עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות  

 
   

שטיחים

שטיחים בעבודת יד
שטיחים באריגת מכונה
שטיחי עור
שטיחים לאמבטיה
שטיחים מודרניים
אריחי שטיחים
שטיחים מעור פרה
שטיחים בהזמנה אישית
שטיחי חבל
שטיחי כניסה לדלת 

1181 מוצרים נמצאו, מציג 61 עד 80

חיפוש לפי יצרן:      


seb7  שטיחים 7Elsebeth studio-7
 אם נכנסתם לתוך משרד או בית ומה שאתם בעיקר זוכרים ממנו הוא השטיח המיוחד והמעניין שהיה בו, ככל הנראה מדובר בעוד יצירה מופתית של "Elsebeth Studio" – שטיחים בלתי רגילים בעבודת יד, עשויים מצמר ודקורטיביים במידה הנכונה. דגם בגוונים בהירים, שילובי אריגה ודוגמה מופשטת כמו חותמת מלכותית.
seb7  שטיחים 7

seb6  שטיחים 6Elsebeth studio-6
 כאשר בוחרים שטיח בעל גוון אחד חף מדוגמאות, הדרך היחידה לגרום לו לבלוט הוא איכות החומר ממנו הוא ארוג וסגנון האריגה. כך למשל, מציעים ב"Elsebeth Studio" את הדגם המבריק והנפלא הזה, אפור כהה ביותר, רך, בסגנון שאגי וקריצה דרמטית. שטיחים מופלאים מצמר בעבודת יד.
seb6  שטיחים 6

seb5  שטיחים 5Elsebeth studio-5
 שטיחים מצמר של "Elsebeth Studio" משולים לקנבס, משמשים בסיס ליצירתיות יוצאת דופן ומקורית, ללא הגדרה צורנית, עם מגוון דוגמאות ושילוב צבעים הרמוני. הם נעשים בעבודת יד ואיכותם ניכרת בעין ובמגע. דגם אבסטרקטי אסימטרי, גלים באפור, שחור וסגול, נגיעה של דוגמת פסים צפופה ובסיס בהיר לכל היופי הזה.
seb5  שטיחים 5

seb3  שטיחים 3Elsebeth studio-3
 המדרגות לולייניות, המעקה מתפתל בהתאם לצורת הגרם, האווירה המלכותית מתחממת אך מה שבאמת מוביל למראה המפואר והמרהיב הוא פס השטיח הרחב, בגוון אדום יין עשיר ודוגמה אפורה עדינה. על הדגם הזה ועוד שטיחים יפים מצמר אחראים ב"Elsebeth Studio", רק בעבודת יד.
seb3  שטיחים 3

seb2  שטיחים 2Elsebeth studio-2
 לפעמים, כל מה שצריך בשביל להפוך יצירה למושלמת הוא נגיעה קטנה של דוגמה. דגם מאת "Elsebeth Studio" הממחיש את התרומה הגדולה של העיטור הקטן – מסגרת אפורה בעובי שאינו אחיד, פנים בהיר ודוגמה שהיא כמו כתם צבע ומשיכת דיו, המתגבשים למראה פרח. בלעדי, שטיחים מצמר בעבודת יד.
seb2  שטיחים 2

seb1  שטיחים 1Elsebeth studio-1
 כמו לקח מישהו דיו וצבעים ויצר דוגמה וכתמים דקורטיביים. שטיח עם טוויסט מבית "Elsebeth Studio".
seb1  שטיחים 1

seb23  שטיחים 1Elsebeth studio-1
 ציורים של ציירים מפורסמים נחשבים קלאסיקה שוות ערך ככל שהזמן עובר וגיל אין להם. דרך נהדרת להעצים את היצירה ולהעניק לה נפח ונוכחות רבה יותר בחלל, היא שטיחי קיר כדגם זה, עשוי צמר ומציג ציור מדהים של נחום גוטמן. שטיחים שתולים בעבודת יש מאת "Elsebeth Studio".
seb23  שטיחים 1

car14     שטיחים King David Jerusalemכרמל שטיחים ופרקט-King David Jerusalem
 אל אף ששדרגה את המותג שלה והכניסה נישות נוספות בתחום החיפוי, חברת "כרמל" ממשיכה להציע דגמים שנעשו 100% צמר ניוזילנדי באריגת מכונה, קלאסיים ואלגנטיים שאינם חולפים עם אף טרנד, כדגם יפיפה זה עם דוגמת מעוינים וצבעים חיים. שטיחי אריגת המכונה הטובים ביותר.
car14     שטיחים King David Jerusalem

car13     שטיחים King David Jerusalemכרמל שטיחים ופרקט-King David Jerusalem
 שטיחי אריגת / באריגת מכונה מבית "כרמל", נראים כמו עבודת יד מסורתית הממשיכה לכבוש בקסמיה סלונים, מסדרנות ועוד. דגם שנעשה מ- 100% צמר ניוזילנדי מעודן, אדמדם ושופע מסגרות מעוטרות, מאד מאפיין את סגנון השטיחים הקלאסי. השטיח איכותי, חמים למראה ומתאים לכל חלל נבחר.
car13     שטיחים King David Jerusalem

car12    שטיחים King David Jerusalemכרמל שטיחים ופרקט-King David Jerusalem
 שכבה ראשונה היא מסגרת אדמדמה יפה ומעוטרת ומבפנים, צבע בהיר המפליא בדוגמאות פרחוניות מאירות עיניים. שטיחי אריגת מכונה מבית "כרמל", דקורטיביים, 100% צמר ניוזילנדי מכניסים דרך קבע וויזואליות אלגנטית, המעידה על טעם משובח והבנה בעיצובים לבית שאין להם תאריך תפוגה.
car12    שטיחים King David Jerusalem

