עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  

 
   

מוצרי חשמל

מקררים
כיריים
קולטי אדים
תנורי בישול
מדיחי כלים
מכונות כביסה
מכונות קפה
מיבשי כביסה
מיקרוגלים
מיקסרים
מקפיאים 

3512 מוצרים נמצאו, מציג 141 עד 160

חיפוש לפי יצרן:      


olf14  מוצרי חשמל R304Wolf-R304
 סימן ההיכר של תנורי בישול ואפייה תוצרת "Wolf" הם כפתורי ההפעלה האדומים הגדולים המשווים להם מראה של עשייה ומקצועיות. דגם מסדרת תנורים משולבים הכוללים גם כיריים, משלב גם כן בין ביצועים, עמידות וחיצוניות בסטנדרט הגבוה ביותר. מוצרי חשמל מעולים מאת "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
olf14  מוצרי חשמל R304

olf13  מוצרי חשמל ICBSRT484CGWolf-ICBSRT484CG
 שבכות הברזל של כיריים גז תוצרת "Wolf" הן לא רק חוסן לחום, מעמד יציב לסירים ומחבתות וחלוקת אזורי בישול, ללא כל כלי החוסם אותם ויזואלית, הן גם דקורטיביות ומוסיפות פן מעוצב. כשיופי ויעילות נפגשים הם מייצרים מוצרי חשמל שלא ניתן לסרב להם כמו אלו בייבוא "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
olf13  מוצרי חשמל ICBSRT484CG

olf12  מוצרי חשמל ICBSRT364GWolf-ICBSRT364G
 בחברת "Digital Kitchen" מעריכים את העוצמה והדינאמיות הקיימים במטבח ומעודדים אותן בדרך יוקרתית ואיכותית- מגוון מוצרי חשמל של היצרנית "Wolf" המלהיטים בעיצובם וביצועם. דגם כיריים גז לאלו שלוקחים את עניין הבישול ברצינות רבה, אשר כל פרמטר בו מציב אותו בפסגה.
ניתן להוריד קובץ CAD
olf12  מוצרי חשמל ICBSRT364G

olf11  מוצרי חשמל ICBSRT304Wolf-ICBSRT304
 תזהו אותם מיד בזכות כפתורי הצתה אדומים ותרצו אותם למטבח שלכם בזכות עבודת בישול מקצועית ומצטיינת. אלו הם כיריים גז של "Wolf" והדוגמה הטובה ביותר להם הוא דגם זה – שבכה בעלת שבע קונפיגורציות כאופציה, עוצמה גבוהה ושליטה של מבערים אטומים ועוד. מוצרי חשמל מצטיינים הם "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
olf11  מוצרי חשמל ICBSRT304

olf7  מוצרי חשמל ICBCT36E/SWolf-ICBCT36E/S
 חימום משולש, המסה וצריבה בלחיצה בודדת ועיצוב הייטקיסטי מרשים, הופכים כיריים קרמיות מסוג זה לדבר הלוהט ביותר במטבח שלכם, תרתי משמע. על דגם זה ועוד מוצרי חשמל רבים העולים על כל דמיון, אחראית היצרנית "Wolf" ובישראל היא זמינה בזכות "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
olf7  מוצרי חשמל ICBCT36E/S

olf6  מוצרי חשמל ICBCT36EUWolf-ICBCT36EU
 כיריים קרמיות ממצבים עצמם כבר כמה שנים כמועדפים בבתים הישראלים החדשים ובבית "Digital Kitchen", ניתן למצוא דגמים מובילים ואלגנטיים של היצרנית "Wolf". דגם בעל חמש טבעות חימום עם יכולות ביצוע גבוהות וכיסוי זכוכית חלק ועדין בדוגמה, מחמם במהירות גבוהה. כך יוצרים היום מוצרי חשמל מוצלחים.
ניתן להוריד קובץ CAD
olf6  מוצרי חשמל ICBCT36EU


olf5  מוצרי חשמל ICBCT30E/SWolf-ICBCT30E/S
 אלטרנטיבת כיריים קרמיות על פני כיריים גז רגילים עונה של שני צרכים – מראה מעוצב יותר ובישול מהיר יותר. אלו של חברת "Wolf" עשויים מזכוכית קראמית שחורה, דוגמת טבעות חימום מחוכמת ועדינה ומפגינים מקצועיות הכנה של מסעדות כדגם זה. מוצרי חשמל יוקרתיים מאת "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
olf5  מוצרי חשמל ICBCT30E/S

olf4   מוצרי חשמל ICBCT30EUWolf-ICBCT30EU
 תיאורים של מוצרי חשמל יכולים להפוך לגוזמאות ואכזבה בפועל. חברה אחת שיכולה להבטיח ביצועים מאחורי המילים היא "Wolf" מבית "Digital Kitchen". כאשר מייצרים דגם, הוא מתוכנן ונבחן מכל הכיוונים. כך נוצרים כיריים קרמיות כדגם זה – ארבע טבעות חימום לבישולים בלתי מתפשרים.
ניתן להוריד קובץ CAD
olf4   מוצרי חשמל ICBCT30EU

olf3   מוצרי חשמל ICBCT15G/SWolf-ICBCT15G/S
 החזון של המשווקת "Digital Kitchen" הוא יוקרה ולייף סטייל במטבח, באמצעות מוצרי חשמל מובילים של מותגים בינלאומיים. חברת "Wolf" מכניסה אש וחום למטבח עם מבחר קטגוריות כגון כיריים בגדלים וסגנונות שונים. דגם דומינו עם זוג מבערים אטומים וניקוז נזילה עמוק.
ניתן להוריד קובץ CAD
olf3   מוצרי חשמל ICBCT15G/S

olf10   מוצרי חשמל R606CGWolf-R606CG
 עם שם כמו "Wolf" , אין ספק כי מדובר במגוון מוצרי חשמל חייתיים, כאלו העובדים במלוא הכוח והמרץ ולשמחת כולם הם גם מתקדמים ומעוצבים להפליא. תנורי בישול ואפייה של המותג מגדירים מחדש מטבחים פעילים ושוקקים בזכות תנורים משולבים כדגם כפול, מקצועי ומרשים זה. להשיב ב"Digital Kitchen" .
ניתן להוריד קובץ CAD
olf10   מוצרי חשמל R606CG

olf9   מוצרי חשמל R484CGWolf-R484CG
 חלומם של כל הבשלנים והאופים שנמצאים הרבה במטבח ופורחים בו, תנורי בישול ואפייה מקצועיים מבית "Wolf". דגם מסדרת תנורים משולבים מעולים, הכולל שני תנורים, האחד רגיל ושני קונבקציה עם גריל אינפרא אדום וכיריים עם אפשרות גריל או צלייה. מוצרי חשמל ללא תקנה מבית"Digital Kitchen" .
ניתן להוריד קובץ CAD
olf9   מוצרי חשמל R484CG

olf8  מוצרי חשמל R364GWolf-R364G
 תנורי בישול ואפייה של היצרנית "Wolf" באים לעבוד, לא להיות יפים ולשתוק באיזו פינה במטבח. למשל תנורים משולבים היוצאים מן הקטגוריה כדגם זה, עם גריל אינפרא אדום ומשטח צלייה. לאלו שאוהבים את המטבח ולאלו שפחות ועכשיו יאהבו יותר, מוצרי חשמל מדהימים מאת "Digital Kitchen", וכל מילה נוספת מיותרת.
ניתן להוריד קובץ CAD
olf8  מוצרי חשמל R364G

olf2  מוצרי חשמל ICBSD30-2U/SWolf-ICBSD30-2U/S
 חברת "Digital Kitchen" מייבאת מוצרי חשמל מצוינים בלבד, כאלו שיענו על דרישות גבוהות לפרקטיקה, עיצוב, חדשנות ועדכניות. עבור תנורי בישול ואפייה יצרה חברת "Wolf" דגמים מותאמי גומחה שיחסכו מקום בחלל וישמרו חזות אחידה כדגם זה הכולל עשר תוכניות הפעלה.
ניתן להוריד קובץ CAD
olf2  מוצרי חשמל ICBSD30-2U/S


olf1  מוצרי חשמל ICBSO30-2U/SWolf-ICBSO30-2U/S
 תנורי גומחה ההופכים בישול ואפייה למדע מדויק, מספקים אוכל חם, טעים ומזין בדיוק כמו שהתכוונתם לו. על דגם מודרני ואלגנטי זה ונוספים לו בקולקציה אחראית חברת "Wolf", על מוצרי חשמל נחשקים נוספים שלהם אחראית "Digital Kitchen", חברה שתמיד קולעת בול.
ניתן להוריד קובץ CAD
olf1  מוצרי חשמל ICBSO30-2U/S

zug21  מוצרי חשמל Adora TSL WPV-zug-Adora TSL WP
 יש לנו אמונה רבה בשוויצרים והיכולות שלהם לייצר מוצרים מדויקים ומוקפדים וכך גם בתחום מוצרי חשמל. חברת "V-zug" השוויצרית המגיעה אלינו בזכות "Digital Kitchen", מציגה מיבשי כביסה שהופכים את הבגדים לרכים ועדינים גם ללא מרכך, בזכות משאבת חום. דגם מושלם המתאים גם לייבוש משי וצמר.
zug21  מוצרי חשמל Adora TSL WP

zug20    מוצרי חשמל Adora SLQV-zug-Adora SLQ
 דילמת הבגדים העדינים לניקוי נפתרה. חברת "V-zug" מציגה מכונת כביסה בעלת פתח קידמי שניתן למצוא בבית "Digital Kitchen". דגם בעל כוח מים עדין, בזכות סרקולציית התזת מים נפרדת, מערכת מובילה לספיגת רעידות ומבנה חדיש של תוף עדין. בוודאות, מוצרי חשמל מעולים!
zug20    מוצרי חשמל Adora SLQ

zug19   מוצרי חשמל Adora SV-zug-Adora S
 מוצרי חשמל שהם העתיד, תוצרת שוויצרית מבית "V-zug", אין מושלם אך הם ללא ספק בדרגה הגבוהה והקרובה ביותר לשלמות. מספיק להתרשם מדגמי מדיחי כלים אינטגרליים של היצרנית כדגם זה בכדי להבין, צורת פעולה ייחודית ותוכניות מצוינות הנלחמות ומנקות גם מזון שנדבק והתייבש על הכלים. באדיבות "Digital Kitchen".
zug19   מוצרי חשמל Adora S

zug18   מוצרי חשמל Adora SLV-zug-Adora SL
 מדיחי כלים, מוצרי חשמל שהם המצאה גאונית לעצלנים, מקלים על חיינו כבר שנים אך לעיתים הכלים לא יוצאים נקיים לגמרי ויש צורך לחזור על עבודת ההדחה. היצרנית "V-zug" גאה להציג מדיחים אינטגרליים שלא משאירים עבודה כגון דגם זה, הכולל תוכנית מהירה שמנקה ביסודיות כל כלי. לרכוש ב "Digital Kitchen".
zug18   מוצרי חשמל Adora SL

zug17  מוצרי חשמל GK16TEYSFV-zug-GK16TEYSF
 הנה כיריים דומינו שלא לא רואים כל יום, חדשנות טכנולוגית באריזה מעוצבת מודרנית למטבחים שהמינימאליזם שולט בהם. מבית "V-zug" – שליטה בטמפרטורת הבישול בפעולת סלייד (החלקת האצבע), ללא חלוקת טבעות חימום, כפתור עצירה ופונקציה לחימום אינטנסיבי. מוצרי חשמל ראויים לחיקוי מבית "Digital Kitchen".
zug17  מוצרי חשמל GK16TEYSF

zug16  מוצרי חשמל GK46TIASV-zug-GK46TIAS
 מוצרי חשמל יפים, איכותיים, בטוחים וחסכוניים, מה צריך יותר? חותמת של חברת "V-zug" המבטיחה איכות שוויצרית וטכנולוגיה מתקדמת. דגם כיריים קרמיות שניתן להשוות למכונית מרוץ החסכונית בדלק – מייצר חום עוצמתי כשרוצים רק כשמניחים עליו סיר ומחבת. גאונות מבית "Digital Kitchen".
zug16  מוצרי חשמל GK46TIAS

הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
miele 
הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית