עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  

 
   

מוצרי חשמל

מקררים
כיריים
קולטי אדים
תנורי בישול
מדיחי כלים
מכונות כביסה
מכונות קפה
מיבשי כביסה
מיקרוגלים
מיקסרים
מקפיאים 

3512 מוצרים נמצאו, מציג 121 עד 140

חיפוש לפי יצרן:      


ste5   מוצרי חשמל genesi 90Steel-genesi 90
 מוצרי חשמל משמשים אותנו כל כך בחללי הבית השונים, עד שכמעט איננו שמים לב כמה הם חשובים וחיוניים. ויש חברות שמייצרות בטכנולוגיה מצטיינת ומתקדמת ובעיצובים מדהימים כגון "Steel", ההופכים מטבח למכונה משומנת. דגם מקו תנורי בישול שכל פרט בו ללא רבב.
ste5   מוצרי חשמל genesi 90

ste4  מוצרי חשמל genesi 100Steel-genesi 100
 ישנם מבחר מוצרי חשמל ברמות טכנולוגיות שונות ובעיצובים משתנים, ולכל בעל דירה או בית יש ברשותו מטבח, חלל בסיסי והכרחי שצריך לאבזר אותו לפי הצרכים והאמצעים. אז לחברת "Steel" יש תנורי בישול מעוצבים בקווים יוקרתיים, חלקם עם תאים כפולים, כדגם נפלא זה.
ste4  מוצרי חשמל genesi 100

ste3  מוצרי חשמל genesi 100Steel-genesi 100
 תנורי בישול של היצרנית "Steel" נקראים כך מאחר והם משלבים גם כיריים. העיצוב תמיד עדכני ויוקרתי, בגוונים נועזים כגון אדום כדגם זה והאיכות ללא פשרה. כך יוצרים מוצרי חשמל המניעים לאפות ולבשל והופכים כל סוג מטבח לאזור שקל, נוח ונעים לעבוד במרחבו.
ste3  מוצרי חשמל genesi 100

ste2  מוצרי חשמל genesi 100Steel-genesi 100
 מתכת, ירוק זרחני, מגירות אחסון, תאי אפיה, כיריים מצטיינים, ידיות וכפתורים יפים, כל אלו מתארים בדיוק דגם מקו תנורי בישול מושלמים של היצרנית "Steel". רוצים מטבח עם מוצרי חשמל כאלו איכותיים אשר יקלו וינגישו את עבודת האפייה? לא להתמהמה ולבחור מבין הדגמים.
ste2  מוצרי חשמל genesi 100

fos14 מוצרי חשמל מרסלו 7276-032Foster-מרסלו 7276-032
 כיריים מסוג דומינו נקראים כך בשל המראה שלהם – מדובר בשני מבערים בעוצמות חימום שונות המונחים במאונך לרוב. מתאימים למי שאינם זקוקים ליותר מזה או שאין להם מקום ליותר במטבח. דגם נפלא ומעוצב של "Foster" עם כפתורים בצד ומשטח קטן צמוד, ייצוג ראוי של מוצרי חשמל מסוג זה. מבית "גומא".
fos14 מוצרי חשמל מרסלו 7276-032

fos17 מוצרי חשמל דומינו 7061-042Foster-דומינו 7061-042
 דגם כיריים דומינו יחיד, כתוספת לכיריים קיימים או לאלו שאינם מבשלים ומכינים במקביל, בעל מבער טורבו, עם פס איטום ייחודי המונע כל מרווח בין המשטח לכיריים ועם כפתור הפעלה מעוצב מאלומיניום. מוצרי חשמל מובילים מבית "Foster" ובאדיבות היבואנית הותיקה "גומא".
fos17 מוצרי חשמל דומינו 7061-042


fos20 מוצרי חשמל טוסקני 7321-240Foster-טוסקני 7321-240
 אין ספק כי כיריים דומינו מדגם זה של חברת "Foster" הם הדור החדש, אומנם הסוג הקרמי קיים כבר זמן מה אך עיצוב כזה וטבעת חימום בצורת פלוס זה כבר משהו חדש. תסמכו על היצרנית שתקפיד על מוצרי חשמל מכל הסוגים שהיא חתומה עליהם, בכל פרמטר. ייבוא "גומא".
fos20 מוצרי חשמל טוסקני 7321-240

fos12 מוצרי חשמל סופיה לבנה 7600-132Foster-סופיה לבנה 7600-132
 חברת "גומא" ידועה כיבואנית נבונה ועדכנית, בוחרת חברות מובילות בתחומן עם מוצרים מבטיחים. כך למשל, היא דואגת שיהיו מוצרי חשמל של היצרנית "Foster", המתבלטים בעיצוב עכשווי ומסוגנן ומפרט טכני מרשים. כך, עוד מבלי לדעת את תכונתו, כיריים גז מדגם זה עם רשת ברזל לבנה, מושך את העין.
fos12 מוצרי חשמל סופיה לבנה 7600-132

fos6 מוצרי חשמל פרופסיונל 7055-062Foster-פרופסיונל 7055-062
 חלוקת המבערים בדגם כיריים גז זה של "Foster" הינה – מבער מרכזי טורבו בעל שלוש להבות, מבער מהיר, שני מבערים בעוצמה רגילה ומבער אחד איטי, כך שלכל בישול יהיה החום המדויק שלו. העיצוב כמובן מהודר ומודרני אבל אין זו חוכמה, כל סוגי מוצרי חשמל של החברה שנמצאים בבית "גומא" הם כאלו.
fos6 מוצרי חשמל פרופסיונל 7055-062

ubz11  מוצרי חשמל ICBWS 30Sub Zero-ICBWS 30
 אוסף בקבוקי היין שלכם מרשים ואתם רוצים לשמור עליו ולהגיש אותו כשצריך בטמפרטורה הנכונה? מקררים ליין הם בדיוק מה שאתם צריכים וכאלו עם מקום אסון רב. חברת "Sub Zero" מבית "Digital Kitchen" מציגה מקררי יין הגדולים ביותר שלה מדגם זה, המתאים עבור 147 בקבוקים. מוצרי חשמל עם מהות.
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz11  מוצרי חשמל ICBWS 30

ubz8   מוצרי חשמל ICBBI 48PROSub Zero-ICBBI 48PRO
 מאה אחוז פלדה, מתכת מפוסלת, פקדי שליטה וקירור כפול, מרכיבים דגם מופתי למטבח הביתי המתקדם מסדרת מקררי sbs של "Sub Zero". מקררים הם לולא ספק מוצרי חשמל שולטים במטבח שלא ניתן בלעדיהם, ואת הטוב והאיכותי ביותר ניתן למצוא אצל המשווקת "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz8   מוצרי חשמל ICBBI 48PRO

ubz7  מוצרי חשמל ICBBI 48SDSub Zero-ICBBI 48SD
 כשרוצים מטבח מאובזר מקצה לקצה במגוון מוצרי חשמל מעולים, אשר יפגינו חיצוניות מדויקת ועכשווית, כדאי לפנות לחברת "Digital Kitchen". אם מחפשים מקררים מתקדמים טכנולוגית ומרשימים כלפיי חוץ, מקררי sbs של "Sub Zero" כדגם יוקרתי זה הם הבחירה הכי טובה.
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz7  מוצרי חשמל ICBBI 48SD

ubz6  מוצרי חשמל ICBBI 48SSub Zero-ICBBI 48S
 סנכרון מדויק בין אזורי המקפיא לקירור חוסכים באנרגיה ומשמרים את טיב המזון. דגם מסדרת מקררי sbs יוקרתית ומופתית של המובילה בתחום מוצרי חשמל מקררים "Sub Zero". אחסון אולטימטיבי, נוחות, נגישות ויופי הייטקיסטי, להשיג בבית "Digital Kitchen", אומנות המצוינות.
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz6  מוצרי חשמל ICBBI 48S


ubz5  מוצרי חשמל ICBBI 42SDSub Zero-ICBBI 42SD
 מוצרי חשמל של חברות המשמרות מקצוענות עם יוקרה הם תוכן בית "Digital Kitchen". היצרנית "Sub Zero" היא מומחית בייצור מקררים אידיאליים עם חידושים וקדמה, במארז מעוצב עדכני. דגם מליין מקררי sbs, המשלב קירור כפול, סינון מים וטיהור אוויר למזון טרי.
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz5  מוצרי חשמל ICBBI 42SD

ubz4  מוצרי חשמל ICBBI 42SSub Zero-ICBBI 42S
 רבים בוחרים מקררי sbs עבור המטבח שלהם ובכדי לבחור את הטוב ביותר, כדאי להתרשם מדגמי מקררים אלו של "Sub Zero" באדיבות "Digital Kitchen". דגם שהוא היהלום שבכתר – כולל ברז מים וקרח ישירות מן הדלת, גימורים מרהיבים וטכנולוגיה חדישה ומהפכנית. מוצרי חשמל המאדירים את המאה ה-21.
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz4  מוצרי חשמל ICBBI 42S

ubz3  מוצרי חשמל ICBBI 36SSub Zero-ICBBI 36S
 מקררי sbs מעניקים מקום אחסון שווה לאזור המקרר ואזור המקפיא. מקררים מסוג זה תוצרת "Sub Zero" מתוכננים לאחסון אידיאלי כפי שניתן להתרשם מדגם זה –רוחבו קומפקטי אך יחד עם זאת ובתכנון מדויק, ישנו קירור מקסימאלי. מוצרי חשמל חכמים להשיג ב "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz3  מוצרי חשמל ICBBI 36S

ubz10  מוצרי חשמל ICB736TRSub Zero-ICB736TR
 אנו עדים למגמה מודרנית בעיצוב הבית בה החזות האחידה והנקייה מובילה את האסתטיקה. כך גם במטבח ולרוב, מוצרי חשמל בולטים מן הסדר ובעלי אישיות משלהם במטבח כגון מקררים. לחברת"Sub Zero", מקררי מקפיא תחתון המשתלבים עם העיצוב כדגם זה בעל שתי מגירות קירור גדולות. מאת "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz10  מוצרי חשמל ICB736TR

ubz9  מוצרי חשמל ICB700TRSub Zero-ICB700TR
 מקררים נוספים עבור מזון קפוא ובשרים? אין צורך. חברת "Sub Zero" מציגה מקררי מקפיא תחתון בעלי שתי מגירות הקפאה גדולות ומרווחות, שניתן לאחסן בהן כמות מוצרים קפואים רבה מן הסטנדרט. דגם ארוך ואלגנטי זה ועוד מוצרי חשמל דומים של היצרנית ניתן למצוא בבית "Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz9  מוצרי חשמל ICB700TR

ubz2  מוצרי חשמל ICBBI-36USub Zero-ICBBI-36U
 היצרנית "Sub Zero" יודעת איך לשמור על האוכל שלכם טרי וטעים באמצעות מקררים שהם כבר מזמן לא אותם מלבנים קפואים. מקררי מקפיא תחתון הם אינה חדשות אך עם ביצועים ועיצובים כמו דגם מתכתי ומודרני זה, המטבח מושלם ועדכני. מוצרי חשמל מופלאים, להשיג ב"Digital Kitchen".
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz2  מוצרי חשמל ICBBI-36U

ubz1  מוצרי חשמל ICBBI-30USub Zero-ICBBI-30U
 כיום מוצעים לנו מקררים מסוגים שונים, עם שינוי בין אזורי הקירור וההקפאה הקלאסיים, כאלו המייצרים קרח מן הדלת, מיוחדים ליין ועוד. לאלו שרוצים מקררי דלת אחת קלאסיים עם איכויות של היום, דגם מאת "Sub Zero" באדיבות "Digital Kitchen", שם דבר בתחום מוצרי חשמל מובילים.
ניתן להוריד קובץ CAD
ubz1  מוצרי חשמל ICBBI-30U

הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
miele 
הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית