עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  

 
   

שטיחים

שטיחים בעבודת יד
שטיחים באריגת מכונה
שטיחי עור
שטיחים לאמבטיה
שטיחים מודרניים
אריחי שטיחים
שטיחים מעור פרה
שטיחים בהזמנה אישית
שטיחי חבל
שטיחי כניסה לדלת 

1207 מוצרים נמצאו, מציג 61 עד 80

חיפוש לפי יצרן:      


seb12  שטיחים 12Elsebeth studio-12
 דוגמה מופשטת של מסגרת לבבות, שילוב בין גוון בהיר עדכני לנגיעות סגולות של צבע רומנטי, שטיח מצמר המתאים ביותר לחדרי שינה זוגיים כמוצג או בחדר הבת המתבגרת למשל. שטיחים בעבודת יד המבטאים יצירתיות והקפדה על מראה רענן ובוהק המעיד על איכות מאת "Elsebeth Studio".
seb12  שטיחים 12

seb11  שטיחים 11Elsebeth studio-11
 יש המתעקשים להתבלט באופן פומפוזי, בוחרים פריטים גרנדיוזיים ומעמיסים ויזואלית. ישנה דרך טובה יותר ואלגנטית, להבליט יצירתיות בעיצוב החלל, עם שטיחים בעבודת יד מאת "Elsebeth Studio". דגם שטיח מצמר, בגוון בהיר אופנתי ודוגמה יפה ומעודנת של עלי גפן עם פס צבע.
seb11  שטיחים 11

seb10  שטיחים 10Elsebeth studio-10
 ישנן דרכים רבות לקשט חדר, להעניק לו נופך יצירתי יותר, חיוני ומקבל פנים, אבל דרך אחת משלבת מספר אלמנטים, העונים על הדרישה לפרקטיקה והדרישה לאסתטיקה ייחודית והם שטיחים. בבית "Elsebeth Studio" מייצרים מצמר בעבודת יד, עם דוגמאות גיאומטריות למשל ואיזון בין הגוונים כדגם זה.
seb10  שטיחים 10

seb9  שטיחים 9Elsebeth studio-9
 רק העין המדויקת של המעצבים בבית "Elsebeth Studio" יודעת את המינון המדויק בין הצבע, לדוגמה ולסגנון השערה הארוגה, לקבלת תוצאה נוכחת ומיוחדת בהתאמה אישית. דגם עם הרבה אלגנטיות ואיפוק אסתטי מקו שטיחים בעבודת יד מצמר, נגיעות של כתום ואדום על רקע אפור שמנת.
seb9  שטיחים 9

seb8  שטיחים 8Elsebeth studio-8
 אם אתם יודעים להגדיר את עצמכם כחובבי פריטי נוי ייחודיים, איכותיים, כאלו שתמיד יבחינו בהם אבל אינם מנקרים עיניים יותר מדי, שטיחים בעבודת יד של "Elsebeth Studio" הם בדיוק מה שאתם מחפשים. דגם מצמר, השייך לקולקציה האסימטרית המרהיבה, דוגמאות אבסטרקטיות, גוונים מודרניים.
seb8  שטיחים 8

seb7  שטיחים 7Elsebeth studio-7
 אם נכנסתם לתוך משרד או בית ומה שאתם בעיקר זוכרים ממנו הוא השטיח המיוחד והמעניין שהיה בו, ככל הנראה מדובר בעוד יצירה מופתית של "Elsebeth Studio" – שטיחים בלתי רגילים בעבודת יד, עשויים מצמר ודקורטיביים במידה הנכונה. דגם בגוונים בהירים, שילובי אריגה ודוגמה מופשטת כמו חותמת מלכותית.
seb7  שטיחים 7


seb6  שטיחים 6Elsebeth studio-6
 כאשר בוחרים שטיח בעל גוון אחד חף מדוגמאות, הדרך היחידה לגרום לו לבלוט הוא איכות החומר ממנו הוא ארוג וסגנון האריגה. כך למשל, מציעים ב"Elsebeth Studio" את הדגם המבריק והנפלא הזה, אפור כהה ביותר, רך, בסגנון שאגי וקריצה דרמטית. שטיחים מופלאים מצמר בעבודת יד.
seb6  שטיחים 6

seb5  שטיחים 5Elsebeth studio-5
 שטיחים מצמר של "Elsebeth Studio" משולים לקנבס, משמשים בסיס ליצירתיות יוצאת דופן ומקורית, ללא הגדרה צורנית, עם מגוון דוגמאות ושילוב צבעים הרמוני. הם נעשים בעבודת יד ואיכותם ניכרת בעין ובמגע. דגם אבסטרקטי אסימטרי, גלים באפור, שחור וסגול, נגיעה של דוגמת פסים צפופה ובסיס בהיר לכל היופי הזה.
seb5  שטיחים 5

seb3  שטיחים 3Elsebeth studio-3
 המדרגות לולייניות, המעקה מתפתל בהתאם לצורת הגרם, האווירה המלכותית מתחממת אך מה שבאמת מוביל למראה המפואר והמרהיב הוא פס השטיח הרחב, בגוון אדום יין עשיר ודוגמה אפורה עדינה. על הדגם הזה ועוד שטיחים יפים מצמר אחראים ב"Elsebeth Studio", רק בעבודת יד.
seb3  שטיחים 3

seb2  שטיחים 2Elsebeth studio-2
 לפעמים, כל מה שצריך בשביל להפוך יצירה למושלמת הוא נגיעה קטנה של דוגמה. דגם מאת "Elsebeth Studio" הממחיש את התרומה הגדולה של העיטור הקטן – מסגרת אפורה בעובי שאינו אחיד, פנים בהיר ודוגמה שהיא כמו כתם צבע ומשיכת דיו, המתגבשים למראה פרח. בלעדי, שטיחים מצמר בעבודת יד.
seb2  שטיחים 2

seb1  שטיחים 1Elsebeth studio-1
 כמו לקח מישהו דיו וצבעים ויצר דוגמה וכתמים דקורטיביים. שטיח עם טוויסט מבית "Elsebeth Studio".
seb1  שטיחים 1

seb23  שטיחים 1Elsebeth studio-1
 ציורים של ציירים מפורסמים נחשבים קלאסיקה שוות ערך ככל שהזמן עובר וגיל אין להם. דרך נהדרת להעצים את היצירה ולהעניק לה נפח ונוכחות רבה יותר בחלל, היא שטיחי קיר כדגם זה, עשוי צמר ומציג ציור מדהים של נחום גוטמן. שטיחים שתולים בעבודת יש מאת "Elsebeth Studio".
seb23  שטיחים 1

car14     שטיחים King David Jerusalemכרמל פלור דיזיין-King David Jerusalem
 אל אף ששדרגה את המותג שלה והכניסה נישות נוספות בתחום החיפוי, חברת "כרמל" ממשיכה להציע דגמים שנעשו 100% צמר ניוזילנדי באריגת מכונה, קלאסיים ואלגנטיים שאינם חולפים עם אף טרנד, כדגם יפיפה זה עם דוגמת מעוינים וצבעים חיים. שטיחי אריגת המכונה הטובים ביותר.
car14     שטיחים King David Jerusalem

car13     שטיחים King David Jerusalemכרמל פלור דיזיין-King David Jerusalem
 שטיחי אריגת / באריגת מכונה מבית "כרמל", נראים כמו עבודת יד מסורתית הממשיכה לכבוש בקסמיה סלונים, מסדרנות ועוד. דגם שנעשה מ- 100% צמר ניוזילנדי מעודן, אדמדם ושופע מסגרות מעוטרות, מאד מאפיין את סגנון השטיחים הקלאסי. השטיח איכותי, חמים למראה ומתאים לכל חלל נבחר.
car13     שטיחים King David Jerusalem

car12    שטיחים King David Jerusalemכרמל פלור דיזיין-King David Jerusalem
 שכבה ראשונה היא מסגרת אדמדמה יפה ומעוטרת ומבפנים, צבע בהיר המפליא בדוגמאות פרחוניות מאירות עיניים. שטיחי אריגת מכונה מבית "כרמל", דקורטיביים, 100% צמר ניוזילנדי מכניסים דרך קבע וויזואליות אלגנטית, המעידה על טעם משובח והבנה בעיצובים לבית שאין להם תאריך תפוגה.
car12    שטיחים King David Jerusalem

car11    שטיחים King David Jerusalemכרמל פלור דיזיין-King David Jerusalem
 עיטור מרכזי מלא פרטים ומושך תשומת לב, מסביבו, על רקע אדום יין דוגמאות יפות ואופייניות בשפע ואת כל אלו, ממסגרת מסגרת בהירה התחומה גם היא בשתי מסגרות דקות ואדומות משני הצדדים. כל כך הרבה פרטים בשטיח אחד, שטיחי אריגת מכונה עשוים 100% צמר ניוזילנדי מלא עניין מבית "כרמל".
car11    שטיחים King David Jerusalem

car10    שטיחים King David Jerusalemכרמל פלור דיזיין-King David Jerusalem
 השטיח עשוי 100% צמר המגיע מניו זילנד, המראה האוריינטלי שייך לדוגמאות השטיחים הפרסיים והביצוע מדויק, עשוי היטב ויפה לא פחות מהמקור. שטיחי אריגת / באריגת מכונה שעליהם אחראית "כרמל", חברה ידועה וותיקה בישראל שתמיד מחדשת ומרגשת בהיצע רענן ועדכני.
car10    שטיחים King David Jerusalem

imp29 שטיחים urban 0173כרמל פלור דיזיין-urban 0173
 שטיחים מודרניים עשויים היטב ומשלבים עיצוב ויצירה גיאומטרית שמשנה פלאים את מראה החלל. שטיחים בעבודת יד אשר מעניקים מראה אותנטי ודקורטיבי לחלל הבית ומתאימים לקו העיצובי הרצוי. עיצוב בטכנולוגיות החדשניות מספק לא רק עיצוב חדשני ויפה אלא גם רמה גבוהה של איכות.
imp29 שטיחים urban 0173

imp28 שטיחים urban 0131כרמל פלור דיזיין-urban 0131
 שטיחים מודרניים בעלי איורי פרחים אשר מעניקים רוגע ומכניסים שלווה אמיתית לתוך חלל הבית. פרחים בתוך הבית הם דבר מומלץ שיוצר שמחה ואושר וגורם לעיצוב הבית להיראות ייחודי ודקורטיבי. השטיחים מהסוג הזה קלים לניקיון ונשמרים לאורך השנים.
imp28 שטיחים urban 0131

imp27 שטיחים urban 1023b9כרמל פלור דיזיין-urban 1023b9
 שטיחים מודרניים אלו ממחישים את המפגש בין האומנות לבין עולם עיצוב הבית. שטיחים אותנטיים שנתפרו בעבודת יד איכותית ומרהיבה ביופייה. כיום ניתן לבצע כל שאיפה, רצון וחלום שתרצו להגשים בתוך כותלי הבית ואף לבצעו בצורה איכותית שנשמרת עם השנים ושומרת על המראה המפואר שלה.
imp27 שטיחים urban 1023b9

שטיחים aDShops, החנות שלנו
carmel שטיחים 
שטיחים aDShops, החנות שלנו
 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית