עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות  

 
   

שטיחים

שטיחים בעבודת יד
שטיחים באריגת מכונה
שטיחי עור
שטיחים לאמבטיה
שטיחים מודרניים
אריחי שטיחים
שטיחים מעור פרה
שטיחים בהזמנה אישית
שטיחי חבל
שטיחי כניסה לדלת 

1181 מוצרים נמצאו, מציג 141 עד 160

חיפוש לפי יצרן:      


hon6  שטיחים 9ג'וזפון-9
 בתחום אריגת שטיחים הפכו פופולאריים אלו העושים חשק לשקוע בהם, הדוגמאות והצבעים כבר אינם המקור הוויזואלי הראשי אלא המרקם, סגנון אריגת השערות והצורות הנוצרות. דוגמה מופלאה לשטיחים מודרניים נכונים אלו הוא דגם שטיח מודרני זה מבית "ג'וזפון" באפור כהה ומרקם המשנה כיוונים ומייצר רכות.
hon6  שטיחים 9

hon5  שטיחים 8ג'וזפון-8
 מרחוק שטיח מודרני זה יוצר מראה מיוחד של חלוקי נחל ובמבט קרוב יותר, מתגלה האריגה המעניינת אשר יוצרת צורה מלבנית צרה בגוונים שונים אך קרובים, צפופים ונעימים למגע. דגם מקולקציית שטיחים מודרניים של היצרנית "ג'וזפון", המפעילה את החושים ומדויקת.
hon5  שטיחים 8

hon4  שטיחים 7ג'וזפון-7
 שטיחים מודרניים אינם כבר אותם מלבנים ארוגים ששמים עליהם את שולחן הסלון, הם משמשים כפריט נוי ונעימים גם כן לישיבה ושכיבה בזכות אריגה מיוחדת. חברת "ג'וזפון" מציגה קולקציה יוקרתית ומזמינה בגווני לבן אפור שחור כדגם שטיח מודרני זה המורכב מתערובת פרועה של שערות מעוגלות ושטוחות.
hon4  שטיחים 7

hon3  שטיחים 6ג'וזפון-6
 שטיח מודרני מדגם זה של היצרנית "ג'וזפון" נדמה כמו אסופת צדפים גדולה בגוונים בהירים ושיבוצים שחורים בנקודות שונות. מראו יוצר בולטות ועניין רב בחלל והוא נעים למגע, ישיבה ושכיבה. שטיחים מודרניים מסוג זה מתבלטים ביותר בזכות הבחירה המרעננת של צורת השערה.
hon3  שטיחים 6

hon2  שטיחים 5ג'וזפון-5
 לחברת "ג'וזפון" שטיחים מודרניים מלאי נוכחות ויופי הנראים מעט כמו סוודרים סרוגים וחמים בשל אריגת שערות בצורות שונות היוצרת מרקמים בולטים. כך הוא בדיוק דגם שטיח מודרני זה הארוג בסגנון צמות, גוונו אפור כהה אופנתי ומדגיש ונוכחותו בחלל מושכת ועשירה.
hon2  שטיחים 5

hon1  שטיחים 4ג'וזפון-4
 ערבוביית הצבעים הוורודה, כחולה, כתומה וירוקה מושכת את העין באופן מיידי ודוגמתה הבולטת נדמת כאסופת עלי כותרת רטובה שנדבקה לאדמה ויצרה תמונת דוגמאות טבעית ועוצרת נשימה. זהו שטיח מודרני מבית "ג'וזפון", שטיחים מודרניים שהם כמו דימוי מוחשי שלם.
hon1  שטיחים 4

typ32  שטיחים raja sixSpada-raja six
 חברת "Spada" היא בית לפריטים יוקרתיים בעיצובים נקיים המסמלים לייף סטייל מדויק ומחובר למה שעכשווי ונכון לבית המודרני של המאה ה-21. החברה מציגה שטיחים מודרניים נאמנים לקו המינימליסטי הכובש כדגם שטיח מודרני כהה זה, לו דוגמת צורות בולטות ומחוברות המולידות עוד צורות.
typ32  שטיחים raja six

typ31  שטיחים raja pillSpada-raja pill
 מהפכת השטיחים המודרניים הינה בעלת מאפיין בולט אחד, מראה נקי ואחיד בצבעים בדרך כלל בו הדוגמה או סגנון אריגת השערה בולט ורב ממדיות ההופך את הויזואליות שלהם למוחשית יותר. דגם שטיח מודרני בשחור ולבן המדמה מראה רצפת לבנים מיוחדת שניתן עוד לראות ברחובות עיירות ציוריות מבית "Spada".
typ31  שטיחים raja pill

typ30  שטיחים caroSpada-caro
 ז'אנר מוכר ואהוב בתחום שטיחים מודרניים נטולי דוגמה ובעלי גוון בודד הם אלו העשירים למגע, ברורים למראה ואלו בעלי הברק המשתנה עם כיוון שערות השטיח. חברת "Spada" מייבאת דגמים מובחרים של סגנון זה כגון שטיח מודרני ואלגנטי זה בגוונים אפרפרים משתנים.
typ30  שטיחים caro

typ29  שטיחים pelloSpada-pello
 בכל הקטגוריות הבונות את העיצוב הבית, ומבוססות על האסתטיקה המודרנית החפה מכל תוספת ועומס פרטים, ישנו דיוק והקפדה לשם תוצאה נאמנה לסטייל. לשם כך ישנם גם כן שטיחים מודרניים ולחברת "Spada" רבים כאלו כדגם שטיח מודרני זה, טבעי והרמוני, מכיל כל פריט נוסף בחלל.
typ29  שטיחים pello

