עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  

 
   

סוככים הצללות ופרגולות

סוגי סוככים
פרגולות
הצללות 

713 מוצרים נמצאו, מציג 1 עד 25

חיפוש לפי יצרן:      


zbn1      סוככים הצללות ופרגולות קבועטרופיקאזה מוצרי הצללה-קבוע
 צורות שונות של סוכך קבוע מעניקים מראה של לבוש אלגנט לפתחים השונים של המבנה. רק אצל היצרנית "Tropicasa", אתם יכולים למצוא את העיצובים העכשוויים, האופנתיים, הבטיחותיים של פרגולות, הצללות קבועות לחלון או לדלת הכניסה. למראה מושלם ויותר מכל מזמין.
zbn1      סוככים הצללות ופרגולות קבוע

tsaa4        סוככים הצללות ופרגולות כבליםטרופיקאזה מוצרי הצללה-כבלים
 סוכך כבלים מבטיח חיפוי מיטבי גם לציבור גדול המתקהל בחוץ. השמים אינם נופלים אבל הם יורדים לגובה העיניים ונראים כעפיפונים צבעוניים גדולים. המוצר עשוי חומרים איכותיים, עמידים בפני פגעי מזג האוויר ונזקיו הפוטנציאליים. קל להרכיבם וקל לפרקם. חיפוי ארעי – או קבוע - לאורך זמן.
tsaa4        סוככים הצללות ופרגולות כבלים

007  סוככים הצללות ופרגולות פאראסול תקרהSolaris-פאראסול תקרה
 סוכך זרועות בעיצוב נקי מבית "סולריס" המשווקת מוצרי הצללה לבית בשלל עיצובים בהתאמה לכל צורך. המוצר זמין במספר רב של בדים עמידים המציגים שלל דוגמאות וצבעים לבחירה.
007  סוככים הצללות ופרגולות פאראסול תקרה

lso4   סוככים הצללות ופרגולות זרועותSolaris-זרועות
 סוכך זרועות של "סולריס" במגוון בדים וצבעים, להצללה מפני השמש והרוח. ניתנת לסגירה בתוך קסטה (עם שקיעת השמש או בימים שהיא נשארת בקונכייתה ולא יוצאת לאור העולם) המבטיחה את שמירתו בשלמותו ולהגנה מפני נזקים ומזיקים שונים לאורך שנים. מבחר דגמים ללא צורך בשלד ובתשתיות תופסות-מקום שונות. תענוג לעיניים ולעור המוגן מקרינת האור.
lso4   סוככים הצללות ופרגולות זרועות

tsaa3      סוככים הצללות ופרגולות סוככי זרועותטרופיקאזה מוצרי הצללה-סוככי זרועות
 הביטו למעלה וראו את החיפוי האדום-אפור, שהופך מקום פתוח למקום סגור, מבלי לחסום את הנוף הנשקף מבעד לכיסוי השקוף. כך נראים סוככי זרועות של Tropicasa המתמחה בייצור הצללות למטרות שונות. ניתן לגלול את המוצר ולאחסנו במעין נרתיק אלומיניום המבטיח את עמידותו לאורך זמן.
tsaa3      סוככים הצללות ופרגולות סוככי זרועות

tsaa5        סוככים הצללות ופרגולות כבליםטרופיקאזה מוצרי הצללה-כבלים
 סוכך כבלים של Tropicasa המייצרת מוצרי הצללה המיועדים למקומות שהשמש קופחת עליהם, מצטיינים בחזותם הבולטת. הם ניתנים לפתיחה ולסגירה באמצעות מנגנון הפעלה פשוט. הבדים מכסים שטחים גדולים ורחבים. לא נדרשת תשתית מסובכת ליצירתם ואין צורך בעמודי תמיכה. חיפוי מיטבי למרפסות פתוחות.
tsaa5        סוככים הצללות ופרגולות כבלים


lar12  סוככים הצללות ופרגולות סגירת אלומיניום לחורףSolaris-סגירת אלומיניום לחורף
 מי שיפץ כל כך יפה? מי סגר מרפסת? מי הוסיף חדר? חברת "סולריס" חושפת ומגלה את הקלפים ומשיבה תשובות: מגוון סוככים מרהיבים בכלל ו סגירות חורף אלומיניום בפרט. מוצר נהדר שמחמם את הגוף ומשובב את הנפש בלילות החורף הקרים. ניתן לשכור את המוצר לתקופת החורף בלבד מהחברה, האחראית להרכבתו ולפירוקו.
lar12  סוככים הצללות ופרגולות סגירת אלומיניום לחורף

lar11  סוככים הצללות ופרגולות סגירת אלומיניום לחורףSolaris-סגירת אלומיניום לחורף
 כיפה אדומה מחפה את הלהיט של חברת "סולריס": סגירות חורף אלומיניום מסדרת סוככים ייחודיים, המבטלת בעת ובכפיפה אחת את ההבדל בין החוץ לבין הפנים. יושבים בחוץ ומרגישים בבית. ניתן לשכור את המוצר לתקופת החורף בלבד מהחברה, האחראית להרכבתו ולפירוקו.
lar11  סוככים הצללות ופרגולות סגירת אלומיניום לחורף

lso1   סוככים הצללות ופרגולות זרועותSolaris-זרועות
 אפשר לשבת בחוץ, אף כי השמש קופחת. גם אתם תמצאו סוכך זרועות מתוך מבחר עשיר של מוצרי הצללה של היצרנית "סולריס" ומתוך ים הצבעים תוכלו להתאים את הטיפה המועדפת עליכם, כך שצבע הכיסוי מעל הראש יהלום את צבע המפה שמתחת לו. מוצר יעיל ושימושי - נסו והיווכחו עד כמה הוא מוחשי – ליצירה מיטבית של מתחם מוצלל. תתחדשו!
lso1   סוככים הצללות ופרגולות זרועות

atrs4      סוככים הצללות ופרגולות כבליםטרופיקאזה מוצרי הצללה-כבלים
 סוכך כבלים להצללה מעולה של שטחים חשופים. יריעת הבד, במגוון צבעים לבחירה, המתוחה על מוטות המתכת המהוות את השלד והבסיס , מעניקות כיסוי מיטבי ומאפשרות ישיבה במתחם המוצל, המוגן ממכוות השמש ומעניק הגנה מצוינת מפני נזקיה הפוטנציאליים. מוצרים למגוון רחב של שמושים והצלות בייבוא ושווק חברת "טרופיקזה" המתמחה בנושא ההצללות וריהוט גן יוקרתי..
atrs4      סוככים הצללות ופרגולות כבלים

atrs1     סוככים הצללות ופרגולות זרועותטרופיקאזה מוצרי הצללה-זרועות
 סוכך עם זרועות גדולות להצללת שטח ולמתן מגן מפני שמש או גשם. אופטימאלי ליצירת 'גג' מתנייד מעל ראשי אנשים המכונסים תחת כיפת השמיים. ניתן להשיג במגוון חומרים אטימים ועמידים בפני זעף הרוחות והגשמים. משווקת "טרופיקזה" העוטפת את צרכני מוצריה בצל נעים, לא יחסכו כל מאמץ שיידרש על-מנת להביא לכם את המוצר שתבחרו.
atrs1     סוככים הצללות ופרגולות זרועות

tpic2    סוככים הצללות ופרגולות מסךטרופיקאזה מוצרי הצללה-מסך
 בימי השמש החמים ,במיוחד בפתחים הפונים אל מסלולה של השמש היוקדת,ניתן להשתמש ביעילות רבה עם סוכך מסך נופל להצללה איכותית וכמעט מלאה של האזור המבוקש. כמובן שתלוי בסוג הבד איתו אנו עושים שימוש . כיום ישנם בדים המיועדים לסוגי חדירות אור בדרגות שונים, אולם כולם עשויים מבד שעבר טיפול ועמיד לאורך שנים כנגד מפגעי מזג האויר. מגוון רחב של מוצרי הצללה בייבוא ושווק חברת "טרופיקזה" .
tpic2    סוככים הצללות ופרגולות מסך

003      סוככים הצללות ופרגולות סוכך זרועותטרופיקאזה מוצרי הצללה-סוכך זרועות
 סוכך זרועות יוקרתי המספק סיכוך עליון וחזיתי להצללה מלאה או חלקית של פינת ישיבה בסמוך לבית. הסוכך מורכב על זרועות הניתנות לקיפול ובכך לכוון את שטח ההצללה. זמין במספר רב של גוונים ודוגמאות לבחירה. מבית "טרופיקאזה" המציגה מוצרי הצללה ופרגולות בעיצובים איכותיים ומחומרים עמידים.
003      סוככים הצללות ופרגולות סוכך זרועות

tpic1     סוככים הצללות ופרגולות כבליםטרופיקאזה מוצרי הצללה-כבלים
 סוכך כבלים באיכות יוקרתית בהתקנה על רחבת הלקוח היוצאת מחדר האורחים לחצר הבית , ויוצרת פינת אוירה נעימה ונוסטלגית בשעות הערב הקרירות לאירוח מושלם. השלדה ובדי הכיסוי עשויים מחומרים אייכותיים שעברו טיפול נגד פגעי מזג האויר , ניתן לקבלם בגוונים שונים ע"פ דרישת הלקוח. דגמים מסוגים שונים מוצרי הצללה וריהוט לגן הבית בייצור ושיווק חברת טרופיקזה המתמחה בהלבשת גן הבית ביוקרה.
tpic1     סוככים הצללות ופרגולות כבלים

zbn6     סוככים הצללות ופרגולות סוכך קבועטרופיקאזה מוצרי הצללה-סוכך קבוע
 סוכך קבוע הוא פתרון אידיאלי ומושלם לכניסות שונות או חלונות שהם בשימוש יום יומי. היצרנית המתמחה בתחום "Tropicasa", מציעה לכם קולקציה של פתרונות קבועים העונים על צרכיכם ומעניקים הגנה בפני מזגי האוויר המשתנים. עוד ממוצרי החברה, פרגולות עם הצללות ייחודיות.
zbn6     סוככים הצללות ופרגולות סוכך קבוע

zbn4     סוככים הצללות ופרגולות קבועטרופיקאזה מוצרי הצללה-קבוע
 מעוגל, קמור, רבוע או גלי, כל צורה שתחשקו עבור סוכך קבוע ופרטי שלכם, תוכלו למצוא בחנות היצרנית מס' 1 בתחום: "Tropicasa". הצללות ואפילו פרגולות מבית החברה עשויים בטכניקות חזקות ועמידות לתחושה נינוחה ובטוחה מתמיד.
zbn4     סוככים הצללות ופרגולות קבוע

tsaa1      סוככים הצללות ופרגולות מרקיזהטרופיקאזה מוצרי הצללה-מרקיזה
 סוכך מרקיזה, קטן וססגוני להגנה ולקישוט. חצאי הכיפות הקמורות מעל מפתני הבתים, להגנה ולייפוי הכניסה, עוד מוצר נהדר מבית היוצר של Tropicasa, יצרנית מוצרי הצללה וסגירות לעסקים ולבתים פרטיים. הדגם ניתן לפתיחה ולסגירה ושמירה בתוך נרתיק מיוחד. לאניני טעם בכלל ולאוהבי חיפויים יפים בפרט
tsaa1      סוככים הצללות ופרגולות מרקיזה

lar4   סוככים הצללות ופרגולות סגירת אלומיניום לחורףSolaris-סגירת אלומיניום לחורף
 יש עוד המון מקום. גם אתם רואים, כמוני, כמה כיסאות ריקים ניצבים בתוך סגירות חורף אלומיניום של חברת "סולריס", אשר מוציאה מפס הייצור שלה סוככים נפלאים, עם חיפוי וקירוי מושלמים לכל העונות. ניתן לשכור את המוצר לתקופת החורף בלבד מהחברה, האחראית להרכבתו ולפירוקו. תתחדשו ותיהנו.
lar4   סוככים הצללות ופרגולות סגירת אלומיניום לחורף

lso2     סוככים הצללות ופרגולות זרועותSolaris-זרועות
 סוכך זרועות של " סולריס" סוחט קריאות השתאות. גם אתם תוכלו לשבת בחוץ ביום שמש ותוכלו להסב סביב השולחן ולאכול בתיאבון. המוצר קל לפתיחה ולסגירה, מתכווץ ונסגר בתוך קסטה השומרת עליו בזמנים שלא נעשה בו שימוש. איכות ויופי בעת ובכיסוי אחד.
lso2     סוככים הצללות ופרגולות זרועות

zbn8     סוככים הצללות ופרגולות קבועטרופיקאזה מוצרי הצללה-קבוע
 פתרונות של סוכך קבוע ויצירתי, בגדלים שונים ובהתאמה אישית ללקוח, מעניקים לכם מראה מעוצב ופונקציונלי המגן מפני קרני השמש הקופחות. כל השיטות של פרגולות, עם הצללות מגוונות בחנות היצרנית "Tropicasa", למראה מושלם ולתחושה נינוחה ומוגנת יותר מאי פעם. מוצרים עמידים בפני נזקי מזגי האוויר המשתנים.
zbn8     סוככים הצללות ופרגולות קבוע

zbn7     סוככים הצללות ופרגולות קבועטרופיקאזה מוצרי הצללה-קבוע
 "Tropicasa", יצרנית המתמחה והמובילה בתחום של הצללות, פרגולות הנעשים בשיטות מתקדמות, מתוחכמות ומעוצבות לעילא ולעילא. מוצרים אלו משלבים זרועות חזקות ועמידות שנשמרות לאורך זמן. בחנות החברה מחכה לכם סוכך קבוע במגוון דגמים ובצבעים אופנתיים וטרנדים למשעי.
zbn7     סוככים הצללות ופרגולות קבוע

zbn5     סוככים הצללות ופרגולות קבועטרופיקאזה מוצרי הצללה-קבוע
 לכניסה לבית או לעסק, תמיד טוב שיהיה מעל ראשך סוכך קבוע שיגן עלייך וישמש כמעיין גגון פרטי וקטן. לפיכך היצרנית המתמחה בתחום "Tropicasa" מציגה לפניכם דגמים בעיצוב יוקרתי ומעוצב שלא חורג מהעיצוב של פנים המבנה. להם תוכלו להתאים פרגולות או הצללות של החברה.
zbn5     סוככים הצללות ופרגולות קבוע

zbn3     סוככים הצללות ופרגולות קבועטרופיקאזה מוצרי הצללה-קבוע
 סוכך קבוע זה שמוצג לפניכם צבעו תכלת ומתאים לחלונות הראווה של החנות. בין אם בכניסה לעסק ובין אם לביתכם הפרטי, זכרו טוב את שמה של היצרנית "Tropicasa", המייצרת עבורכם גם הצללות ומגוון של פרגולות מרהיבות.
zbn3     סוככים הצללות ופרגולות קבוע

zbn2     סוככים הצללות ופרגולות קבועטרופיקאזה מוצרי הצללה-קבוע
 לכל חלון או פתח יותאם סוכך קבוע משלו, לפי מידות עיצוב גודל, מרקם וצורה, בחנות היצרנית "Tropicasa", שלא מפסיקה להפתיע עם אינספור דגמים, פרגולות ושיטות ייחודיות ומקוריות של הצללות. מוצרי איכות, המקנים לכם שקט נפשי, רוגע ובטיחות מעל הכל.
zbn2     סוככים הצללות ופרגולות קבוע

gas3   סוככים הצללות ופרגולות Lillevilla 60 איסמור-Lillevilla 60
 "איסמור", יצרנית מוצרים שונים של הצללות, פרגולות ומגוון של סוככים בעלי פתרונות יצירתיים, מציעה לכם בזאת מוצר פנטסטי של גזיבו, בקתת עץ לחצר, מעניקה תחושה של קירבה לטבע, התפנקות מחוץ ללחץ והמתח היום יומי שלכם. דגם זה בעל חלונות מרובים וגג ייחודי לבידוד החום.
gas3   סוככים הצללות ופרגולות Lillevilla 60

הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
tropicasa
על הסווג
סוכך הוא תוצאה של חיבור בין אקלים, פתרונות הצללה ועיצוב הנדרשים למיקומים מגוונים. השמש החמה המסרבת לעזוב אותנו חודשים רבים מטילה חום כבד ואור מסנוור להם נדרש פתרון המעניק נקודה מוצלת וקרירה וכאשר הגשם מבקר מדי פעם בחורף יש צורך בהגנה מפני רטיבות. כל סוגי האקלים מסבים נזקים ופגמים לרהיטים. סוככים הם מוצא ותיק לכל הצרכים הללו ובשנים האחרונות נוסף להם תפקיד בתחום העיצוב, הם הופכים חלק בלתי נפרד מהויזואליות המעוצבת. סוכך אינו לבתים פרטיים בלבד. ניתן לראותם בתחומים החיצוניים של מסעדות, בתי עסק, דירות ועוד.
 
הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית