עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות  

 
   

שטיחים

שטיחים בעבודת יד
שטיחים באריגת מכונה
שטיחי עור
שטיחים לאמבטיה
שטיחים מודרניים
אריחי שטיחים
שטיחים מעור פרה
שטיחים בהזמנה אישית 

1035 מוצרים נמצאו, מציג 141 עד 160

חיפוש לפי יצרן:      


por3 שטיחים 15ג'וזפון-15
 השטיחים הקלאסיים, שומרים על עקביות וממשיכים לעטר את הבתים הישראלים. חברת "ג'וזפון" משתמשת באותם מוטיבים מוכרים של עיטורים ליצירת שטיחים מודרניים וחדשניים יותר בסגנון הטלאה. דגם שטיח מודרני זה מדגים זאת היטב באיפוק ואלגנטיות, צבעיים טבעיים רבים וריבועי דוגמאות שונים שחברו לשלם מיוחד.
por3 שטיחים 15

por2 שטיחים 14ג'וזפון-14
 שטיח מודרני של חברת "ג'וזפון" בעל צבעים חזקים, מראה טלאים אשר חוברו באקראיות, דוגמאות שבטיות ועושר ויזואלי המרענן את ההילה המאובקת של שטיחים. דגמים מודרניים אלו שאינם מציגים מראה אחיד אלא חגיגת דוגמאות מרהיבה יוצרים ויזואליות עשירה וחזקה.
por2 שטיחים 14

por1 שטיחים 13ג'וזפון-13
 מגמת מעניינת בתחום עיצוב שטיחים, אפשרות ליהנות מכמה דגמים מעוטרים באחד. הכוונה היא לשטיחים מודרניים המתבססים על סגנון הטלאה אחיד המושך מיידית את העין. לראיה הוא דגם מלא צבע זה של היצרנית "ג'וזפון" , שטיח מודרני המציג דוגמאות שונות בצבעים רבים, מכניס רבדים נוספים ועומק לחלל.
por1 שטיחים 13

med3 שטיחים asiaNani Marquina-asia
 שטיחים קלאסיים וותיקים מאופיינים בדוגמאות אוריינטליות אלו הנקראים מודרניים לוקחים את עניין הדוגמאות צעד אחד קדימה ונותנים להם הבלטה שאינה בצבע אלא פיזית ומורגשת גם בעין. ניתן לראות זאת היטב בדגם שטיח מודרני זה מבית "Nani Marquina", אפור בהיר ובעל דוגמת צמיחה בולטות.
med3 שטיחים asia

med2 שטיחים losangesNani Marquina-losanges
 שטיחים מודרניים מבית "Nani Marquina" יוצאים מהמסגרת המלבנית ומפליאים בצורניות ייחודית ומעניינת כגון דגם שטיח מודרני בלתי רגיל ומלא פרטים זה, המתחיל ממסגרת חיצונית בסגנון משושה אשר נדמה כי נגזרה בגלים בשני צידיה ותוכה דוגמת מעוינים בגדלים שונים ובצבעים מגוונים.
med2 שטיחים losanges

med1 שטיחים medinaNani Marquina-medina
 פסי שחור לבן הם הבסיס היצירתי לדגם שטיח מודרני זה אשר דוגמתו היא פסים בעוביים שונים וזוויות שונות בשחור ולבן, מצליח לייצר משבלונת מעבר החצייה משהו מרענן וצעיר המוסיף רבות לדקורציית החדר. אלו הם שטיחים מודרניים מלאי קסם עם תו עיצוב ספרדי של "Nani Marquina".
med1 שטיחים medina

hon9  שטיחים 12ג'וזפון-12
 אם שבעתם מאותם שטיחי שאגי שעירים, יפים ואופנתיים ומתחשק לכם משהו קצת יותר קלאסי ואלגנטי, שטיחים מודרניים של היצרנית "ג'וזפון" הם התשובה. דגם שטיח מודרני עם סממנים קלאסיים ותחושה חמימה של פשטות כמו פעם בזכות דוגמת טלאים מעניינת ומודגשת.
hon9  שטיחים 12

hon8  שטיחים 11ג'וזפון-11
 יש כאלו החפצים בשטיח שלא רק יראה וישמש כאביזר משלים אלא כזה שניתן יהיה להרגיש אותו גם בעיניים וגם במגע. לחברת "ג'וזפון" קולקציית שטיחים מודרניים יפיפייה, עם סגנונות אריגה היוצרים צורות מוחשיות כדגם שטיח מודרני מלא חום ואלגנטיות זה, המורכב כמו כדוריות צמר בגווני אפור.
hon8  שטיחים 11

hon7  שטיחים 10ג'וזפון-10
 שטיחים פרסיים ודומיהם הנחשבים יוקרתיים וקלאסיים לנצח שומרים על מקומם בכבוד אך מפנים את הבמה גם לדגמים מודרניים יותר המתאפיינים בצבע יחיד או טונים שונים של אותו גוון ובעיקר בצורת אריגה צורנית ויזואלית ביותר. דגם שטיח מודרני כדורים צפופים אפרפר מבית "ג'וזפון" , מדויק לקו זה.
hon7  שטיחים 10

