עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  
 
 תאורה לחדרי שינהתאורה לחדרי שינה מסייעת ליצרית אינטימיות וייחוד בחדר הפרטי שלכם.
מי שאומר את המושג חדר שינה, מתכוון באופן טבעי לחדר שהוא הפינה השקטה של הורים או זוגות אחרים. חדר זה הוא המקום שבו יכולים ליהנות בני הזוג מהפרטיות הנדרשת בכדי לנוח, לדבר, ולעשות כל מה שהם רוצים. תאורה לחדרי שינה היא דבר חשוב ביותר מאחר והיא צריכה להיבחר בצורה מידתית ולא מוגזמת מדי. חדר זה מאופיין לרוב באינטימיות ובכך שהשימוש בו נעשה כמעט תמיד בשעות הלילה. לכן יש צורך להצטייד בגופי תאורה לחדרי שינה שיתאימו לאופיו של החדר, המוצנע יחסית לשאר חדרי הבית. אין זה אומר שחסרים עיצובים בתחום זה, אלא שחשוב לבחור אותם בקפידה.

מבחינת אנשים רבים הרי שכניסה לחדר השינה אינה תמיד בכדי לכבות את האור ולהירדם לאחר כמה דקות. אנשים אוהבים לקרוא ספרים ולראות טלוויזיה לפני שהם נרדמים ולכן בחירת תאורה לחדרי שינה חייבת להיעשות בצורה המתאימה לצרכיו של כל אדם. אם יש כאלו שיש להם רהיט מסוים, כמו שידה למשל, שבה הם משתמשים גם בזמן שבן הזוג השני ישן, הרי שחשוב מאוד שכחלק מאותם גופי תאורה לחדרי שינה הם גם ירכשו מנורת לילה שלא תפריע בזמן שהם מוציאים או מחזירים ספר או משקפיים לשידה. תאורה לחדר שינה יכולה להיות קבועה גם בקיר באזור המיטה, וזאת מעבר להרכבת מנורות שונות בתקרה כמקובל.

ברוב הפעמים אנו רואים כיצד לא מעט אנשים בונים בית או משפצים דירה ומשקיעים הרבה מחשבה בחדרים כמו סלון או במקומות כמו מסדרונות ומבואות. נראה כי לעתים אנו שוכחים את אחד החדרים החשובים ביותר ומתאימים בצורה לא נכונה את אותה תאורה לחדרי שינה. כל חדר צריך את ההתייחסות שלו ולכן בחירת תאורה לחדרי שינה היא לא דבר שצריך להיעשות תוך כדי החלטה מהירה. נהפוך הוא, בחירת גופי תאורה לחדרי שינה תיעשה בצורה חכמה אם תושקע בהם מחשבה כמו בשאר חדרי הבית. אין ספק כי יש שוני בין החדרים השונים, אך תאורה המעוצבת נכון בחדר השינה תוסיף לעיצוב הכללי שבו השקעתם רבות.


תאורה לחדרי שינה