עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות  

 
   

שטיחים

שטיחים בעבודת יד
שטיחים באריגת מכונה
שטיחי עור
שטיחים לאמבטיה
שטיחים מודרניים
אריחי שטיחים
שטיחים מעור פרה
שטיחים בהזמנה אישית
שטיחי חבל
שטיחי כניסה לדלת 

1181 מוצרים נמצאו, מציג 121 עד 140

חיפוש לפי יצרן:      


por14  שטיחים משיג'וזפון-משי
 לעיתים השטיחים הם לא רק מראה עיניים אלא גם המרקם. חברת "ג'וזפון" מזמינה אתכם למשש שטיחי משי בכדי להישבות בהם. שטיחים בעבודת יד אלו עשויים חוטי משי נקיים או בשילוב כותנה ונשזרים בעבודה דקדקנית. את החמימות והרושם שהם מביאים איתם ניתן לראות בדגם זה המציג דוגמאות פרסיות קלאסיות.
por14  שטיחים משי

por13  שטיחים משיג'וזפון-משי
 הקלאסיקה והעושר הוויזואלי שמביאים איתם שטיחי משי אינם משתווים לשום דבר אחר, אומנות עתיקה וספוגת השראות המציגה דוגמאות פרסיות קלאסיות כבדגם זה, מלאכת מחשבת מוקפדת ומרהיבה. שטיחים בעבודת יד מבית "ג'וזפון", אוסף יוצא מן הכלל מחבלי ארץ שונים.
por13  שטיחים משי

por12  שטיחים בלוציג'וזפון-בלוצי
 שטיחים בלוצים הנעשים בעבודת יד מבית "ג'וזפון" , מתאפיינים בגדלים קטנים יחסית ולכן מתאימים לפיזור בחללי הבית והמשרד לעומת כיסוי מרכזי גדול, האריגה אומנותית ומדויקת, מזוהה בצבעי בורדו וחום כפי הנראה בדגם מקסים זה. אומנות ממקומות רחוקים תחת רגליכם.
por12  שטיחים בלוצי

por11   שטיחים זיגלרג'וזפון-זיגלר
 בעולם השטיחים, כאשר מערבבים בין השראות,מעדנים צבעים ומשמרים טכניקות עבודה עתיקות מתקבלות תוצאות יוקרתיות ומלאות תוכן וויזואלי. שטיחי זיגלר RUNNER הינם שטיחים בעבודת יד המתאימים בשל אורכם וצרותם לחלל מסדרון כפי שניתן להתרשם מדגם מרשים זה. בייבוא מדוקדק מאת "ג'וזפון".
por11   שטיחים זיגלר

por10  שטיחים זיגלרג'וזפון-זיגלר
 פיליפ זיגלר אשר על שמו נקראים שטיחים בעבודת יד שמציעה חברת "ג'וזפון" יצר דוגמת פרחים גדולים ארוגים בגוונים מודרניים הכוללים גווני ב'ז, טון זהוב עדין, צהוב ועוד אשר הובילו לשטיחים הנחשבים יוקרתיים ומעניקים מראה אלגנטי ביותר. שטיחי הזיגלר כדגם זה הם המייצג המושלם לכך
por10  שטיחים זיגלר

por9  שטיחים משיג'וזפון-משי
 לקשט את הרצפה בשטיחים עשויים משי, עשירים בדוגמאות פרסיות קלאסיות, מופתיות אשר נוצרו בעמל רב, תוצר של עבודת אריגה מדוקדקת. שטיחי המשי הללו שמייבאת חברת "ג'וזפון" כגון דגם זה מאפשרים לנו להמשיך ולהוקיר את תרומתם של השטיחים לעיצוב הבית וליהנות מאיכות הודות לכך שאלו שטיחים בעבודת יד.
por9  שטיחים משי

por8  שטיחים זיגלרג'וזפון-זיגלר
 קשה שלא להתרשם ממראה שטיחי זיגלר, אסתטיקה פרחונית הרמונית, צבעים מעודנים הנוצרים בצביעה טבעית ואריגה בצמר המקנה להם יתרון יוצא מן הכלל, ברק לאורך שנים. דגם זה מבית "ג'וזפון" מדגים את הפסטורליות והיופי הבלתי נגמר של שטיחים בעבודת יד אלו.
por8  שטיחים זיגלר

por7   שטיחים זיגלרג'וזפון-זיגלר
 דגם זהוב צהבהב מקולקציית שטיחי זיגלר זוהרת ומלאת אמירה דקורטיבית מבית "ג'וזפון", עשיר בדוגמאות מעולם הצומח, עלים וצמחים למינם, שטיח מסדרון RUNNER שלא מתכתב עם שום טרנד וילווה את עיצוב הבית לשנים רבות וטובות. שטיחים נפלאים עשויים בעבודת יד.
por7   שטיחים זיגלר

por6  שטיחים משיג'וזפון-משי
 חברת "ג'וזפון" פורשת את העולם לרגליכם עם שטיחים בעבודת יד המשקפים את ארץ מוצאם, אומנות אריגה מסורתית המעניקה לשטיח את התכונות שלו. בניהם, שטיחי משי עוצרי נשימה אותם מפארות דוגמאות פרסיות קלאסיות כמוצג בדגם זה, תאווה לעיניים, נוכחות שאינה חולפת.
por6  שטיחים משי

por5  שטיחים זיגלרג'וזפון-זיגלר
 חריג בנוף אינו דבר שלילי בהכרח, בעיקר כאשר מדובר בדגם אחד יוצא דופן מבין מבחר שטיחי זיגלר. זאת מאחר שהוא שחור, עוצמתי ודרמטי יותר ביחס לקו המעודן והרגוע. מעבר לפרט מבדל ומייחד זה אלו שטיחים איכותיים המעטרים בקסם את הבית, עשויים בעבודת יד ומגיעים מבית "ג'וזפון".
por5  שטיחים זיגלר

por4  שטיחים אוזבקיג'וזפון-אוזבקי
 שטיחים יפים מאזור אוזבקיסטן פקיסטן מגיעים אלינו באדיבות חברת "ג'וזפון" , אוזבקים הם נקראים והם עשויים משתי פלומות באריגות שונות, האחת דקה מסומאק והשנייה עבה מצמר. דגם חמים ומלא חיות בעבודת יד, דוגמת מסגרות רבות כאשר כל אחת מורכבת מדוגמת אריגה אחרת.
por4  שטיחים אוזבקי

por3 שטיחים 15ג'וזפון-15
 השטיחים הקלאסיים, שומרים על עקביות וממשיכים לעטר את הבתים הישראלים. חברת "ג'וזפון" משתמשת באותם מוטיבים מוכרים של עיטורים ליצירת שטיחים מודרניים וחדשניים יותר בסגנון הטלאה. דגם שטיח מודרני זה מדגים זאת היטב באיפוק ואלגנטיות, צבעיים טבעיים רבים וריבועי דוגמאות שונים שחברו לשלם מיוחד.
por3 שטיחים 15

por2 שטיחים 14ג'וזפון-14
 שטיח מודרני של חברת "ג'וזפון" בעל צבעים חזקים, מראה טלאים אשר חוברו באקראיות, דוגמאות שבטיות ועושר ויזואלי המרענן את ההילה המאובקת של שטיחים. דגמים מודרניים אלו שאינם מציגים מראה אחיד אלא חגיגת דוגמאות מרהיבה יוצרים ויזואליות עשירה וחזקה.
por2 שטיחים 14

por1 שטיחים 13ג'וזפון-13
 מגמת מעניינת בתחום עיצוב שטיחים, אפשרות ליהנות מכמה דגמים מעוטרים באחד. הכוונה היא לשטיחים מודרניים המתבססים על סגנון הטלאה אחיד המושך מיידית את העין. לראיה הוא דגם מלא צבע זה של היצרנית "ג'וזפון" , שטיח מודרני המציג דוגמאות שונות בצבעים רבים, מכניס רבדים נוספים ועומק לחלל.
por1 שטיחים 13

med3 שטיחים asiaNani Marquina-asia
 שטיחים קלאסיים וותיקים מאופיינים בדוגמאות אוריינטליות אלו הנקראים מודרניים לוקחים את עניין הדוגמאות צעד אחד קדימה ונותנים להם הבלטה שאינה בצבע אלא פיזית ומורגשת גם בעין. ניתן לראות זאת היטב בדגם שטיח מודרני זה מבית "Nani Marquina", אפור בהיר ובעל דוגמת צמיחה בולטות.
med3 שטיחים asia

med2 שטיחים losangesNani Marquina-losanges
 שטיחים מודרניים מבית "Nani Marquina" יוצאים מהמסגרת המלבנית ומפליאים בצורניות ייחודית ומעניינת כגון דגם שטיח מודרני בלתי רגיל ומלא פרטים זה, המתחיל ממסגרת חיצונית בסגנון משושה אשר נדמה כי נגזרה בגלים בשני צידיה ותוכה דוגמת מעוינים בגדלים שונים ובצבעים מגוונים.
med2 שטיחים losanges

med1 שטיחים medinaNani Marquina-medina
 פסי שחור לבן הם הבסיס היצירתי לדגם שטיח מודרני זה אשר דוגמתו היא פסים בעוביים שונים וזוויות שונות בשחור ולבן, מצליח לייצר משבלונת מעבר החצייה משהו מרענן וצעיר המוסיף רבות לדקורציית החדר. אלו הם שטיחים מודרניים מלאי קסם עם תו עיצוב ספרדי של "Nani Marquina".
med1 שטיחים medina

hon9  שטיחים 12ג'וזפון-12
 אם שבעתם מאותם שטיחי שאגי שעירים, יפים ואופנתיים ומתחשק לכם משהו קצת יותר קלאסי ואלגנטי, שטיחים מודרניים של היצרנית "ג'וזפון" הם התשובה. דגם שטיח מודרני עם סממנים קלאסיים ותחושה חמימה של פשטות כמו פעם בזכות דוגמת טלאים מעניינת ומודגשת.
hon9  שטיחים 12

hon8  שטיחים 11ג'וזפון-11
 יש כאלו החפצים בשטיח שלא רק יראה וישמש כאביזר משלים אלא כזה שניתן יהיה להרגיש אותו גם בעיניים וגם במגע. לחברת "ג'וזפון" קולקציית שטיחים מודרניים יפיפייה, עם סגנונות אריגה היוצרים צורות מוחשיות כדגם שטיח מודרני מלא חום ואלגנטיות זה, המורכב כמו כדוריות צמר בגווני אפור.
hon8  שטיחים 11

hon7  שטיחים 10ג'וזפון-10
 שטיחים פרסיים ודומיהם הנחשבים יוקרתיים וקלאסיים לנצח שומרים על מקומם בכבוד אך מפנים את הבמה גם לדגמים מודרניים יותר המתאפיינים בצבע יחיד או טונים שונים של אותו גוון ובעיקר בצורת אריגה צורנית ויזואלית ביותר. דגם שטיח מודרני כדורים צפופים אפרפר מבית "ג'וזפון" , מדויק לקו זה.
hon7  שטיחים 10

carmel שטיחים 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית
close