עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  

 
   

מוצרי חשמל

מקררים
כיריים
קולטי אדים
תנורי בישול
מדיחי כלים
מכונות כביסה
מכונות קפה
מיבשי כביסה
מיקרוגלים
מיקסרים
מקפיאים 

3512 מוצרים נמצאו, מציג 101 עד 120

חיפוש לפי יצרן:      


ste10  מוצרי חשמל genesi 90Steel-genesi 90
 פעמיים כי טוב, שני תאים וגם פנים וחוץ מנצחים, רק ככה מרוויחים תנורי בישול המעניקים בעת ההכנות ומכריזים סופית על מטבח שכולם רוצים לעבוד בו. על דגם זה ועוד רבים מעוצבים, העשויים בדיוק ובקפידה רבה אחראית "Steel", מובילה ראויה בתחום ייצור מוצרי חשמל איכותיים.
ste10  מוצרי חשמל genesi 90

ste8  מוצרי חשמל genesi 60Steel-genesi 60
 זו צוללת צהובה? ממש לא, אלא דגם מקו תנורי בישול עם תעוזת צבע לבחירה של "Steel", המעטפת המושקעת היא רק הקדמה ויזואלית לתוכן הפנימי המפנק כל אופה. מטבח עם מוצרי חשמל מסוג זה של היצרנית, יבטיחו לכם גם חזות תוססת ומיוחדת וגם עבודה נעימה יותר.
ste8  מוצרי חשמל genesi 60

ste30    מוצרי חשמל party 90Steel-party 90
 מלמעלה סירים לוהטים ורוחשים ומלמטה מופץ חום וריחות מגרים, כולם נעשים יחד בו זמנית על תנורי בישול המשלבים גם כיריים. ובמקרה של "Steel" מדובר בדגמים באיכות ללא פשרה ועיצובים מודרניים תעשייתיים שקשה להסיר מהם עין כדגם זה. תוכנו של מטבח הוא מוצרי חשמל המצויים בו.
ste30    מוצרי חשמל party 90

ste29   מוצרי חשמל party 100Steel-party 100
 כבר אמרו זאת קודם – טובים השניים מן האחד, אז מה רע אם ישנם תנורי בישול ואפיה עם שני תאים בגדלים שונים זה לצד זה ועם כיריים מצוינים מלמעלה? עוד הגדילה "Steel" ויצרה גם עיצובים מדהימים עבור מטבח שמשקיעים בו. מוצרי חשמל חיוניים אך גם כאלו התורמים למראה הכללי.
ste29   מוצרי חשמל party 100

ste28   מוצרי חשמל derby 90Steel-derby 90
 הנה שילוב מופלא שיש בו הרבה חוכמה – תנורי בישול ואפיה עם כיריים יחד. עם דגם זה למשל, שההצלחה החיצונית שלו ברורה מלמעלה עד למטה והתוכן הפנימי הנהדר מפורט במפרט שלו, מדגימה היצרנית "Steel" איך מגיעים לדרגה הגבוהה ביותר בעיצוב וייצור מוצרי חשמל משולבים. בשביל מטבח שאוהבים!
ste28   מוצרי חשמל derby 90

ste27   מוצרי חשמל derby 100Steel-derby 100
 מן הכפתורים, דרך הידית הארוכה לרוחב ועד הצבע האדום שגורם לך לעמוד דום, יופי ועיצוב מפינה לפינה והמרכיבים מבפנים, הופכים תנורי בישול כגון זה של "Steel" לפריט מוצרי חשמל שקונים אותו או שמקנאים במי שיש לו אותו. אל תצטערו אחר כך, מטבח הוא השקעה לטווח ארוך וכך כל מה שבתוכו.
ste27   מוצרי חשמל derby 100


ste26   מוצרי חשמל sintesi 70Steel-sintesi 70
 האם אתם יכולים לדמיין כיום מטבח ללא מוצרי חשמל? בוודאי שלא, החיוניות שלהם מאז קיומם מאפשרת למשתמשים חיים קלים ונוחים יותר. היצרנית "Steel", דואגת לייצר תנורי בישול מהמעלה הראשונה, מחוכמים בעיצובם האלגנטי ואיכותיים בתוכנם כדגם מקסים זה.
ste26   מוצרי חשמל sintesi 70

ste25   מוצרי חשמל sintesi 70Steel-sintesi 70
 מטבח הוא חלל שנמצאים בו הרבה, אם להכין אוכל, לאכול, לעשות שיעורים או עבודות, או סתם להעביר את הזמן ולבלות, אז איך אפשר שלא לאבזר אותו היטב, גם במגוון מוצרי חשמל נדרשים וגם כאלו שהם אקסטרה? במקרה של "Steel", מדובר במבחר תנורי בישול יוקרתיים בדומה לזה.
ste25   מוצרי חשמל sintesi 70

ste24   מוצרי חשמל sintesi 90Steel-sintesi 90
 יש מוצרי חשמל ויש תנורי בישול של "Steel", קטגוריה אחת מתוך תחום רחב, של יצרנית גדולה המדגישה כל פרט ופרט בכל יצירה שלה. אז מטבח על פי היצרנית יכלול דגם כגון זה, תא גדול ורחב לאפיה, כיריים עם רשת ברזל נדיבה, חזקה ומחפה ומסביב, עיצוב בידית והכפתורים.
ste24   מוצרי חשמל sintesi 90

ste23   מוצרי חשמל sintesi 100Steel-sintesi 100
 מה יכולה להציע היצרנית "Steel" שיהפוך מטבח סטנדרטי לחלל בו מכינים תבשילים ומאפים באמצעים מתקדמים? תנורי בישול מוקפדים שהחיצוניות שלהם היא הגורם הראשוני להתאהבות. דגם עם כיריים גז ואינדוקציה, מוצרי חשמל משולבים המגדירים את רוח המאה ה-21.
ste23   מוצרי חשמל sintesi 100

