עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  
 
 "דיזיין סנטר"קבוצת מטבחי לוגת" תשלם 25$ למ"ר באולם התצוגה החדש
"קבוצת מטבחי לוגת "המתמחה במטבחים משיקה את מותג היוקרה "Ester" באולם תצוגה חדש במתחם העיצוב "הדיזיין סנטר". הקבוצה שכרה אולם התצוגה בגודל של 400 מ"ר בעלות חודשית של 25$ למ"ר, בתוספת 11$ למ"ר דמי אחזקה, לתקופה של 3 שנים ואופציה ל2 שנים נוספות

"קבוצת מטבחי לוגת", המתמחה במטבחים, השיקה אולם תצוגה במתחם העיצוב "הדיזיין סנטר" ברמת גן/ בני ברק, בהשקעה כוללת של כ- 200 אלף דולר. "קבוצת מטבחי לוגת" שכרה את אולם התצוגה לצורך השקת מותגם החדש שישא את השם "Ester". הקבוצה מאמינה כי מתחם העיצוב ה"דיזיין סנטר" הוא המקום להשיק את מותגם החדש בשל הצלחת המתחם בקרב הקהל אנשי המקצוע והציבור הרחב.

השטח שהושכר ל"קבוצת מטבחי לוגת" נמצא בקומה השלישית של ה"דיזיין סנטר", המרכז היחיד לעיצוב בישראל בבעלות "קבוצת יצחקי", ובניהולה של ליליאנה מור. המתחם משתרע על פני שטח של 45 אלף מ"ר ברוטו ומונה 4 מפלסים.
המתחם מרכז 60 חנויות המתמחות בעיצוב הבית- מטבחים , אמבטיות, ריהוט סלוני, פינות אוכל, חדרי ילדים ונוער, דלתות, מערכות קולנוע ביתי, כלי בית, מצעים ועוד. המתחם הוקם במטרה להוות קניון נושא (קונספט), המרכז את כל תחום עיצוב, שיפוץ וריהוט הבית, ולאפשר למעצבים, אדריכלים, קבלנים, צרכנים מן השורה ושוחרי עיצוב למצוא את כל הנדרש להם תחת קורת גג אחת."דיזיין סנטר", הלח"י 2, ר"ג/ ב"ב.