עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  
 
 פרזול לחדר ארונות - הטובים שבפתרונותחדר ארונות הוא מקום, אשר מתוקף הנסיבות אנחנו נכנסים אליו לשהייה קצרה בלבד: חשוב לנו שיהיה מסודר ומאורגן, יאפשר לנו לאתר לאלתר את הבגד או הבגדים שאנחנו מתכוונים ללבוש ו... סוגרים את הדלת ויוצאים. חשוב לנו שחדר הארונות יאיר ויסביר לנו פנים בשהיית-המעט שלנו בו. על מנת שיהיה חדר שימושי ואפקטיבי חשוב שיהיה נוח וידידותי לנזקקים לתכולתו.
חלק מרכזי ביצירת חדר ארונות נוח, המאפשר שליפה והוצאה קלה ומהירה של הפריטים השונים בו הוא חדר ארונות שיש בו עבודות פרזול איכותיות; שרכיביו השונים ובהם, בין השאר, מחברים, צירים,מתקנים נשלפים, תומכי מדף, ברגים, ניטים, גלגלים, פרופילים, קנטים ועוד יהיו חזקים ועמידים, יאפשרו שליפה מהירה ונוחה של מדפים, פתיחה קלה ומהירה של מגרות ואפשרות לסדר ולארגן את התשתית של הציוד והאבזרים בו באופן שיאפשר מיצוי מרבי של הפוטנציאל הגלום בחדר הארונות.
פרזול אפקטיבי:
חדר הארונות מהווה את פתרון האחסון האפקטיבי, האולטימטיבי והאטרקטיבי ביותר לבית ( אגב, גם בעברית הוא כזה...) כנישה מיוחדת בבית ניתן לנצל אותו לאחסון חפצים שונים, בתנאי שלא יהיו מוערמים ומגובבים זה על זה בערבובייה. מוצרי פרזול רבים עשויים להידרש בארגון חדר הארונות למתחם ולחלל ייעודי לאחסון. מאחר שיש צורך במדפים, במגירות ובפתרונות נוספים לאחסון יש צורך במוצרי פרזול ליצירת התשתית הנדרשת להפיכת חדר הארונות למקום שיענה אכן על הייעוד שהועדנו לו כאשר החלטנו על בנייתו במתחם ביתנו.
חלק חשוב, אולי מכריע, בסיכוי למצות את מלוא הפוטנציאל של חדר הארונות הוא בתכנון מוקפד שלו ובעיצובו. אם אתם לא בטוחים שביכולתכם לתכננו כראוי, אל תהססו להתייעץ עם אנשי מקצוע מתחום הנגרות והעיצוב, כדי שיתנו לכם את המענה הטוב ביותר עבורכם.
רצוי להסתייע בחברה המתמחה בייצור ובשיווק מוצרי פרזול. בכך יובטח לכם כי ייעשה שימוש בחומרים הטובים ביותר, חזקים, עמידים, מותאמים לייעודם, מאפשרים ניצול מיטבי של החלל והאפשרויות הטמונות בו. ככלל וכעיקרון – חשוב ביותר להתאים את אופן הסידור של חדר הארונות על-פי פרופיל השימוש האישי שלכם בביגוד. לדוגמה: אם לגבר יש חליפות רבות – רצוי ליצור חלל רחב מספיק לתלייה מרווחת שלהם. אם לאישה יש עשרות זוגות נעליים (יסלחו לי הגולשים על היקלעות - מן הסתם, שלא בטובתי - לשטח השיפוט של הסטריאוטיפים....) חשוב שיימצא בחדר הארונות מקום להניחן ברווחה- זוגות זוגות ועוד.
פופ אפ פרזול:
לשירותכם מתקני פופ אפ שעשויים להיות חלק מחדר הארון. המתקן הבנוי משלד אלומיניום קל לנשיאה, להרכבה ולפירוק. חיבורו פשוט וקל. פרזול פופ אפ מובנה בתוך המערכת ומאפשר את הפיכת המערכת כולה למשטח עבודה נוח (לדוגמה – לגיהוץ בגדים ולקיפולם).
בין אם אתם מתכננים מבעוד מועד לכלול חדר ארונות בבית החדש שאתם מתכננים את הקמתו ובין אם אתם מתכננים שיפוץ בית והסבת אחד מחדריו לחדר ארונות – חשוב ומומלץ הקפיד הקפדה יתרה בבחירת הספק של רכיבי הפרזול על-מנת להבטיח את חוזק המדפים, את יציבות המתלים, את תקינותן פעילות נסיעתן של המגירות בתוך המסילות ואת כל שאר הרכיבים השונים בחדר הארונות שמוצרי פרזול מהווים חלק בלתי נפרד מהם.

פרזול לחדר ארונות  - הטובים שבפתרונות