עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  
 
 קמין חשמלי- לחימום הביתמפזר אווירה ללא ארובה וללא גחלים
הקמין החשמלי מבית morphy richards משמש כיחידה של מפזר חום המפזרת את החום בצורה שווה ואחידה בחלל

במאה הקודמת השתמשו בקמין עצים כדי לחמם את הבית בעונת החורף, אולם, מאז הומצא החשמל וכיום אפשר לחמם את חלל הבית על ידי מפזרי חום, תנורי גז או חשמל, מזגנים וכו`.

המומחים של חברת morphy richards ידועים ביכולתם המופלאה להפוך את חיינו לקלים ונעימים, וגם הפעם, הם מצאו את הפתרון האידיאלי לחימום הבית: קמין חשמלי.

בשנים האחרונות התפתח מאוד בישראל שוק הקמינים החשמליים, בשנת 2004 נמכרו למעלה מ- 4,000 קמינים חשמליים, והמספר עולה משנה לשנה.


לקראת חורף 2006-7 מציגה חברת "שריג אלקטריק" שלושה דגמים של קמין חשמלי מבית morphy richards, מעוצבים ובמחירים שווים לכל כיס.קמין חשמלי ELGAR מעוצב (דגם EGR20) - חדש!!
הקמין החשמלי משמש כמכשיר חימום המופעל באמצעות טכנולוגיה חדשנית, הפועלת על חשמל, עם תרמוסטט לוויסות הטמפרטורה בחדר ושמירה על אוויר חם בצורה שווה ואחידה בחלל החדר.
עוד הוא משמש כאביזר פונקציונאלי בעיצוב חדשני- שילוב של מראה אותנטי עם מסגרת בעלת לוק חדשני, המספק פתרון בטיחותי לשימוש בחדרי מגורים ומקנה תחושה נעימה, חמימה ורומנטית עם אפקט של להבת אש אמיתית.
הקמין כולל 3 מצבי חימום ותאורה, ובזכות כך יכול לפעול רק על מצב תאורה ליצירת אווירה נעימה בחדר ללא צורך בחימום- בזכות כך מתאים לכל ימי השנה.
הספק- 2000W.

בנוסף, מורפי ריצ`רדס ממשיכה לשווק בהצלחה גם השנה שני קמינים חשמליים מעוצבים נוספים:

קמין BRAYFORD (דגם BFD20)- הקמין מעוצב עם אפקט להבה דמוי עץ המשמש כמכשיר חימום וכן כאביזר ריהוט לחדר המגורים. כולל שני מצבי חימום ותאורה, ויחידת מפזר חום של 2000W.

קמין SPRINGBOURNE (דגם SBN20)- הקמין מעוצב עם אפקט להבה דמוי פחם המשמש כמכשיר חימום וכן כאביזר ריהוט לחדר המגורים. כולל שני מצבי חימום ותאורה, ויחידת מפזר חום של 2000W.

בנוסף, אפשר לשמור על אווירה רומנטית בבית מבלי להפעיל את מפזר החום, כל מה שצריך לעשות זה להדליק את התאורה של הקמין שמאירה בעוצמה של להבה אמיתית. כך שאפשר ליהנות מאווירה רומנטית בכל ימות השנה ולא רק בחורף.


מחברת "שריג אלקטריק", מנדבים מספר טיפים הכרחיים על "איך לשמור על בית חם ובטוח":
מומלץ לשמור על טמפרטורה קבועה של 22 מעלות. כך יהיה לכם נעים בית וגם תחסכו בצריכת החשמל.
כאשר מחממים את החדר בו שוהים, מומלץ לסגור את החלונות והדלתות לחדרים שאינם בשימוש.
לפני השימוש הראשון במכשיר חימום חשמלי יש לדאוג לנקותו מאבק.
אין לחסום את פתחי האוויר של מכשיר החימום.
למען הבטיחות – יש להרחיק חפצים דליקים ממכשיר החימום.
מומלץ לרכוש מכשיר חימום לחורף בהתאם לצרכים: לחימום מהיר וממוקד מומלץ להשתמש במפזרי חום / קונווקטורים ולחימום חללים גדולים לאורך זמן מומלץ להשתמש ברדיאטורים / מזגנים.

אנו מזמינים אתכם לעצום לרגע את העיניים ולדמיין את עצמכם יושבים בסלון, או שוכבים במיטה מתחת לפוך עם ספר מרתק, שוקולטה חמה ולהבות של אש מרצדות ברקע - ממש שוויץ.

את מוצרי morphy richards ניתן להשיג ברשתות השיווק והחשמל המובילות בישראל ובמאות חנויות ונקודות מכירה נוספות.

קמין חשמלי- לחימום הבית