car11    שטיחים King David Jerusalemכרמל שטיחים ופרקט-King David Jerusalem
 עיטור מרכזי מלא פרטים ומושך תשומת לב, מסביבו, על רקע אדום יין דוגמאות יפות ואופייניות בשפע ואת כל אלו, ממסגרת מסגרת בהירה התחומה גם היא בשתי מסגרות דקות ואדומות משני הצדדים. כל כך הרבה פרטים בשטיח אחד, שטיחי אריגת מכונה עשוים 100% צמר ניוזילנדי מלא עניין מבית "כרמל".
car11    שטיחים King David Jerusalem

car10    שטיחים King David Jerusalemכרמל שטיחים ופרקט-King David Jerusalem
 השטיח עשוי 100% צמר המגיע מניו זילנד, המראה האוריינטלי שייך לדוגמאות השטיחים הפרסיים והביצוע מדויק, עשוי היטב ויפה לא פחות מהמקור. שטיחי אריגת / באריגת מכונה שעליהם אחראית "כרמל", חברה ידועה וותיקה בישראל שתמיד מחדשת ומרגשת בהיצע רענן ועדכני.
car10    שטיחים King David Jerusalem

imp29 שטיחים urban 0173כרמל שטיחים ופרקט-urban 0173
 שטיחים מודרניים עשויים היטב ומשלבים עיצוב ויצירה גיאומטרית שמשנה פלאים את מראה החלל. שטיחים בעבודת יד אשר מעניקים מראה אותנטי ודקורטיבי לחלל הבית ומתאימים לקו העיצובי הרצוי. עיצוב בטכנולוגיות החדשניות מספק לא רק עיצוב חדשני ויפה אלא גם רמה גבוהה של איכות.
imp29 שטיחים urban 0173

imp28 שטיחים urban 0131כרמל שטיחים ופרקט-urban 0131
 שטיחים מודרניים בעלי איורי פרחים אשר מעניקים רוגע ומכניסים שלווה אמיתית לתוך חלל הבית. פרחים בתוך הבית הם דבר מומלץ שיוצר שמחה ואושר וגורם לעיצוב הבית להיראות ייחודי ודקורטיבי. השטיחים מהסוג הזה קלים לניקיון ונשמרים לאורך השנים.
imp28 שטיחים urban 0131

imp27 שטיחים urban 1023b9כרמל שטיחים ופרקט-urban 1023b9
 שטיחים מודרניים אלו ממחישים את המפגש בין האומנות לבין עולם עיצוב הבית. שטיחים אותנטיים שנתפרו בעבודת יד איכותית ומרהיבה ביופייה. כיום ניתן לבצע כל שאיפה, רצון וחלום שתרצו להגשים בתוך כותלי הבית ואף לבצעו בצורה איכותית שנשמרת עם השנים ושומרת על המראה המפואר שלה.
imp27 שטיחים urban 1023b9

imp26 שטיחים urban 0155כרמל שטיחים ופרקט-urban 0155
 אין ספק כי שטיחים מודרניים הם הלבוש הכי מפואר ומשובח של החלל בו הם נמצאים. עיצוב זה משדרג כל פינה בבית ומקפיץ את הקו העיצובי לרמות עליוניות בסולם הדרגות. היופי בעיצוב זה אינו מגיע על חשבון איכות והשטיחים מיוצרים ברמת גימור ואיכות מהגבוהות בתחום השטיחים.
imp26 שטיחים urban 0155

imp25 שטיחים urban 1023bכרמל שטיחים ופרקט-urban 1023b
 תהליך האריגה בעבודת יד הוא תהליך סיזיפי המלווה בהשקה רבה. דגם ששטיחים מודרניים שלפניכם מציג את המורכבות שבאומנות השטיחים. עיצוב חדשני ואיכותי מעניק לבית הרבה יופי וסטייל. בזכות ההתקדמות בטכנולוגיות הרבות ניתן להגיע לתוצאות מרשימות יותר מבעבר.
imp25 שטיחים urban 1023b

imp23 שטיחים urban 0167כרמל שטיחים ופרקט-urban 0167
 עיצוב דגם חדשני בגוונים אפורים ומסגרת כהה אשר תוחמת את איזור הישיבה. שטיחים מודרניים מבטאים אומנות ופאר בזכות הפריטים והדוגמאות הקטנות שנכנסים לתוכם. הפריטים הקטנים הם שיוצרים את ההבדל בין שטיח רגיל לשטיח אומנותי וייחודי והם שיוצרים את המראה המושלם.
imp23 שטיחים urban 0167

imp22 שטיחים spago 1118c8כרמל שטיחים ופרקט-spago 1118c8
 בעזרת שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, יכולות האריגה של שטיחים מודרניים עלו פלאים! הן נעשו מתוחכמות יותר מיום ליום וכעת נשאר רק להתפרע באיזה עיצוב שנרצה! קיימים מגוון צבעים, טקסטורות, צורות ומרקמים אשר תורמים ליצירת המראה המבוקש וזוהר שעליו חלמנו.
imp22 שטיחים spago 1118c8

imp21  שטיחים spago 1118c4כרמל שטיחים ופרקט-spago 1118c4
 יש שאוהבים שטיחים קלאסיים כגון פרסיים לחפות בהם את מרצפותיהם ויש את אלו המחפשים כאלו מודרניים, שאינם מסתכמים רק בשטיחים שעירים מסוג שאגי. לחברת "כרמל" מגוון עצום ושונה של דגמים כגון שטיח מודרני זה, שחור אפור ולבן הנראה כמו שברי מרצפות שיש אשר חוברו יחדיו.
imp21  שטיחים spago 1118c4

carmel שטיחים 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית
close