ste22   מוצרי חשמל sintesi 120Steel-sintesi 120
 כשרוצים לתאר תנורי בישול שהם הרבה מעבר למקובל והמסורתי מכל בחינה אפשרית, פשוט צריך להציג את הדגם הזה עם המפרט של חברת "Steel" ולא להוסיף אף מילה. הפנים והחוץ מוכיחים את הקדמה וההצטיינות ביצירת מוצרי חשמל כגון אלו. עבור מטבח מקצועי או שאפתני.
ste22   מוצרי חשמל sintesi 120

ste21   מוצרי חשמל sintesi 120Steel-sintesi 120
 מה מטבח דורש בסך הכול? ארונות, משטחי עבודה וכמובן מוצרי חשמל – הכוח המניע של חלל זה. ישנה יצרנית אחת המומחית בעיצוב וייצור תנורי בישול ואפיה, מסורתיים או משולבים עם כיריים, עם שני תאים או אחד וצבעים וסטייל – ממש תאווה לעיניים, בדיוק כמו דגם רחב זה. מאת "Steel".
ste21   מוצרי חשמל sintesi 120

ste17   מוצרי חשמל ascot 70Steel-ascot 70
 ידיות וכפתורים מעוצבים, צבעים בולטים, תא אפיה כפול וכיריים מצוינים, דגם מקו תנורי בישול שנעים להסתכל ועוד יותר להשתמש, עליו אחראית היצרנית "Steel", מומחית בתחום זה, הופכת מטבח רגיל ופונקציונאלי לחלל האטרקטיבי בבית ומוציאה בכולם את הטבח שבהם.
ste17   מוצרי חשמל ascot 70


ste16   מוצרי חשמל ascot 70Steel-ascot 70
 המראה המעוצב והיוקרתי של דגם זה מבית "Steel", גורם לנו טיפה לשכוח בין התפעלות אחת לשנייה, כי מדובר בפריט מתחום מוצרי חשמל שהוא קודם כל פונקציונאלי. תנורי בישול ואפיה של היצרנית הם גם חזות מרהיבה בכל סגנון וגם מכשיר נאמן ומוצלח. הטופ בעבור מטבח החלומות.
ste16   מוצרי חשמל ascot 70

ste15   מוצרי חשמל ascot 90Steel-ascot 90
 במילה אחת מרשים! בכמה מילים, מדובר בדגם שהעיצוב מלא השיק ניכר, הגוונים לבחירה מוציאים קצת מהקיבעון המתכתי ומלמעלה, גם כיריים למבשל חובב מטבח. כל כך הרבה נחת מביאים לנו תנורי בישול של "Steel" כדגם זה ומוכיחים, כי מוצרי חשמל הם גם פנים יפות.
ste15   מוצרי חשמל ascot 90

ste18   מוצרי חשמל ascot 60Steel-ascot 60
 האהבה למראה של פעם מגיע גם לתחום מוצרי חשמל. המוצרים השונים זוכים לעיצוב נוסטלגי עם רמת איכות ופעולה עכשוויים. במקרה של "Steel" מדובר בקולקציית תנורי בישול מגוונת שגם מטבח כפרי / קלאסי יימצא לו שם דגם מתאים, בדיוק כמו זה, יפיפה ומיוחד עד מאד.
ste18   מוצרי חשמל ascot 60

ste14   מוצרי חשמל ascot 100Steel-ascot 100
 תחת רשת הברזל האימתנית של הכיריים המופלאים, תנורי בישול כפולי תאים, האחד רחב והשני צר יותר והשילוב בין הצבעים, לכפתורים והידיות פשוט מנצח, הביטו בדגם זה המשולב ירוק מטאלי וזהב, משגע! וקשה על כך להתווכח. מוצרי חשמל מסוגננים לכל מטבח שאוהבים. של "Steel".
ste14   מוצרי חשמל ascot 100

ste13   מוצרי חשמל ascot 120Steel-ascot 120
 הדגם הזה נראה כמו תכשיט, מוזהב כולו, מקושט כפתורים מגונדרים וידית אלגנטית ארוכה וקצרה לשני התאים הנפרדים, מרוב יופי מסנוור, שוכחים כי סוג מוצרי חשמל אלו הם לא לנוי. כך הם תנורי בישול מבית "Steel", רושם ראשוני כובש ובשלב השני, מטבח זוכה להתאבזר בו.
ste13   מוצרי חשמל ascot 120

ste7  מוצרי חשמל genesi 70Steel-genesi 70
 השילוב החזק בין מתכת לגוון שחור, כיריים מעולים, שני תאים בגדלים שונים זה על גביי זה, פשוט תענוג צרוף אחד וחם במיוחד של תנורי בישול מדגם זה באדיבות היצרנית "Steel". ככה היא יוצרת מוצרי חשמל, כך היא מגדירה מטבח של המאה ה-21, יופי עם עוצמה ופונקציונאליות מעולה.
ste7  מוצרי חשמל genesi 70

ste6   מוצרי חשמל genesi 70Steel-genesi 70
 למה מתכוונים כאשר מציינים תנורי בישול ואפיה יחדיו? כפי שניתן להתרשם מדגם מודרני זה בקווים תעשייתיים של "Steel", ניתן לבצע את שתי הפעולות, בגלל שישנם גם כיריים העשויים לעילא ומתוכננים היטב. מטבח אינו עצמו ללא מוצרי חשמל, ואם כבר, אז ברמה הגבוהה ביותר.
ste6   מוצרי חשמל genesi 70

הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
miele 
הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית