עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  

 
   

מדרגות ומעקות

מדרגות
מעקות 

797 מוצרים נמצאו, מציג 1 עד 25

חיפוש לפי יצרן:      


mzl46  מדרגות ומעקות סכין קופסה סגורהקו נבון-סכין קופסה סגורה
 התאמה מושלמת וניצול מושכל בעזרת מדרגות ומעקות למעבר בין קומות הבית. עיצוב ייחודי המשלב עץ ומתכת, המשתלבים יחדיו בחלל חדר המגורים. כל זאת בייצור חב' קו נבון.
mzl46  מדרגות ומעקות סכין קופסה סגורה

pir2 מדרגות ומעקות ms-329סנפיר-ms-329
 פיתול מדרגות זה אינו מהווה אתגר עבור חברת "סנפיר", התאמה מושלמת בין צורת הגרם למעקה בשילוב שמירה על מראה מעוצב ואלגנטי על ידי מעקות זכוכית כפי הנראה בדגם זה. הזכוכית מככבת רבות כחומר יצירה יוצא מן הכלל ובתחום זה היא מביאה איתה ערך מוסף.
pir2 מדרגות ומעקות ms-329

von34 מדרגות ומעקות 6997קו נבון-6997
 חברת "קו נבון" יוצרת מדרגות כבר שלושים שנה וידה עוד נטויה, חידושים, יצירתיות ושמירה על ההצלחה הכבירה שלהן מעלים אותן בכל פעם מדרגה נוספת... דגם כמו אוורירי, מרחף ללא בסיס בולט, מתעקל מגבוה מטה, עשוי עץ ומתכת המסבים יופי רב לחלל ו הינו מכותר מעקות מפורזלים יפים והולמים.
von34 מדרגות ומעקות 6997

pob2     מדרגות ומעקות שרון
 " שרון מעקות ", יוצרת עבורכם את המעקות המשולבים במראה מיוחד גם למרפסת, העיצוב המוצג לפניכם כולל זכוכית שקופה, דרכה ניתן לצפות בנוף שאיננו נחסם ונשקף מן הבית. שלל העיצובים המשלבים מדרגות בעיצובים דקורטיביים במיוחד שישדרגו את המראה הכולל, תוכלו להשיג בחנות החברה.
pob2     מדרגות ומעקות

HItech1  מדרגות ומעקות קו נבון
 מדרגות שתי קורות ברזל בין מפלסים, מי אמר שחייבות להיות פונקציונליות בלבד. "קו נבון", חברה מובילה בתחומה. מספקת לכם עיצובים מקוריים של שילוב חומרים עם מעקות מאין כמוהם, למראה מעוצב בקו אופנתי עכשווי או אם תרצו מראה נוסטלגי, אצילי ויוקרתי.
HItech1  מדרגות ומעקות

sol16 מדרגות ומעקות סולם יעקב
 הם משלימים האחד את השני, בעלי יחסים סימביוטיים בלתי נפרדים, מתפקדים יחד לפן הפרקטי והעיצובי. אלו הם מדרגות ומעקות והדגמים של חברת "סולם יעקב" מהווים דוגמה לאידיאל. בדגם זה, המדרגה דומיננטית יותר, עשויה אלון מבוקע עם דוגמת עיניים, הרמונית עם מעקה הפסים הכהה.
sol16 מדרגות ומעקות


sha33   מדרגות ומעקות עץשרון-עץ
 פיתול מפואר ועשיר למראה של מדרגות עץ איכותיות ביותר המודבקות על בטון, מדודות ומוקפדות, מבטיחות עליה וירידה, שקטה ובטוחה. חברת "שרון מעקות " מציעה את מיטב דגמיה שהם הוכחה תמידית לתכונות מצוינות של החומר ומראה מעוצב לחוץ.
sha33   מדרגות ומעקות עץ

aaa4 מדרגות ומעקות Perfect Design
 מלכותי, ענף ועשיר, מראה מפואר ומסחרר של דגם מעקות ספירלה משולבים, העשויים לוחות זכוכית עבות ותכולות מדורגות ומעקה ארוך, מתעגל ומוזהב, לירידה ועלייה נוצצת מן הסרטים. כך הם מדרגות ומעקות של היצרנית "Perfect Design”, איכותיים, גדולים בעיצובים ומתאימים לכל אחד.
aaa4 מדרגות ומעקות

pob6     מדרגות ומעקות שרון
 מעקות הבית הם עולם עיצובי בפני עצמו. על מנת שלא יראה כנטע זר בעיצוב הכולל יש להתאימם לסביבה כולה. "שרון מעקות", יוצרת עבורכם את המוצר הנכון למקום הנכון. לפניכם דגם מעקות משולבים היוצרים חדר מדרגות אוורירי נינוח שקוף ומעוצב בשיא האופנתית
pob6     מדרגות ומעקות

sol26 מדרגות ומעקות סולם יעקב
 אין מרכיב שאינו עשיר, מלא, ומעוצב בדגם מדרגות עץ אלון זה, הגוון הכהה והרוחב בשילוב מעקה הברזל הדקורטיבי הופכים את התוצר המלא למראה כנף פרושה ברוב פאר וגנדרנות. חוזק ויזואלי בחלל מבית "סולם יעקב" להם מעקות ומדרגות בדגמים שונים ומוצלחים ללא דופי
sol26 מדרגות ומעקות

sha23   מדרגות ומעקות מרחפותשרון-מרחפות
 עניין ניצול המרחב ומקסום המקום בחלל נכנס גם אל תחום תכנון מעקות לבית. חברת "שרון" פורצת דרך בתחום זה עם דגמי מדרגות מרחפות ללא בסיס, צמודות לקיר, חסכוניות במקום ומהוות מייצג אסתטי ואחיד יותר, ממש כדגם זה העשוי עץ חם למראה ובעל "גזרה" דקה.
sha23   מדרגות ומעקות מרחפות

fec17 מדרגות ומעקות Perfect Design
 מדרגות ומעקות הם תחום של פנים וחוץ, ולכל אחד אפשרויות שונות המתאימות לו יותר. כאשר רוצים לתחום מרחב ציבורי גבוה כגון נקודת טיילת עגולה המוצגת בדגם זה ופתוחה תחת השמש, מתאימים מעקות כבלים שאינם פוגמים בנוף ועמידים בפני שחיקת מזג אוויר ואדם. מבית "Perfect design".
fec17 מדרגות ומעקות

pob12     מדרגות ומעקות שרון
 חלק אינטגרלי ובלתי נפרד מעיצוב הבית הם המעקות עם מדרגות בהתאמה. יש ביכולתם להעניק את הטאצ' העיצובי והנכון להשלמת המראה. ראו איזה דגם יפיפה של מעקה משולב מחומרים שונים בהרמוניה מושלמת. כל מה שעליכם לעשות הוא לגשת לחנות החברה המתמחה בתחום " שרון מעקות ", ולבחור את העיצוב האהוב עליכם.
pob12     מדרגות ומעקות

sason  מדרגות ומעקות קו נבון
 מדרגות סיבוביות מתוצרת חברת קו נבון. מדרגות אלו מותקנות על קורת ברזל אמצעית. מדרגות אלו משלבות עץ ומתכת בגימורים שונים.
sason  מדרגות ומעקות

sol47 מדרגות ומעקות סולם יעקב
 היצרנית "סולם יעקב" תוחמת עת גרמי המדרגות שלכם בדגמים יוצאים מן הכלל ובאיכות גבוהה של מעקות משולבים הנקראים כך בשל החומרים השונים המרכיבים אותם. דגם מעקה עם עמודי עץ מגולפים וחגיגיים בלבן, מותאמים עם חריצים לקלוט בהם את לוחות הזכוכית. מקו מדרגות ומעקות מהודרים.
sol47 מדרגות ומעקות

ma10 מדרגות ומעקות מעקה חוץTrellidor-מעקה חוץ
 מעקה אלומיניום מעוצב מסדרת מעקות איכותיים מבית חברת "טרילידור". המעקה המיוצר מיצירות ופרופילי אלומיניום העוברים טיפולי שטח כימיים ונצבעים בצביעה אלקטרוסטטית בתנור המקנים לגדר עמידות גבוהה כנגד פגעי מזג האויר והתחלדות. להשיג במספר רב של גוונים.
ma10 מדרגות ומעקות מעקה חוץ

fec10 מדרגות ומעקות Perfect Design
 הפיתול הדקורטיבי בסיומת מאחז היד העשוי נירוסטה מוסיף אציליות ועדינות למעקה, מחזק את הזכוכית השקופה המעניקה תחושה שברירית ממילא אך היא מחוסמת ואיתנה בתוכנה. מדרגות / מעקות משולבים מאת "Perfect design" , חומרים משובחים ויצירה מקצועית ואמינה.
fec10 מדרגות ומעקות

ma03 מדרגות ומעקות מעקה חוץTrellidor-מעקה חוץ
 מעקה המיוצר מפרופילי אלומיניום איכותיים העוברים טיפולי שטח כימיים ונצבעים בצביעה אלקטרוסטטית בתנור. הפרופילים חוברים יחדיו ליצירת מוצר דקורטיבי ואיכותי שאינו מחליד ואינו מצריך טיפול. להשיג במספר רב של גוונים לפי דרישה מראש. מסדרת מעקות איכות מעוצבים מבית חברת "טרילידור".
ma03 מדרגות ומעקות מעקה חוץ

