עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות  

 
   

שטיחים

שטיחים בעבודת יד
שטיחים באריגת מכונה
שטיחי עור
שטיחים לאמבטיה
שטיחים מודרניים
אריחי שטיחים
שטיחים מעור פרה
שטיחים בהזמנה אישית
שטיחי חבל
שטיחי כניסה לדלת 

1181 מוצרים נמצאו, מציג 161 עד 180

חיפוש לפי יצרן:      


esp2    שטיחים 2ג'וזפון-2
 הוא נראה כמו מפגש של סמלים אותנטיים, חיבורי דוגמאות וגוונים היוצרים ריבוד אקלקטי, מסקרן ואלגנטי אשר יכניס בכל חלל נבחר את חומו וזוויתו הוויזואלית המרשימה. שטיחים מודרניים באיכות כיאה לשטיחים מסוג זה, הלבשת הבית העכשווי באדיבות "ג'וזפון".
esp2    שטיחים 2

esp1    שטיחים 1ג'וזפון-1
 שטיחים משדרים בראשונה חום, מרכוז של כל הרהיטים סביבם ועליהם ובמבט נוסף, הם מכניסים יופי וטעם. חברת "ג'וזפון" מציגה שטיחים מודרניים קסומים המביאים איתם מראות אומנותיים זרים ואהובים בדיוק כשטיח מודרני הזה, הרמוני ונעים, כמו ריבועי דוגמאות וצבעים מימיים אשר נשזרו זה בזה.
esp1    שטיחים 1

sha32   שטיחים nomadצמר שטיחים יפים-nomad
 שטיחים מודרניים הם השלב הבא והעמוק יותר של משמעות השטיח בחלל הבית והכיוון הוא עיצובי יותר, אבזור וסגנוניות, השטיחים אינם רק נראים ומייפים אלא ניתן ממש לחוש אותם בעיניים, הם עשירים יותר למגע. דגם שטיח מודרני של "צמר" מעניין עם דוגמת מרובעים זו בזו בגווני שחור וזהב של שלכת.
sha32   שטיחים nomad

sha31    שטיחים safariצמר שטיחים יפים-safari
 דוגמאות וקווי האריגה מקבלים הבלטה מוכרת וקלאסית, צורת השערה והאריגה מקבלות ביטוי ליצירה ויוצרות דגמים נקיים, יפים ומעניינים יותר. חברת "צמר" הוותיקה מביאה סגנונות שונים ובניהם גם המודרניים כדגם שטיח מודרני זה, בהיר ובעל מרקם פסים עדין.
sha31    שטיחים safari

sha30    שטיחים pebblesצמר שטיחים יפים-pebbles
 דגם שטיח מודרני עגול וגדול מבית "צמר", בעל דוגמה מעניינית, מעט מיסטית בגווני אפור ולבן, מרכז ממקומו הנמוך תוספת רבה לחלל, עומק ויזואלי ותמיכה דקורטיבית כאביזר נוי יוצא מן הכלל. תוכלו למצוא באולמות התצוגה סגנונות נוספים מרהיבים.
sha30    שטיחים pebbles

sha29    שטיחים pacificצמר שטיחים יפים-pacific
 גווני השלכת היוו השראה לדגם חמים ונקי למראה של שטיח מודרני זה וניתן גם לראות מבלי לגעת בו עד כמה הוא רך למגע בזכות שערותיו הקצרות והברק. עוד דוגמה נפלאה למגוון רחב שמייבאת חברת "צמר" המצליחים לכבוש בדיוק כמו הקלאסיים הפרסיים הבלתי מעורערים ודומיהם.
sha29    שטיחים pacific

sha28    שטיחים line fineצמר שטיחים יפים-line fine
 אם השטיחים הקלאסיים בעלי העיטורים מביאים פן דקורטיבי מובהק בפני עצמם, המודרניים בהירים ונטולי כל דוגמה ואיור אוריינטלי משמשים בסיס טהור ומדויק לשאר האביזרים בחדר וכך הוא בדיוק דגם שטיח מודרני בהיר זה במראה מעט מלוכלך ושיקי מבית "צמר".
sha28    שטיחים line fine

sha27      שטיחים rodeoצמר שטיחים יפים-rodeo
 עיצוב הבית כיום מעלה את הסטנדרטים כך שכל פרט ופרט יסגור, ידגיש, יחבר וימצה את מה שנמצא בחלל הבית, ולכן יש לאבזר אותו במוצרים משלימים. חברת "צמר" שטיחי עבודת יד מיוחדים ודקורטיביים.
sha27      שטיחים rodeo

sha26   שטיחים pure gren superצמר שטיחים יפים-pure gren super
 חברת "צמר" ידועה בתחום השטיחים ומצליחה להגיש לנו באולמות תצוגה מפוארים את כל הטוב הקיים במגוון סגנונות העולם בכדי שנוכל לבחור את האחד המדויק לחלל מגורנו. בקולקציית שטיחים מודרניים נאמנים לאסתטיקה, דגם שטיח מודרני בגוון שמנת ומרקם כדורים קטנים.
sha26   שטיחים pure gren super

sha25   שטיחים ebruצמר שטיחים יפים-ebru
 גם לאלו שאינם מכירים את כל הסוגים כאשר חושבים על הקלאסי והמוכר בשטיחים עולות אותן דוגמאות אוריינטליות צבעוניות הפזורות בחזרתיות. שטיחים מודרניים מציגים דוגמאות בטרנספורמציה אחרת והעיקר בה בולטות ונראות ממש כדגם זה של "צמר", כהה וקטיפתי בדוגמת משבצות בולטת.
sha25   שטיחים ebru

sha24    שטיחים צ`לטיקהצמר שטיחים יפים-צ`לטיקה
 האסתטיקה המודרנית מכתיבה נקי ונטול אך בתחום השטיחים ישנו מימד חדש המכיל דוגמאות אוריינט בתצורת שטיח מודרני. דגם זה מציג היטב את השילוב המיוחד, גוונו אדמדם והוא ארוג כמו בחיבור טלאים של כמה שטיחונים, עם דוגמאות וחלקים בצביעה ייחודית. קולקציות מרתקות מבית "צמר".
sha24    שטיחים צ`לטיקה

sha23    שטיחים צ`לטיקהצמר שטיחים יפים-צ`לטיקה
 עושים מן הישן חדש, מחיים חתיכות עתיקות והופכים אותן מודרניות וייחודיות אשר ניתן לקטלג אותם כמחזירים עטרה ליושנה בתצורה עדכנית המושכת יותר את העין. דגם שטיח מודרני מסדרה יפיפה מבית "צמר" של שטיחי הטלאים הבנויים מפיסות שטיח ייחודיות ועשויים יחידה אחת.
sha23    שטיחים צ`לטיקה

sha22   שטיחים צ`לטיקהצמר שטיחים יפים-צ`לטיקה
 שטיחים מודרניים אקלקטיים, יחידה מלבנית אחת המורכבת מחיבור של פיסות שטיח שונות, דוגמאות שונות וצבעים מגוונים היוצרים דווקא בשל כך תוצר מודרני משודרג שלא ניתן להתעלם ממנו כדגם זה ממש. כל השטיחים שניתן לדמיין הופכים ברי השגה ומגיעים מבית "צמר".
sha22   שטיחים צ`לטיקה

sha12   שטיחים rug bespokeצמר שטיחים יפים-rug bespoke
 הגוון הלבן, הצחור והנקי מזוהה היטב עם הסגנון המודרני הצובר תאוצה בבתים הישראלים ולעיתים צריך את אותו פריט אחד או שניים המעוצבים באותו סטייל אך מדגישים אותו יותר. כך הם שטיחים מודרניים של "צמר", מתבלטים ונכונים כדגם שטיח מודרני זה בגווני סתיו מוזהב ובעל ברק של רכות.
sha12   שטיחים rug bespoke

sha11   שטיחים agadirצמר שטיחים יפים-agadir
 שטיחים מודרניים מבית "צמר" מתחלקים לכמה סוגים אך כולם מתאפיינים באותו קו דמיון המקשר אותם עם הסגנון הנטורליסטי בו החומר מבטא עצמו ללא עזרים נוספים. ניתן לראות זאת בדגם שטיח מודרני זה בגוון ירקרק בהיר מאד בעל דוגמת מעוינים חובבנית מעודנת ואלגנטית.
sha11   שטיחים agadir

sha10    שטיחים woolfloorצמר שטיחים יפים-woolfloor
 שטיח מודרני מרהיב בגווני בריק כהים ובהירים, מחובר כפאזל מלבנים, יוצר מארג צורני עמוק המרתק את העין ומסגרתו חורגת מהקווים הישירים ויוצרת צדדים משוננים המחדדים את היופי. מתוך קולקציית של "צמר" שכל אחד מיוחד ומביא עימו אווירה וויזואליות אחרת.
sha10    שטיחים woolfloor

jos16   שטיחים קילי תורכיג'וזפון-קילי תורכי
 בכדי לחתום חלל מסוים בחום ובצבע רצוי למצוא בסיס לכך, והמתאימים ביותר למשימה הינם שטיחים קילים העשויים בעבודת יד, על פי אומנות האריגה הטורקית בדגם זה, השומר על מסורת צבעי האדמה עם דוגמאות אופייניות, מאת חברת "ג'וזפון". שטיח מקסים שאינו חולף מהאופנה.
jos16   שטיחים קילי תורכי

jos15   שטיחים אוזבקיג'וזפון-אוזבקי
 בהום סטיילינג הראשון להשלמת המראה הרצוי הינו השטיח. השטיחים האתניים שורדים את המגמות והטרנדים בשל יופיים הרב וסגנונם המתון המכניס חמימות לבית. חברת "ג'וזפון" מציגה שטיחים בעבודת יד כדגם מקסים זה בעל אלמנטים אוזבקים בצבעים חיים.
jos15   שטיחים אוזבקי

jos13   שטיחים קווקזיג'וזפון-קווקזי
 כל תרבות מביאה אומנות משלה אל חפצים ואביזרים לבית והסממנים ניתנים לזיהוי לפי הצורות, הסגנון והצבעים. מרבדים למשל הם סיפור ארוג של ארצות אתניות והם נכונים תמיד לקשט את הסלון ביוקרה ורושם. דגם שטיחים עבודת יד של היצרנית "ג'וזפון" בקווים קווקזים.
jos13   שטיחים קווקזי

jos12   שטיחים זיגלרג'וזפון-זיגלר
 "ג'וזפון" מייצרים שטיחים בעבודת יד המתחקים אחר קווי סגנון אריגה ממוצאים שונים, והתוצאות אותנטיות, עשירות בעיטורים ובגווני חמרה המכנסים את האווירה בחלל עיצוב פנים הבית לנקודה אחת דקורטיבית וחמה. דגם שטיחי זיגלר עם דוגמאות נפלאות מרובות, תחומות במסגרת אדומה מעוטרת כמו תמונה רצפתית מדהימה.
jos12   שטיחים זיגלר

carmel שטיחים 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית
close