typ28  שטיחים giroSpada-giro
 כאשר משתמשים בצבע בעיצוב ואבזור החלל לשם תוצאה בהירה, מאוחדת ושקטה בשיק מודרני, השילובים צריכים להיות מדויקים והצבעים במינונים הנכונים. דגם מבית "Spada", המציג מראה מאוזן ורצוי של שטיח נעים למגע ומודגש שערות בגווני חרדל זהוב המעשיר את החלל.
typ28  שטיחים giro

typ27  שטיחים cosmoSpada-cosmo
 ייחודיות ותחכום בתחום שטיחים מודרניים מאת "Spada" להם דוגמאות מובלטות ומעניינות וצבע חי המבוטאים היטב בדגם שטיח מודרני סגול זה, לו דוגמה מיוחדת בהשראת אותן קלידוסקופים אשר הציגו צורות המתערבבות זו בזו ויוצרות כאלו חדשות בסיבוב העדשה. גאוני!
typ27  שטיחים cosmo

typ26  שטיחים extaseSpada-extase
 שטיחים מודרניים שעירים סחפו בסערה את הבתים הישראלים והכניסו לחללים העירומים מפרטים, תוספות וצבע, חמימות, ומוחשיות. חברת "Spada" היא מקור מצוין לבחירת השטיח הנכון לקו זה כדגם שטיח מודרני שעיר זה בגווני אש כתמתמים, המלבה ומעורר את חיוורון החלל.
typ26  שטיחים extase

typ25  שטיחים galaxySpada-galaxy
 דשא תחת כפות רגליכם? למעשה מדובר בדגם שטיח מודרני ירוק וחיוני הנדמה כמו ניזון מטל מעורר תמידית, מעניק לו מראה רטוב, נעים ומבריק המייצר חשק להעביר בו את האצבעות. חברת "Spada" אחראית לתוצר מיוחד זה ומעשירה בדגמי שטיחים מודרניים מלהיבים נוספים כל חלל נבחר.
typ25  שטיחים galaxy

typ24  שטיחים buffoSpada-buffo
 יש שיאהבו את המראה הלבן בלבד עבור חלל מגוריהם ויש כאלו אשר ירצו לשבור את נוכחותו החיוורת בנקודות מסוימות אשר יהיה ניתן להחליפן בקלות רבה. דרך נהדרת לעשות זאת הם שטיחים מודרניים בסגנון שאגי שעיר מבית "Spada" כגון שטיח מודרני זה בעירוב גוונים של חום וצהוב חרדלי.
typ24  שטיחים buffo

typ23  שטיחים extaseSpada-extase
 כאשר שטיחים מודרניים אינם בעלי צורה מלבנית או מרובעת הם מיד מושכים את העין עוד בטרם נראו שאר הפרטים המרכיבים אותם מאחר ולהם פן דקורטיבי יותר. חברת "Spada" מציגה שטיח מודרני מלא פרטים מושכי מבט, עם מבנה עגול, גוון ורוד פוקסיה מלא תעוזה ומרקם שערות מוחשי ונעים למגע.
typ23  שטיחים extase

typ20  שטיחים rani roseSpada-rani rose
 המעט שהוא הרבה מופיע באספקטים השונים של הסגנון המודרני, מכתיב את מה שעכשווי ואת היוקרתי, הנקי והאיכותי. כך גם בעיצוב שטיחים מודרניים על מראם המשתנה אך השמור באותה תבנית המשייכת אותם לאסתטיקה זו כדגם שטיח מודרני מוזהב ומבריק זה בדוגמת שושנים כמו משורבטת מבית "Spada".
typ20  שטיחים rani rose

typ19  שטיחים rani honeySpada-rani honey
 דגם שטיח מודרני מיוחד ביותר הנראה כמו טפט ישן אשר נגלה תחת קילופים חלקים נטולי דוגמה, גווני האפור שחור ולבן המעורבבים זה בזה מחזקים ייחוד זה ומעניקים לו מראה תעשייתי ומלוכלך באופן מכוון המביא עימו שיק ועושר ויזואלי. שטיחים מודרניים בולטים מאת "Spada".
typ19  שטיחים rani honey

typ18  שטיחים rani shadowSpada-rani shadow
 שטיחים מודרניים קטיפתיים יוצרים ברק המשתנה עם תזוזת השערות לכיוונים שונים ולפי כמות התאורה. בדגם שטיח מודרני זה שמציגה "Spada" כחלק מליין מרהיב, גוון כחול כהה ועמוק הנוטה לאפור, נראה כמו מעוטר פרחים בצבעי מים, בזווית מסוימת מזכיר מראה רטוב ומלא חיים.
typ18  שטיחים rani shadow

esp3    שטיחים 3ג'וזפון-3
 לחברת "ג'וזפון" שטיחי עבודת אדם, עם המגע האומנותי האישי שניתן להשיג רק בעשייה ביד. בדגם זה של שטיחים מודרניים, סרגל צבעי סגול וורוד יפים, מיני פסים וריבועים, אינטרפרטציה מיוחדת יותר לסגנון הטלאים, דקורטיבי ומוסיף גוון אופטימי ונעים לחלל הבית.
esp3    שטיחים 3

carmel שטיחים 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית
close