עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות  

 
   

שטיחים

שטיחים בעבודת יד
שטיחים באריגת מכונה
שטיחי עור
שטיחים לאמבטיה
שטיחים מודרניים
אריחי שטיחים
שטיחים מעור פרה
שטיחים בהזמנה אישית
שטיחי חבל
שטיחי כניסה לדלת 

1181 מוצרים נמצאו, מציג 101 עד 120

חיפוש לפי יצרן:      


ela5   שטיחים architectural elementsכרמל שטיחים ופרקט-architectural elements
 'אלמנטים ארכיטקטוניים' מכנה חברת "כרמל" את הסדרה המרשימה של אריחי שטיחים ומדגם זה אפשר להבין מדוע. השטיח עצמו שלם, קצוץ שערות ובעל דוגמה בגוונים אפורים של אלמנטים החוזרים על עצמם ומכסים את כל שטחו, מדמים בשל כך מראה אריחים מעניין לרצפה.
ela5   שטיחים architectural elements

ela4   שטיחים scenic journeyכרמל שטיחים ופרקט-scenic journey
 עם אריחי שטיחים מבית "כרמל", אפשר ליהנות מכל העולמות, לקבל מראה אריחים יפה שניתן להחליף בקלות ולחוש חמימות ולא רצפה קרה. דגם מתוך סדרה יצירתית בקווים מודרניים, שטיח עדין בגוונים אפרפרים עם דוגמת פסים, היוצרת פסיפס מלבנים וריבועים נעים לעין.
ela4   שטיחים scenic journey

ela3   שטיחים emotionsכרמל שטיחים ופרקט-emotions
 מראה טבעי של אריחים גדולים בעלי טקסטורה, אשר היה יכול להראות בקלות כמו ריצוף, לולא השערות המעבות והמסגירות את היותו שטיח מיוחד. באמצעות אריחי שטיחים, מביאה חברת "כרמל" שפע של אפשרויות להלבשת הרצפה. שני דברים טובים בפריט אחד מוצלח.
ela3   שטיחים emotions

ela2   שטיחים urban ozכרמל שטיחים ופרקט-urban oz
 איזה רעיון נפלא, אריחי שטיחים – השטיחים בעלי דוגמאות היוצרות מראה אריחים בלתי שגרתי, דקורטיבי יותר מהסטנדרט ובעל יותר גוונים מהמקובל. מהאפקט שהם משאירים אפשר להתרשם מדגם זה, שטיח בגוונים עכשוויים, נראה דינאמי, זורם ובעל המשכיות אינסופית. מבית "כרמל".
ela2   שטיחים urban oz

ela1   שטיחים city by cityכרמל שטיחים ופרקט-city by city
 דגם המציג אריחים עם טקסטורה או כאלו המדמים עץ, שכבות של דמיון ויצירתיות יוצרים אריחי שטיחים, המצאה גאונית המתאימה למגמה המופיעה בקטגוריות שונות בעיצוב הבית, כאשר פריט אחד "מתחפש" ונראה כמו משהו אחר. כל שעדכני וחדש מאת "כרמל".
ela1   שטיחים city by city

rme2   שטיחים palazzoכרמל שטיחים ופרקט-palazzo
 שטיח מודרני הינו פריט עיצובי בתוך החלל ואף מסייע בהוספת שיק וסטייל לבית, למשרד ולכל מקום בו תחפצו. העיצוב שלפניכם בוצע על ידי חברת כרמל שטיחים ופרקט בעבודת יד משובחת וברמת גימור גבוהה. השטיח קל לניקוי ונשמר לאורך זמן. שטיחים מודרניים ויוקרתיים תמצאו רק ב"כרמל"!
rme2   שטיחים palazzo

rme1   שטיחים king davidכרמל שטיחים ופרקט-king david
 דגם שטיח מודרני הנעשה בשיטות אריגה ייחודיות ובעיצוב אומנותי ויוקרתי המקנה לחלל הבית מראה מלכותי מרהיב ביופיו ובנוסף מכניס חום ואוירה ביתית מלבבת. את הדגם הזה תוכלו למצוא בין מגוון העיצובים המפוארים של חברת "כרמל" אשר מתמחה בעיצוב שטיחים ברמה הגבוהה ביותר
rme1   שטיחים king david

mel11 שטיחים כרמל שטיחים ופרקט
 לשטיחים מודרניים יכולת מרשימה להיות הכי עדכניים שיש. האיכות היא משהו ששומרים עליו לאורך השנים ואין זה משנה באיזה סוג שטיח מדובר, רק הסגנונות משתדרגים עם מה שבאופנה. דגם מודרני רך ובהיר, מגעו נעים ומראו מייצר חמימות והרמוניה.
mel11 שטיחים

mel10 שטיחים obersonכרמל שטיחים ופרקט-oberson
 מצד אחד השתלטו על חיינו בשנים האחרונות שטיחי שאגי שעירים ומלאים ומן הצד השני, התפתחה מגמה עכשווית יותר של שטיח מודרני הכולל מראה "קצוץ" שערות, עם דוגמה מינימליסטית וגוונים הנעים בין שחור, אפור לבן כדגם מדויק זה.
mel10 שטיחים oberson

mel9 שטיחים urbanכרמל שטיחים ופרקט-urban
 התבנית לשטיחים מודרניים ברורה ויפה בקרירותה ודיוקה האופייני. גוונים קבועים ודוגמאות מופשטות כנגד השטיחים האוריינטליים מלאי הצבע ועיטורי דוגמאות מיוחדים. בעזרת שטיח מודרני זה באפורים ולבנים ועם דוגמה מעניינת של טבעות, ניתן להבין את המשיכה הטבעית להם.
mel9 שטיחים urban

mel7  שטיחים Pop upכרמל שטיחים ופרקט-Pop up
 בין השטיחים המודרניים ההיטקיסטיים ונזיריים למראה, מפציעים כתמי צבע רעננים השייכים לשטיחים שלוקחים את עצמם קצת פחות ברצינות ומייצגים משהו צעיר ותוסס יותר. שטיח מודרני כזה בעל לוק פופ, קופצני המגרה את העיניים בזכות העיגולים וקשת הצבעים.
mel7  שטיחים Pop up

mel6  שטיחים אוברזוןכרמל שטיחים ופרקט-אוברזון
 למה להשתמש בדוגמה אחת עם אפשר בכמה בבת אחת? לשטיחים המודרניים מסוג יש מספר דוגמאות בשטיח אחד המוביל למראה עשיר יותר ומיוחד. ניתן לראות זאת בדגם שטיח מודרני זה בגוונים אפורים, לו טבלה דוגמאות מחולקת לעיגולים, קירזולים ועוד.
mel6  שטיחים אוברזון

mel5  שטיחים divineכרמל שטיחים ופרקט-divine
 שטיח שאגי מודרני באפור ולבן עם דוגמה גדולה של מערבולת, שילוב בין מראה חדש לקריצה סגנונית משנות השבעים, עשוי בשיטה בה השערות אינן נושרות וניתן לשאוב אותו. חידושים ויופי מגוון בדגמים מודרניים מאת "כרמל " חברה ותיקה עם מוניטין המחדשת כל הזמן.
mel5  שטיחים divine

mel4  שטיחים Imperial saten כרמל שטיחים ופרקט-Imperial saten
 אם תשאלו מה הם השטיחים המודרניים הידועים ביותר בשנים האחרונות הרוב יענו כי אלו בסגנון השאגי. המראה השעיר אהוב, נעים וחמים אך יש כאלו המשתגעים מלתחזק אותו. דגמים בפיתוח מיוחד ועיצוב עכשווי כדגם שטיח מודרני זה, שניתן לשמר בקלות.
mel4  שטיחים Imperial saten

mel3  שטיחים Imperial saten כרמל שטיחים ופרקט-Imperial saten
 שילוב מקסים של גוונים חמים וקרים במתינות רבה, כמו משיכות מכחול בשכבות, שערות השטיח קצרות יותר אך עדיין רכות ובולטות לעין. דגם שטיח מודרני עם מאפיינים הכי מודרניים המובילים למגוון עצום ועשיר לבחירה.
mel3  שטיחים Imperial saten

mel1 שטיחים divineכרמל שטיחים ופרקט-divine
 השטיחים השעירים נחשבים מודרניים ואהובים. בזכות הטכניקה ניתן גם לתחזק אותם בקלות והם לא יפזרו סביבם שערות. שטיח מודרני אידיאלי עם דוגמת זברה בקרם וחום, יפה, מעניק חמימות לחלל, אלגנטי וכמובן שעיר במידה הנכונה.
mel1 שטיחים divine

por18  שטיחים אוזבקיג'וזפון-אוזבקי
 שטיחים אוזבקיים בעבודת יד הם אומנות המשקפת את המסורת, הסממנים המאפיינים ומכניסה לחלל פן דקורטיבי מלא קסם ועשיר בדוגמאות. דגם שטיח אוזבקי מאזור אוזבקיסטן פקיסטן מבית "ג'וזפון", בעל פלומת סומק באריגה דקה ופלומת צמר באריגה עבה, יוצרים יחדיו מארג מופלא.
por18  שטיחים אוזבקי

por17   שטיחים קיליםג'וזפון-קילים
 חברת "ג'וזפון" מאפשרת להכניס אומנות מסורתית ואותנטית לבית בזכות מבחר שטיחים בעבודת יד המגיעים מחבלי ארץ שונים ומציגים את השקפתם האומנותית בסגנונות אריגה ודוגמאות. שטיח צבעוני ומרתק מסדרת קילים , נקרא גם שטיח מסדרון RUNNER, מתאפיין בדקיקות ואינו מכיל פלומת צמר
por17   שטיחים קילים

por16   שטיחים קיליםג'וזפון-קילים
 לשטיחים קילים הנקראים גם שטיחי מסדרון RUNNER ישנו אלמנט הקסם הזר והמעניין, דוגמאות מופלאות אשר משמשות כיום לדקורציה אך בעבר הביעו רגשות והעבירו מסרים. השטיח ארוך ודק כפי שניתן לראות בדגם זה, והוא יהווה כיסוי אלגנטי לחלל בכל סגנון. שטיחים בעבודת יד מבית "ג'וזפון".
por16   שטיחים קילים

por15  שטיחים אוזבקיג'וזפון-אוזבקי
 לחברת "ג'וזפון" סדרת שטיחים אוזבקיים בעבודת יד המציגים השפעות תקופתיות ונדודים תרבותיים. היופי של השטיחים הללו אינו מסתכם בדוגמאות הגיאומטריות ובצבעים המאפיינים, האריגה המשולבת של פלומת סומאק וצמר יוצרת ממדיות ומראה תבליט בשל גבהים ועומקים שונים במארג כפי שניתן לראות בדגם מעוינים זה.
por15  שטיחים אוזבקי

carmel שטיחים 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית
close