hon6  שטיחים 9ג'וזפון-9
 בתחום אריגת שטיחים הפכו פופולאריים אלו העושים חשק לשקוע בהם, הדוגמאות והצבעים כבר אינם המקור הוויזואלי הראשי אלא המרקם, סגנון אריגת השערות והצורות הנוצרות. דוגמה מופלאה לשטיחים מודרניים נכונים אלו הוא דגם שטיח מודרני זה מבית "ג'וזפון" באפור כהה ומרקם המשנה כיוונים ומייצר רכות.
hon6  שטיחים 9

hon5  שטיחים 8ג'וזפון-8
 מרחוק שטיח מודרני זה יוצר מראה מיוחד של חלוקי נחל ובמבט קרוב יותר, מתגלה האריגה המעניינת אשר יוצרת צורה מלבנית צרה בגוונים שונים אך קרובים, צפופים ונעימים למגע. דגם מקולקציית שטיחים מודרניים של היצרנית "ג'וזפון", המפעילה את החושים ומדויקת.
hon5  שטיחים 8

hon4  שטיחים 7ג'וזפון-7
 שטיחים מודרניים אינם כבר אותם מלבנים ארוגים ששמים עליהם את שולחן הסלון, הם משמשים כפריט נוי ונעימים גם כן לישיבה ושכיבה בזכות אריגה מיוחדת. חברת "ג'וזפון" מציגה קולקציה יוקרתית ומזמינה בגווני לבן אפור שחור כדגם שטיח מודרני זה המורכב מתערובת פרועה של שערות מעוגלות ושטוחות.
hon4  שטיחים 7

hon3  שטיחים 6ג'וזפון-6
 שטיח מודרני מדגם זה של היצרנית "ג'וזפון" נדמה כמו אסופת צדפים גדולה בגוונים בהירים ושיבוצים שחורים בנקודות שונות. מראו יוצר בולטות ועניין רב בחלל והוא נעים למגע, ישיבה ושכיבה. שטיחים מודרניים מסוג זה מתבלטים ביותר בזכות הבחירה המרעננת של צורת השערה.
hon3  שטיחים 6

hon2  שטיחים 5ג'וזפון-5
 לחברת "ג'וזפון" שטיחים מודרניים מלאי נוכחות ויופי הנראים מעט כמו סוודרים סרוגים וחמים בשל אריגת שערות בצורות שונות היוצרת מרקמים בולטים. כך הוא בדיוק דגם שטיח מודרני זה הארוג בסגנון צמות, גוונו אפור כהה אופנתי ומדגיש ונוכחותו בחלל מושכת ועשירה.
hon2  שטיחים 5

hon1  שטיחים 4ג'וזפון-4
 ערבוביית הצבעים הוורודה, כחולה, כתומה וירוקה מושכת את העין באופן מיידי ודוגמתה הבולטת נדמת כאסופת עלי כותרת רטובה שנדבקה לאדמה ויצרה תמונת דוגמאות טבעית ועוצרת נשימה. זהו שטיח מודרני מבית "ג'וזפון", שטיחים מודרניים שהם כמו דימוי מוחשי שלם.
hon1  שטיחים 4

typ32  שטיחים raja sixSpada-raja six
 חברת "Spada" היא בית לפריטים יוקרתיים בעיצובים נקיים המסמלים לייף סטייל מדויק ומחובר למה שעכשווי ונכון לבית המודרני של המאה ה-21. החברה מציגה שטיחים מודרניים נאמנים לקו המינימליסטי הכובש כדגם שטיח מודרני כהה זה, לו דוגמת צורות בולטות ומחוברות המולידות עוד צורות.
typ32  שטיחים raja six

typ31  שטיחים raja pillSpada-raja pill
 מהפכת השטיחים המודרניים הינה בעלת מאפיין בולט אחד, מראה נקי ואחיד בצבעים בדרך כלל בו הדוגמה או סגנון אריגת השערה בולט ורב ממדיות ההופך את הויזואליות שלהם למוחשית יותר. דגם שטיח מודרני בשחור ולבן המדמה מראה רצפת לבנים מיוחדת שניתן עוד לראות ברחובות עיירות ציוריות מבית "Spada".
typ31  שטיחים raja pill

typ30  שטיחים caroSpada-caro
 ז'אנר מוכר ואהוב בתחום שטיחים מודרניים נטולי דוגמה ובעלי גוון בודד הם אלו העשירים למגע, ברורים למראה ואלו בעלי הברק המשתנה עם כיוון שערות השטיח. חברת "Spada" מייבאת דגמים מובחרים של סגנון זה כגון שטיח מודרני ואלגנטי זה בגוונים אפרפרים משתנים.
typ30  שטיחים caro

typ29  שטיחים pelloSpada-pello
 בכל הקטגוריות הבונות את העיצוב הבית, ומבוססות על האסתטיקה המודרנית החפה מכל תוספת ועומס פרטים, ישנו דיוק והקפדה לשם תוצאה נאמנה לסטייל. לשם כך ישנם גם כן שטיחים מודרניים ולחברת "Spada" רבים כאלו כדגם שטיח מודרני זה, טבעי והרמוני, מכיל כל פריט נוסף בחלל.
typ29  שטיחים pello

typ28  שטיחים giroSpada-giro
 כאשר משתמשים בצבע בעיצוב ואבזור החלל לשם תוצאה בהירה, מאוחדת ושקטה בשיק מודרני, השילובים צריכים להיות מדויקים והצבעים במינונים הנכונים. דגם מבית "Spada", המציג מראה מאוזן ורצוי של שטיח נעים למגע ומודגש שערות בגווני חרדל זהוב המעשיר את החלל.
typ28  שטיחים giro

carmel שטיחים 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית