עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  
 
 עיצוב פנים לקירות הבית.קירות הבית- מרכיב בסיסי בעיצוב.

אחד המרכיבים החשובים של עיצוב פנים מוצלח הוא הקירות. הקירות הן חלק בלתי-נפרד מהאישיות שנוצרת לבית ומהאווירה שהוא משרה. אפילו קיר פשוט צבוע בצבע סיד לבן יכול לשדר מסר – למשל לעורר בזיכרון חוויות מבית חולים.

עיצוב קירות בעבודה עצמית.

מגוון האפשרויות הקיימים היום לגבי עיצוב פנים של קירות הוא אדיר. החל מצבע פשוט שיכול לשדר מסרים שונים, למשל ירוק משדר בדרך כלל רוגע ושלווה, ועד לשימוש בשטיחי קיר וטפטים מרהיבים.

לא לכל העיצובים צריך להזמין מעצבים מקצועיים ואנשי מקצוע. עיצוב פנים יכול פשוט להתבסס על בחירת הצבע המועדף, רכישת מברשת נוחה, נעלי עבודה – ועבודה עצמית.

אפשרות אחרת של עבודה עצמית בתחום עיצוב פנים הינה הדבקת טפטים מוכנים שמעניקים לקיר מראה אחר לגמרי. אם כי מומלץ להשתמש בבעלי ניסיון בתחום.

שימוש במדבקות לעיצוב פנים.

אחת הדרכים היותר חסכוניות לעיצוב קירות ביתיים הוא שימוש במדבקות. יש היום מדבקות במגוון צורות דגמים וגדלים, החל ממדבקות הלקוחות מחוברות נשיונל ג`יאוגרפיק שמציגות בעלי חיים או נוף פראי, ועד למדבקות מסרטי ילדים לחדרי השינה או מדבקות שיוצרים משפטי חכמים.

גיוס בני המשפחה.

אפשרות נוספת היא לגייס את בני המשפחה למען עיצוב עצמי של הקיר. כל אחד כמעט יכול לצייר למשל גרפיטי כרצונו, להוסיף ציור או רקמה וכיוצ"ב.

היתרון של גישה כזאת הוא שהיא חסכונית, ויכולה להיות מהנה מאוד ומרכיב חשוב ביצירת חוויות משפחתיות משותפות. רק שלפעמים בני המשפחה לא יאהבו מה שעשו לפני שנים אחדות.... שלא לדבר על כך שלפעמים אחד מבני המשפחה לא יאהב את עבודת השני...

עיצוב פנים מוכן מראש

כמו כן ניתן להשיג היום בחנויות של עיצוב פנים כל מיני קיטים מוכנים או מהסוג המיועד להרכבה עצמית, שמותאמים לכל טעם ולכל כיס. החל מקיטים בסגנון כפרי ועד לקיטים שמעניקים עיצוב רטרו או מודרני, בהתאם לטעם.

קיטים כאלה יכולים גם להוסיף לקיר כל מני אלמנטים נוספים כגון נישות רוזטות וכרכובים. קיימים היום בשוק כל מני פרופילים דקורטיביים שניתנים לחיתוך ועיצוב פשוט למדי ומאפשרים שלל צורות.

פרופילים כאלה ניתנים להתאמה לכל סגנון ולכל חדר בבית, בעבודה פשוטה ולא מסובכת.

מתקני תצוגה.
חלק חשוב מאד בעבודתו של מעצב פנים הוא תצוגות ותערוכות. מעצב טוב יודע כיצד לשלב מתקני תצוגה למיניהם כדי שיעניקו את השדר המתאם למוצר המבוקש ויעזרו למשוך קהל לקוחות.

שילוב של עיצוב קירות מעניין עם מתקני תצוגה שיודעים להעניק אווירה מתאימה בהחלט יכולים לסייע בהצלחת התצוגה.עיצוב פנים לקירות הבית.