עיצוב הבית לימודי עיצוב פנים חדשות וחידושים  
 
 קבוצת `לדיקו` נציגת BOSCH בישראל נכנסת לתחום האנרגיות המתחדשות.בעקבות כניסתה של חברת BOSCH לתחום האנרגיות המתחדשות על ידי רכישת יצרנית הפאנלים הסולאריים הגרמנית ersol, מקימה `לדיקו` את חברת Ledico Green אשר תשווק ותמכור פתרונות לתחום האנרגיות המתחדשות לחברות אינטגרציה בתחום הסולארי, ביו-גז וטורבינות רוח.

חברת Ledico Greenשזיהתה את התאמת יכולות הליבה שלה לשוק האנרגיות המתחדשות תשווק ותפיץ את מותגי החברות המובילות בעולם בתחום האנרגיות המתחדשות:
את הממירים של חברת SMA , היצרנית והמובילה בעולם של ממירים לשוק האנרגיות המתחדשות עם נתח שוק עולמי של כ-60%. לחברה פתרונות ייחודיים באפקטיביות ההמרה והעמידות של המוצרים לאורך שנים גם בתנאים קיצוניים של חום, לחות, מליחות ואבק כמו אלה ששוררים באיזורנו.

בנוסף, תפיץ החברה גם פאנלים סולאריים מתוצרת ersol מסוג ThinFilm לשדות סולאריים ופאנלים קונבנציונאליים מסוג Crystalline לגגות מבני תעשייה ובתים פרטיים .

ולהשלמת סל הפתרונות, החלה החברה להפיץ קונסטרוקציות מאלומיניום של חברת Mounting Systems GmbH הגרמנית לגגות ולשדות סולאריים.

"ייצוגן של החברות הללו מאפשר לנו להוביל בשוק האנרגיות המתחדשות בישראל ולהביא לכאן את האיכות שמאפיינת את הקבוצה כולה", מוסר ארז דולב, מנכ"ל חברת `לדיקו גרין`. "אנו מציעים מערכות סולארית המתאימות ללקוחות עסקיים וביתיים. מדובר במוצרים איכותיים מהשורה הראשונה, טכנולוגיות מתקדמות, שירות ברמה גבוהה , יכולות הנדסיות וזמינות מלאי".

"אנו מציעים פתרונות ייחודיים ביכולות ההמרה והעמידות של המוצרים לאורך שנים גם בתנאים קיצוניים של חום, לחות, מליחות ואבק. דבר שהוא משמעותי כאשר מדובר בהשקעה של לא פחות מ-20 שנה. " מוסר ארז דולב, מנכ"ל חברת לדיקו גרין. "תנאי האקלים האגרסיביים השוררים בישראל והקרבה לים המלח והים התיכון מצריכים פתרונות איכותיים על מנת שהמערכת תיתן את התפוקה הנדרשת לאורך שנים וחברה שתוכל לעמוד מאחורי המוצרים לאורך תקופה של לפחות 20 שנים, לפחות עד גמר החוזה עם חברת החשמל. מסיבה זו מומלץ לחפש חברות יציבות הקיימות כבר שנים ארוכות." מוסיף דולב.

אודות
חברת ארסול – חברה בת בשליטת Bosch, נחשבת לחברה המובילה באירופה בתחום האנרגיה הסולארית, עוסקת בייצור של פאנלים פוטו-וואלטאים, מעסיקה כאלף עובדים ובשנת 2007 הסתכמו מכירותיה בכ- 250 מיליון דולר.

חברת בוש – יצרנית חלפי הרכב הגדולה בעולם, ופועלת בישראל בתחום , כלי עבודה, ואספקת חלפים, מערכות ואביזרים לכלי-רכב, אוטומציה, פניאומאטיקה, פאנלים סולאריים ומערכות בטיחות ואבטחה. בוש הציגה מכירות של כ- 63 מיליארד דולר (בשנת 2007) ומעסיקה כ- 272 אלף עובדים ברחבי העולם .

חברת SMA – יצרנית ממירים למערכות אנרגיות מתחדשות המובילה בעולם.
חברת לדיקו - הוקמה בשנת 1965, כנציגה בישראל של חברת "בוש"  והיא עוסקת ביבוא, שיווק, הפצה ומתן שירות למותגים מובילים. לדיקו, נבחרה ע"י יצרנים בינלאומיים מובילים בעולם להיות היבואנית והמפיצה הבלעדית של מותגים בתחומי כלי עבודה, רכב, תקשורת, מערכות שמע , טכנולוגיות תעשייתיות, מעליות, מערכות אנרגיה מתחדשת ומערכות אבטחה ובטחון.

קבוצת `לדיקו` נציגת  BOSCH בישראל נכנסת לתחום  האנרגיות המתחדשות.