עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  
 
 פתרונות עיצוב יצירתייםבית העיצוב "פרנזאי"גאה להציג פתרונות איחסון יצירתיים בעיצוב קלאסי ובסטנדרטים הגבוהים ביותר.
הארונות המעוצבים של פרנזאי הם היחידים העשויים מפורניר עץ

סיור קצר בחדר המעוצב על פי פרנזאי, נותן משמעות חדשה למושג השקעה. בפרנזאי, בית העיצוב הייחודי, מאמינים שכל פריט בחדר, גם הפונקציונאלי ביותר, משפיע על העיצוב הסופי והאווירה בחדר ולכן משקיעים במראה של כל פריט ופריט.

דוגמא טובה לכך ניתן למצוא בארונות חדרי השינה למבוגרים וילדים כאחד, שעוצבו תוך כדי חשיבה קפדנית על פתרונות האחסון: הבשורה החדשה בפרנזאי היא ארונות פתוחים ומעוצבים מחד ורחבים ומרווחים במיוחד מאידך, המכילים סוגים שונים של מדפים, מיתלים, מגירות וקופסאות אחסון. ייחודיות הארונות שמציע פרנזאי היא בכך שהם היחידים בשוק העשויים מפורניר עץ (WENGE,OAK,CHERRY ). זאת, לעומת הארונות המוצעים בשוק העשויים ממלמין.

לדוגמא, ארון קיר מודולרי מבית המעצב D.Lo.Scalzo Moscheri. לארון דלתות הזזה רחבות במיוחד, ובצדי הארון- דלתות שליפה צרות וארוכות שנפתחות כמו מגירה (VALE). הארון מאחסן בצורה חכמה את כל סוגי הבגדים, וזאת בעזרת פתרונות אחסון ותלייה שונות לכל סוג בגד: ממדפים ומגירות בהתאמה אישית, ועד מדפי מוטות נשלפים למכנסיים, ארוניות נעליים וסלסילות עץ או אלומיניום במגוון גדלים. כל הארונות מעוצבים בקווים נקיים, ישרים, בסגנון יפני מינימליסטי ומשדרים מראה יוקרתי במיוחד.

ניתן להתאים לארון הפתוחים סוגים שונים של דלתות על פי בחירה: דלתות אקורדיון לארון פינתי, דלתות הזזה ( עד 1.40 רוחב לדלת (, ודלתות נשלפות לאחסון מאוורר ומסודר של נעליים כשחוזרים הביתה. השימוש בדלת נשלפת נוח במיוחד כשחוזרים הביתה ותולים את הז`קט והתיק, ומעיפים מבט בראי הקבוע באחד המדפים.

שילוב של פס זכוכית אטומה או שקופה יעניק לארון מראה מיוחד ויוקרתי, ופאנל עשוי אלומיניום, עץ או זכוכית, יקיף את מסגרת הארון או הזכוכית וישלים את החזות.

כל הארונות עשויים High tensely fiber בגימור צבע לכה בתנור בגוון לפי בחירה (מתוך מבחר של 40 צבעים!) ניתן להתאים אישית גם את מספר הדלתות, סוגי המדפים והמגירות, והחומרים השונים מהם עשוי הארון.
כמו כן מציעה פרנזאי פתרונות אחסון יצירתיים לחדרי הילדים. הרי מדובר בחדרים מורכבים יחסית שכן הם מכילים ריהוט רב (שולחן, מיטה, שידה, ספרייה, מדפים ועוד), ולעיצוב הייחודי של חדרים אלו דרושה מחשבה מעמיקה על מנת לאפשר לחדר "לגדול" על פי צרכי הילד-הנער-המתבגר. פרנזאי מציעה ללקוחותיה פתרונות שונים על פי הצרכים הספציפיים של כל אחד ואחד. אדריכלי GALI ITALY, המובילה באיטליה בתחום הריהוט העיצובי, יוצאים בימים אלה עם ארונות בעלי עיצוב חדשני המוצעים ללא דפנות. האדריכלים מתכננים את ארון חדר הילדים על פי מידות החדר. כך שהארון, המוצע בסטנדרטים גבוהים, יתאים לו בגיל 6 כמו גם בגיל 18.

פרנזאי - דיזנגוף 340, ת"א

פתרונות עיצוב יצירתיים