Kav2  מדרגות ומעקות קו נבון
 "קו נבון", חברה מובילה בתחום של מעקות עם מדרגות בהתאמה, מציעה לכם מבחר מדהים של עיצובים המעניקים איכות חיים של ממש למעונכם הפרטי. לפניכם שתי קורות מעוגלות בעלות רמת גימור מושלמת ומוקפדת המשוות מראה ייחודי, מסוגנן, אצילי ואיכותי לסביבה כולה.
Kav2  מדרגות ומעקות

sha24  מדרגות ומעקות נירוסטהשרון-נירוסטה
 חגיגה של נירוסטה ניתן לכנות את תחום עיצוב הבית המודרני, בכול פינה ניתן להיתקל בברק המתכתי, הקר והנקי והוא מתרגם היטב ויזואלית ומשתמר גם בתחום המדרגות ומעקות. דגם מדרגות מתכת מופתיות של "שרון מעקות ומדרגות" בשילוב מעקה זכוכית שקוף ומדויק לקונספט.
sha24  מדרגות ומעקות נירוסטה

sha9 מדרגות ומעקות מדרגות עץ ספלישרון-מדרגות עץ ספלי
 השקעה רבה מצויה בכלל מוצריה של חברת "שרון מעקות ומדרגות" ובכל קו עיצוב וייצור שימושים בחומרים וסוגיהם השונים ביד אמונה ואחראית. דגם מדרגות עץ ספסלי, בולטים וחמימים בנוכחותם למראה הבית המזמין והמקרב, מודבקים באופן כזה המונע שחיקה.
sha9 מדרגות ומעקות מדרגות עץ ספלי

sol38 מדרגות ומעקות סולם יעקב
 שלושה חומרים עיקריים משמשים את חברת "סולם יעקב" לייצור דגמי מעקות משולבים, הזכוכית, משמשת לרוב את המרכז והנירוסטה והעץ מתלווים לעיצוב ומחזקים את עמידותם ובטיחותם בדיוק כמו דגם זה, בו תפסני נירוסטה ומסגרת עץ חמה ודומיננטית. כך עושים היום מדרגות ומעקות מושלמים.
sol38 מדרגות ומעקות

sna251 מדרגות ומעקות מרפסת 6סנפיר-מרפסת 6
 למרפסת "רומיאו ויוליה" זו דרוש מעקה מעוצב במראה רומנטי ומלכותי אשר ישלים את סצנת האהבה. בחברת "סנפיר" מתאימים בכישרון רב ובהתאם לטעם בעלי הבית מעקות ברזל מפורזלים למשעי בטקסטורות שונות ובצבעים שונים ונפלאים. גם מדרגות הבית יקבלו אותה יצירה מושקעת ומקצועית.
sna251 מדרגות ומעקות מרפסת 6

sol14 מדרגות ומעקות סולם יעקב
 המדרגות בדגם זה עשויות עץ אלון בסגנון עתיק, בגימור בלתי מלוטש ונכון וללא מעקה. ברבות מן המקרים, מדרגות ומעקות הם תוצר אחד בלתי נפרד אך כפי הנראה בדוגמה זו אין צורך בחיזוק ויזואלי זה. כך מציגה בהדגשה חברת "סולם יעקב" את נוכחות העץ ותרומתו לעיצוב בפני עצמו.
sol14 מדרגות ומעקות

sna 244 מדרגות ומעקות הייטק 1סנפיר-הייטק 1
 כאשר רואים את דגמי מעקות של היצרנית "סנפיר" אפשר שלא להתפעל מחומרים שונים המשתלבים נהדר עם מדרגות בהתאמה, והבית מקבל ערך מוסף ומשמעותי במראהו הכולל. החברה מצליחה לחדש סגנונות ועיצובים ושומרת על בטיחות,עמידות וחוזק במוצריה. דגם מעקות משולבים, עשוי לוחות מרובעים מבריקים עם מוטות ברזל. מעבר לכל, מוצר זה בטיחותי, עמיד לאורך זמן, תודות לעבודת נקייה ללא ריתוכים.
sna 244 מדרגות ומעקות הייטק 1

הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
סולם יעקב
על הסווג
מדרגות ומעקות הן בדרך כלל אלמנטים המשתלבים יחדיו בהרמוניה ליצירת מעבר בטוח ונוח בין קומות שונות בבית או בכניסה אליו. בקטגורית מדרגות ומעקות תוכלו למצוא גרמי מדרגות מעוצבות מסוגים שונים: מדרגות עץ המושפעות מהזרמים הנטורליסטים השולטים כיום בעולם, מדרגות מתכת ליצירת מראה מודרני והייטקי, מדרגות בקווים ישרים ונקיים, מדרגות לולייניות לבתים בהן חלל העלייה קטן ועוד כדי הדמיון וכיד כל רוח עיצובית ועכשווית. לצד המדרגות נוכל למצוא גם מעקות המיועדים לשמירה על בטיחות ולמניעת מעידה ממדרגות או מרפסות. מעקות אלו עשויים מחומרים שונים כגון מעקות עץ להשלמת המראה הטבעי או הכפרי, מעקות נירוסטה המתאימים לעיצוב מודרני, מעקות ברזל, מעקות אלומיניום ומעקות שיוצרו בשילוב חומרים כעץ וברזל. בנוסף נוכל למצוא סולמות לעליית גג וסולמות חשמליים. בכל מוצר תוכלו למצוא תמונה מהודרת הניתנת להגדלה, גווני המוצר, מפרט טכני, קובצי כאד לשימוש עיצוב פנים הבית ואדריכלים וכן רשימה של חנויות בהן ניתן להשיג את המוצר.
 
הכל לבית במקום אחד aDShops, החנות שלנו
 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית