עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  

 
   

מוצרי חשמל

מקררים
כיריים
קולטי אדים
תנורי בישול
מדיחי כלים
מכונות כביסה
מכונות קפה
מיבשי כביסה
מיקרוגלים
מיקסרים
מקפיאים 

3512 מוצרים נמצאו, מציג 161 עד 180

חיפוש לפי יצרן:      


zug15  מוצרי חשמל GK46TIPSV-zug-GK46TIPS
 חברת "Digital Kitchen" רוצה לחדש לכם טכנולוגית את המטבח ועושה זאת באמצעות מוצרי חשמל של מותגים מובילים כגון "V-zug". כיריים קרמיות מדגם זה הם הדור החדש, עם הפעלת slide חדשנית לשליטה בטמפרטורות החום לכל טבעת חימום, כפתור השהייה לעשר דקות אם רוצים הפסקה ועיצוב מודרני נקי ואלגנטי.
zug15  מוצרי חשמל GK46TIPS

zug14  מוצרי חשמל DF SLGV-zug-DF SLG
 פונקציונאליות פוגשת עיצוב, חדשנות פוגשת קדמה, מוצרי חשמל מובילים פוגשים את היבואנית והמשווקת "Digital Kitchen". קולטי אדים שהם מערכות אוורור מעוצבות של "V-zug" מציגים, דגם קולט טלסקופי יעיל ואטרקטיבי, המתחשב בפעולותיו בסביבה וחוסך באנרגיה.
zug14  מוצרי חשמל DF SLG

zug12  מוצרי חשמל VerticaV-zug-Vertica
 גם שחשבנו שכבר ראינו הכול מבחינת עיצוב ופיתוח של מוצרי חשמל, מגיעה השוויצרית "V-zug" ומוכיחה אחרת. למשל באמצעות קולטי אדים מעוצבים - דגם קולט ארובת קיר שלא ניתן להתעלם ממנו, חיפוי זכוכית מרשים, גוף בגימור מט ובפנים שאיבה במהירות גבוהה ויעילה. מאת "Digital Kitchen".
zug12  מוצרי חשמל Vertica

zug11  מוצרי חשמל DWV-zug-DW
 הגוף פלדת אל חלד, מעל חיפוי זכוכית, באמצע שאיבת אדים עוצמתית וגם בשוליים אין ויתורים, כיסוי מלא של כל אזור הבישול. קולט ארובת קיר עדכני עם ארבע דרגות עוצמה ותאורה חזקה מבית "V-zug", יצרנית קולטי אדים מדויקים בפרט וכן מוצרי חשמל מצוינים בכלל בייבוא "Digital Kitchen".
zug11  מוצרי חשמל DW

zug13  מוצרי חשמל DI SOLOV-zug-DI SOLO
 המוטו – פרקטיות ועיצוב כאחד. התוצר – קולט ארובת אי עם מערכות אוורור מתקדמות, עיצוב ללא רבב ובסיס פעולה הכולל חסכון ושמירה על הסביבה. קולטי אדים מבית "V-zug", כל מה שאפשר לבקש מסוג מוצרי חשמל זה ואף יותר, חותמת שוויצרית באדיבות "Digital Kitchen".
zug13  מוצרי חשמל DI SOLO

zug10  מוצרי חשמל DI M12V-zug-DI M12
 אפשר לסמוך על "Digital Kitchen" שיציעו לנו מוצרי חשמל של מותגים מובילים, המבטיחים איכות וחיצוניות מעוצבת עכשווית יחדיו. כוכב שוויצרי זוהר בשמי ישראל הוא היצרנית "V-zug" , ובין הקטגוריות, קולטי אדים מופלאים כדגם זה, קולט ארובת אי עם כל מה שצריך.
zug10  מוצרי חשמל DI M12


zug9  מוצרי חשמל DI SM12V-zug-DI SM12
 מוצרי חשמל תוצרת "V-zug" עובדים מצוין כמו שהם נראים, הפנים שלהם תמיד כלפיי העתיד, להתקדם ולרענן, לשמור על איכות גבוהה ועיצוב הולם. קולקציית קולטי אדים שלה שמביאה חברת "Digital Kitchen" משקפת זאת בויזואליות והמפרט הטכני, כדגם קולט ארובת אי זה.
zug9  מוצרי חשמל DI SM12

zug8  מוצרי חשמל Warming DrawerV-zug-Warming Drawer
 ישנם מוצרי חשמל שהם פריווילגיה אך מרגע שהם במטבח שלנו אנחנו לא יכולים לדמיין את חיינו בלעדיהם. כך בדיוק הן מגירות חימום ואלו של "Digital Kitchen" תוצרת "V-zug" עוד יותר כובשות. דגם בעל בסיס חימום העשוי זכוכית מחוסמת וניצול אולטימטיבי של מרחב המגירה.
zug8  מוצרי חשמל Warming Drawer

zug7  מוצרי חשמל Miwell SLV-zug-Miwell SL
 תנורי מיקרוגל המתחשבים באוכל שלך? כך הם בדיוק תנורים משולבי מיקרוגלים תוצרת "V-zug" , חוסכים בזמן ואנרגיה ומציעים תוכניות ממוקדות לסוגי מאכלים שונים כגון גריל, הפשרה עדינה ומאכלים פריכים. מוצרי חשמל המתנהגים טוב יותר עם האוכל שלנו מאת "Digital Kitchen".
zug7  מוצרי חשמל Miwell SL

zug6  מוצרי חשמל Hotair SLV-zug-Hotair SL
 תנורי גומחה נכנסים בדיוק לנישה המיועדת להם, מאפשרים בישול ואפייה בהנאה רבה. חברת "Digital Kitchen" מציגה דגמים נחשקים בעיצוב שקול ומדויק של "V-zug" כדגם זה, שלוש עד ארבע שכבות זיגוג זכוכית לחזית קרירה, ארבעה מצבי הפעלה, פונקצית אוויר חם, הפעלה אלקטרונית מלאה ועוד. מוצרי חשמל ראויים להערצה.
zug6  מוצרי חשמל Hotair SL

zug5  מוצרי חשמל Combair SEPV-zug-Combair SEP
 השם "Digital Kitchen" אומר בית לחברות יצרניות מובילות בעולם ושפע מוצרי חשמל מן המעלה הראשונה בכל הקטגוריות. משוויץ, "V-zug" המצטיינת, מציגה בדגם זה תנורי בישול ואפייה מותאמי גומחה עם שלושה מדפים, סירקולציה אופטימאלית של אוויר חם ומצב הפעלה עם לחות גבוהה לאפיה מדויקת.
zug5  מוצרי חשמל Combair SEP

zug4  מוצרי חשמל Combair SL/SLPV-zug-Combair SL/SLP
 מוצרי חשמל מאפשרים לנו להתנהל טוב יותר במטבח, ביעילות ובזריזות. תנורי בישול מותאמי גומחה למשל, מאפשרים לנו להשביח את יכולות האפייה שלנו ואלו של חברת "V-zug" מוציאים אותנו שפים אמיתיים. דגם הכולל תוכניות מיוחדות עבור פיצות למשל, צלייה רכה ושמירה על חמימות. להשיג ב"Digital Kitchen".
zug4  מוצרי חשמל Combair SL/SLP

zug3  מוצרי חשמל Steam SV-zug-Steam S
 תנורי בישול ואפייה אינם בשורה חדשה אך תנורים עם אידוי הם המצאה מרעננת. חברת "Digital Kitchen" מציגה יצרנית מוצרי חשמל שוויצרית בשם "V-zug" שלא מפספסת באף קטגוריה ועם אף דגם. תנור המשלב אוויר חם ואדים, מצוין לחימום ארוחות מוכנות ומזונות קפואים מאחר, שומר על לחותם ואיכותם.
zug3  מוצרי חשמל Steam S


zug2  מוצרי חשמל Combair Steam SV-zug-Combair Steam S
 מה הופך תנורי בישול ואפייה קלאסיים לתנורי אידוי יוצאים מן הכלל? דוד חיצוני מיוחד, המכיל מים טהורים נקיים מאבנית, הנכנסים לתא הבישול בתנור ומאדים במקצועיות מזונות רלוונטיים. כך הוא דגם מרשים זה מבית היוצר של חברת "V-zug" וכך הם מוצרי חשמל נוספים תוצרת החברה באדיבות "Digital Kitchen".
zug2  מוצרי חשמל Combair Steam S

zug1  מוצרי חשמל Combi Steam SLV-zug-Combi Steam SL
 שימור אופטימאלי של מינראלים וויטמינים במזון המתבשל על ידי תוכניות אידוי מתקדמות המצויות בדגמי תנורי בישול ואפייה מאת "V-zug". דגש על מזון טרי ובריא יותר וכמובן על מוצרי חשמל רלוונטיים יותר למאה ה-21 המודעת. הכי טוב שיש בהישג יד בבית "Digital Kitchen".
zug1  מוצרי חשמל Combi Steam SL

hae1   מוצרי חשמל afl-631Haier-afl-631
 מקררים הם כבר מזמן לא אותם מלבנים קרים ולבנים שהפריזר שלהם למעלה, כיום הם השתדרגו, חודשו בפנים ובחוץ ומגיעים בצבעים מגוונים, עיצובים שונים ועם פריזר למטה כסטנדרט. דגם עם מקפיא תחתון מבית "Haier" בגוונים משגעים, מפרט טכני עשיר ונדיב, דוגמה לקדמה בתחום מוצרי חשמל.
hae1   מוצרי חשמל afl-631

ele45 מוצרי חשמל h5241bpMiele-h5241bp
 פסגת השאיפות בתחום תנורי בישול ואפייה איכותיים שעושים היטב את העבודה הם אלו של חברת "Milele". גם דגם זה של תנור גומחה, מסביר היטב בעיצוב ומפרט את הסיבה לכך. כבר שנים רבות ממצבת את עצמה החברה כמובילה בקטגוריית מוצרי חשמל וכשם נרדף לרמה גבוהה וקדמה טכנולוגית.
ele45 מוצרי חשמל h5241bp

ele47 מוצרי חשמל da5690wMiele-da5690w
 בעולם בו שפע של מוצרי חשמל מקיפים אותנו ומפתים אותנו לאבזר בהם את הבית, אין פלא שנחפש אחר הטוב ביותר. בכל הקטגוריות נרצה את האיכותי, המתקדם, המשוכלל והמעוצב ביותר, גם בקטגוריית קולטי אדים. לחברת "Milele" קולטים ללא רבב בלבד, כדגם קולט ארובת אי אלגנטי זה.
ele47 מוצרי חשמל da5690w

ele46 מוצרי חשמל da5620dMiele-da5620d
 כחלק מהפנים שלה כחברה מובילה בייצור מוצרי חשמל, חברת "Milele" לא מוותרת על שום פרט מן הפנים אל החוץ. קולטי אדים למשל של היצרנית, מאופיינים בעיצוב העדכני ביותר והמפרט הטכני המתקדם ביותר. כך בדיוק הוא קולט ארובת אי זה המעוצב בסגנון מודרני.
ele46 מוצרי חשמל da5620d

ele44 מוצרי חשמל da5890wMiele-da5890w
 ישנם אלו אשר רק ישמעו את השם "Milele" וירכשו בעיניים עצומות מוצרי חשמל מתוצרת החברה. אין על כך פלא, היצרנית מוכיחה את עצמה לאורך השנים כעקבית במוצרים מושלמים. בקולקציית קולטי אדים יוקרתית, קולט ארובת אי בגימור מוזהב, מינימליזם פרונטלי ומפרט מתקדם.
ele44 מוצרי חשמל da5890w

הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
miele 
הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית