכו`.

להציב סלסלות ענק אחידות למראה על הרצפה וכמה סגורות מעל הארון.
לשמור על סגנון שקט ואחיד בצביעה. לא לקשקש את הקירות יותר מדי, כי צעצועי ילדים מטבעם צבועים בצבעים עזים וזה תופס נפח ויזואלי רב. ככל שהקירות יותר שקטים, כך החדר נראה יותר מסודר ונקי.


פטנט אמיתי הנכון לכל חלל הוא: להרחיק את הריהוט כ-5 ס"מ מהקירות, זה מגדיל ויזואלית באופן משמעותי. אין להעמיס על הקירות תמונות ופיצ`פקעס. זה מאוד מקטין.

קרן-סטודיו לעיצוב