עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות  

 
   

שטיחים

שטיחים בעבודת יד
שטיחים באריגת מכונה
שטיחי עור
שטיחים לאמבטיה
שטיחים מודרניים
אריחי שטיחים
שטיחים מעור פרה
שטיחים בהזמנה אישית
שטיחי חבל
שטיחי כניסה לדלת 

1181 מוצרים נמצאו, מציג 41 עד 60

חיפוש לפי יצרן:      


ele14  שטיחים Elsebeth studio
 שטיח שתולים על הקיר, כמו תמונה אך יותר מימדי, דמויות נשיות חסרות פנים.
ele14  שטיחים

ele7  שטיחים Elsebeth studio
 משאיר רושם רב, בולט ומדהים על הקיר, שטיח גדול תלוי לנוי, רב הבעה וגוון.
ele7  שטיחים

ele4  שטיחים Elsebeth studio
 כמו פיסות שונות בגודל, צורה, צבע ועובי, אך נארגות לכדי שטיח קיר מצמר עם רעיון.
ele4  שטיחים

ele2  שטיחים Elsebeth studio
 שטיח קיר מתעתע, נראה ממש כמו תמונה גדולה, אישה וציפור במבע כפול וצבעוני.
ele2  שטיחים

ele1  שטיחים Elsebeth studio
 במקום תמונה רגילה, שטיח צמר תלוי על קיר. גדול, אומנותי. שלוש נשים מגונדרות.
ele1  שטיחים

seb22   שטיחים 2Elsebeth studio-2
 ישנם מספר דרכים להביע אומנותיות ולקשט חלל. ישנו פריט נוי המשלב בין שני פריטים – שטיח ותמונה וניתן למצוא אותו בבית "Elsebeth Studio". שטיחים עשויים בעבודת יש שלא מניחים על הרצפה אלא תולים על הקיר כמעיין תמונה רב מימדית כדגם זה העשוי צמר טבעי, לפי קונספט.
seb22   שטיחים 2

seb21  שטיחים 21Elsebeth studio-21
 שטיחים מצמר בעבודת יד מבית "Elsebeth Studio" מבטאים תשוקה לחלל עם נגיעות אסימטריות ומופשטות, יצירה מקורית כדגם מעניין, יוצא דופן ומהפנט את העין אשר יותאם לכם באופן אישי. יצירות נוי בלעדיות מחומר משובח, במגוון צבעים ואיכות המבטיחה מראה רענן.
seb21  שטיחים 21

seb20    שטיחים 20Elsebeth studio-20
 בבית "Elsebeth Studio", הופכים דמיונות למציאות וממחישים רעיונות אומנותיים באמצעות שטיחים מודרניים בעבודת יד, העשויים מצמר ניו זילנדי איכותי ועשיר, שניתן בעזרתו ובעזרת קשת גוונים רחבה, ליצור שטיח בגבהים שונים ובמרקם מעניין וייחודי ליופי בולט. דגם בסגנון גיאומטרי וסגלגלות מרהיבה.
seb20    שטיחים 20

seb19  שטיחים 19Elsebeth studio-19
 ב"Elsebeth Studio" מעוררים לחיים דמיוניות ורעיונות יצירתיים על ידי שטיחים בעבודת יד ש"רגיל" אינו מתאר אותם כלל וכלל. השטיחים עשויים מצמר וישנו ליין שלם ומרהיב של דגמים בסגנון אסימטרי, עם דוגמאות מופשטות וצבעים חיים שאינם דוהים בשל האיכות הגבוהה כדגם אבסטרקטי זה.
seb19  שטיחים 19

seb18  שטיחים 18Elsebeth studio-18
 דוגמה גיאומטרית, מתבססת על פסים וחלוקה למלבנים בעוביים שונים ושילוב גוון אפור מודרני, שטיח אשר עיצובו השקט והרגוע, אינו רגיל ופשוט אלא מביא איתו מימד יופי יוצא מן הכלל. שטיחים בעבודת יד מאת "Elsebeth Studio", עשויים מצמר באיכות גבוהה ביותר ומבטיחה.
seb18  שטיחים 18

seb17  שטיחים 17Elsebeth studio-17
 שטיח המתמצת את מהות הקו המודרני, עם גילום יצירתיות החוצה את המאפיינים המוכרים – שילוב בין אורך, גובה וצפיפות שערות שונים, המייצרים רב מימדיות וחיתוכים מעניינים בין ה"חלקים". מקוריות ויופי מודגש אך לא צעקני, שטיחים בעבודת יד משובחת מצמר, בבלעדיות "Elsebeth Studio".
seb17  שטיחים 17

seb16  שטיחים 16Elsebeth studio-16
 למשרד או לבית, החללים מודגשים בפריט נוי אשר הותאם באופן אישי למידות והרצונות ומבטא את טעמם ותשוקתם לפריט איכותי, מקורי ומיוחד – שטיחים בעבודת יד, המיוצרים מצמר המגיע הישר מניו זילנד. על האיכות והקסם האסימטרי, מופשט ומשתנה בגוונים, אחראים ב"Elsebeth Studio" וגם לדגם מופלא זה.
seb16  שטיחים 16

seb15  שטיחים 15Elsebeth studio-15
 גם בסוויטה מלכותית של מלון יוקרתי ידעו להעריך את השטיחים המקוריים והמעניינים בנוף המוכר, בצבעים, מימוש רעיונות והתאמה אישית של "Elsebeth Studio". שטיחים מצמר ניו זילנדי בעבודת יד, גם נעימים למגע, גם למראה, שומרים על יופיים בשל איכות חומר גבוהה.
seb15  שטיחים 15

seb14  שטיחים 14Elsebeth studio-14
 שטיחים מודרניים זה טוב ויפה, אך כשרוצים משהו מעבר או רמה גבוהה, כדאי לבחור כאלו העשויים בעבודת יד כגון שטיחי "Elsebeth Studio" העשויים מצמר טבעי ניו זילנדי ועיצובם אינו נעצר בגבולות המלבניים או העגולים והדוגמה חיה ובולטת. דגם מעודן ומעוטר במידה.
seb14  שטיחים 14

seb13  שטיחים 13Elsebeth studio-13
 בדגמים המרהיבים חוזר מוטיב הרבדים והשכבתיות המעניקים עומק, גורמים למבט מתעכב, מתרשם, מאירים בצבעים ודוגמאות משתנות כל חלל, בין משרדי לפרטי. אלו הם שטיחים בעבודת יד מבית "Elsebeth Studio", עשויים מצמר ודקורטיביים כדגם משובב זה, בעל פסים רכים וגוונים נעימים.
seb13  שטיחים 13

seb12  שטיחים 12Elsebeth studio-12
 דוגמה מופשטת של מסגרת לבבות, שילוב בין גוון בהיר עדכני לנגיעות סגולות של צבע רומנטי, שטיח מצמר המתאים ביותר לחדרי שינה זוגיים כמוצג או בחדר הבת המתבגרת למשל. שטיחים בעבודת יד המבטאים יצירתיות והקפדה על מראה רענן ובוהק המעיד על איכות מאת "Elsebeth Studio".
seb12  שטיחים 12

seb11  שטיחים 11Elsebeth studio-11
 יש המתעקשים להתבלט באופן פומפוזי, בוחרים פריטים גרנדיוזיים ומעמיסים ויזואלית. ישנה דרך טובה יותר ואלגנטית, להבליט יצירתיות בעיצוב החלל, עם שטיחים בעבודת יד מאת "Elsebeth Studio". דגם שטיח מצמר, בגוון בהיר אופנתי ודוגמה יפה ומעודנת של עלי גפן עם פס צבע.
seb11  שטיחים 11

seb10  שטיחים 10Elsebeth studio-10
 ישנן דרכים רבות לקשט חדר, להעניק לו נופך יצירתי יותר, חיוני ומקבל פנים, אבל דרך אחת משלבת מספר אלמנטים, העונים על הדרישה לפרקטיקה והדרישה לאסתטיקה ייחודית והם שטיחים. בבית "Elsebeth Studio" מייצרים מצמר בעבודת יד, עם דוגמאות גיאומטריות למשל ואיזון בין הגוונים כדגם זה.
seb10  שטיחים 10

seb9  שטיחים 9Elsebeth studio-9
 רק העין המדויקת של המעצבים בבית "Elsebeth Studio" יודעת את המינון המדויק בין הצבע, לדוגמה ולסגנון השערה הארוגה, לקבלת תוצאה נוכחת ומיוחדת בהתאמה אישית. דגם עם הרבה אלגנטיות ואיפוק אסתטי מקו שטיחים בעבודת יד מצמר, נגיעות של כתום ואדום על רקע אפור שמנת.
seb9  שטיחים 9

seb8  שטיחים 8Elsebeth studio-8
 אם אתם יודעים להגדיר את עצמכם כחובבי פריטי נוי ייחודיים, איכותיים, כאלו שתמיד יבחינו בהם אבל אינם מנקרים עיניים יותר מדי, שטיחים בעבודת יד של "Elsebeth Studio" הם בדיוק מה שאתם מחפשים. דגם מצמר, השייך לקולקציה האסימטרית המרהיבה, דוגמאות אבסטרקטיות, גוונים מודרניים.
seb8  שטיחים 8

carmel שטיחים 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית
close