עיצוב הבית חדשות וחידושים אינדקס חברות   לחנות שלנו  

 
   

חדרי ילדים ותינוקות

חדרי ילדים
חדרי תינוקות
מתקני שעשועים לילדים 

1548 מוצרים נמצאו, מציג 1 עד 25

חיפוש לפי יצרן:      


sxy1     חדרי ילדים ותינוקות Destinyעמינח-Destiny
 מיטת נוער מעוצבת ואיכותית מדגם דסטני, ראש המיטה ניתן לכוונון, ארגז מצעים לאחסון, מזרן ויסקוג'ל עם מרכז בריאותי. בייצור ושיווק חב' עמינח.
sxy1     חדרי ילדים ותינוקות Destiny

zec1  חדרי ילדים ותינוקות דגם נועםהאוס אין - House In-דגם נועם
 חדר ילדים בעיצוב מודרני, דגם נועם עשוי מעץ מלא. החדר מאובזר במיטה וחצי מתכווננת, ארון יוקרתי ושולחן כתיבה רחב ידיים, מדף ספרים לנוחות האיחסון והסדר. כל זאת תוך הדגשה על שימוש בחומרים טבעיים.
zec1  חדרי ילדים ותינוקות דגם נועם

zila48  חדרי ילדים ותינוקות לואיברזילי-לואי
 חדר ילדים דגם לואי מסדרת הקו הלבן. החדר מאובזר במיטה נוחה ונעימה, ארון רחב ידיים, שולחן כתיבה, מדפים וכוננית. כל זאת בעיצוב תואם בסגנון פרובאנס.
zila48  חדרי ילדים ותינוקות לואי

zaq50 חדרי ילדים ותינוקות מיטה וחצי יפניתדני הנקר-מיטה וחצי יפנית
 טוב שיש בסיס מצוין ועוד תוספות לבחירה, כך כל הורה וילד יכולים לייעד את הדגם המתאים ביותר. אז למשל ניתן לנתח את הדגם הזה מתוך קו מיטות נוער / חדרי ילדים מאת "דני הנקר", סגנון יפני עם עיטור אותיות אופציונאלי, גלגלים או אפשרות לרגליי עץ עומדות ומנגנון עם שלט להרמה שגם הוא אפשרי.
zaq50 חדרי ילדים ותינוקות מיטה וחצי יפנית

hou11 חדרי ילדים ותינוקות דגם גלהאוס אין - House In-דגם גל
 חדרי ילדים / נוער שכלום לא חסר בהם, פריטי ריהוט מעץ מלא, לרוב אורן, הצבועים בצבעים מבוססי מים, בנויים באופן פונקציונאלי ונגיש ומעוצבים עם הרבה תשומת לב לקווי יופי ופרטים דקורטיביים. הנה חלל שהוא בדיוק כזה, ארון שתי דלתות מקסים ומיטה שאפשר לפתוח כשבא חבר. מאת "House In".
hou11 חדרי ילדים ותינוקות דגם גל

hou5    חדרי ילדים ותינוקות דגם זיוהאוס אין - House In-דגם זיו
 חדרי נוער, חללים שיש בהם צבע, חמימות, גירויים, שמחה וביטוי אישי לקראת הבגרות וחברת "House In" מרהטת חדרים אלו, המלווים במהלך השנים והופכים לארבע קירות של זיכרונות נעימים. דגם זיו אשר כשמו כן הוא, קורן בגוון כתום תפוזי משולב לבן עם כל מה שצריך.
hou5    חדרי ילדים ותינוקות דגם זיו


ein7  חדרי ילדים ותינוקות מיטת לילךהאוס אין - House In-מיטת לילך
 מיטות נוער של היום מעוצבות עם ראייה רחבה יותר מלבד בסיס למזרן ומשענת ראש, כך זה לפחות אצל היצרנית "House In" המציעה שימושים נוספים למיטות כגון דגם זה, בעל גוון תכול בדוגמת פסים עדינה בעץ, הכולל מדפי צד ומיטה נוספת הנפתחת מלמטה. חשיבה מעבר בעיצוב ריהוט חדרי נוער וילדים.
ein7  חדרי ילדים ותינוקות מיטת לילך

sam  חדרי ילדים ותינוקות תמונת קנבס - רביעיית סאפרישרה מויאל-תמונת קנבס - רביעיית סאפרי
 את אותו הקסם, עשתה שרה מויאל בארבעת תמונות הפסטל הללו אך הפעם עם חיות הספארי המתוקות. מוצרים משלימים לחדרי ילדים ותינוקות שלה מדברים אל הילדים בשפה סיפורית ומקסימים כל אחד. אל תתפלאו אם תחפצו לעצב את חדרי ילדכם במגוון אביזרים שלה.
sam  חדרי ילדים ותינוקות תמונת קנבס - רביעיית סאפרי

clei_ppi חדרי ילדים ותינוקות Spazio 1Milano Bedding-Spazio 1
 חדרי ילדים הם חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית.השילוב המוצלח ביותר בחדרי הילדים הוא יופי,התאמה ופרקטיקה(גודל החלל).בחדר ישנו שולחן כתיבה ביום ,ההופך למיטה בלילה.ומיטה פתוחה הנסגרת לתוך נישה להגדלת החלל ביום.כך מתאים עצמו החדר לשני ילדים למחיה בנוחות.
clei_ppi חדרי ילדים ותינוקות Spazio 1

hou3     חדרי ילדים ותינוקות דגם אלמוגהאוס אין - House In-דגם אלמוג
 לריהוט חדרי נוער של חברת "House In" יש עיצוב עם אישיות, אמירה מעוצבת המתאימה בדיוק לטווח הגילאים בגודל ובמספר הפריטים כגון דגם חדרים זה, רומנטי, לבן כולו, עם גילופים דקורטיביים, מיטה "חכמה" עם מגירות אחסון גדולות ומדפי צד, ארון מלכותי, מדפים תלויים ושולחן כתיבה תואמים.
hou3     חדרי ילדים ותינוקות דגם אלמוג

ein57  חדרי ילדים ותינוקות דגם אילי האוס אין - House In-דגם אילי
 פריטי ריהוט משלים אשר בלעדיהם חדרי ילדים ונוער אינם שלמים, עשויים עץ באיכות גבוהה, מעוצבים במגוון מראות ואיתם מעבירים את השנים היפות באופן הנוח והאישי ביותר. דגם שולחנות בשמנת וגוון העץ לחדרי הילדים הכוללים הכול, מגירות, ארונית ומקום למחשב ולכתוב. מאת "House In".
ein57  חדרי ילדים ותינוקות דגם אילי

sam4  חדרי ילדים ותינוקות תמונת קנבס - פרפרים ופרחיםשרה מויאל-תמונת קנבס - פרפרים ופרחים
 מוצרים משלימים של היוצרת שרה מיואל הם בעלי חיות רבה בשל צבעים וציורים ברורים ומופלאים. לכן, אין זה מפתיע שהורים אוהבים לסגנן חדרי ילדים ותינוקות עם אביזרים שהיא יוצרת. דגם אביבי שבחיותו כמעט מאפשר לנו להריח א פריחתו ולכנפי הפרפרים לדגדג אותנו.
sam4  חדרי ילדים ותינוקות תמונת קנבס - פרפרים ופרחים

ein56 חדרי ילדים ותינוקות דגם יפניהאוס אין - House In-דגם יפני
 חברת "House In" מרבה להשאיר חלק מסוים בגוון העץ בפריטי ריהוט משלים שהיא יוצרת בכדי להעניק מגע מזמין יותר האומר "זהו חדרי הזמין והנעים" וגם בדגם זה, מקו שולחנות לחדרי ילדים השומר על קו עיצוב נקי וגוון לבן, שתי מגירות נפרדות כמו דבש ניגר. "House In", המובילים בעיצוב חדרי נוער, תינוקות וילדים.
ein56 חדרי ילדים ותינוקות דגם יפני

zma4   חדרי ילדים ותינוקות נירה קומפלטעצמל'ה רהיטי ילדים-נירה קומפלט
 מיטות נוער היוצאות מבית "עצמל'ה" משמחות ומאירות את העיניים, הופכות חדרי ילדים לחלל מחבק, עוטף וחמים יותר. אם בזכות השימוש בעץ, או בשל גילופי מראשי המיטה, התוספות הדקורטיביות הקטנות כגון איור הפיל או הכוכב או המגירות הצבועות כפי הנראה בדגם זה.
zma4   חדרי ילדים ותינוקות נירה קומפלט

leh17   חדרי ילדים ותינוקות מיקה ועינתעצמל'ה רהיטי ילדים-מיקה ועינת
 טובים השניים יחד, כך רואים זאת ההורים ומשכנים יחדיו באותו החדר את שני האחים גם אם יש עוד חדרים לפעמים ולשם כך, יש צורך במיטה כפולה כמובן. חברת "עצמל'ה" יוצרת מיטות נוער קומותיים נפלאות עבור חדרי ילדים כדגם מולבן זה העשוי עץ מלא ומורכב ממיטה גבוה ונמוכה הניתנות להפרדה.
leh17   חדרי ילדים ותינוקות מיקה ועינת

leh10   חדרי ילדים ותינוקות נועם משולשת קומפלטעצמל'ה רהיטי ילדים-נועם משולשת קומפלט
 מיטה בתוך מיטה בתוך מיטה, יצירה חכמה ושימושית עם יש יותר משני אחים בחדר אחד או אם בא אורח, השתיים הראשונות נפתחות והשלישית נשלפת וניתנת להפרדה וניתן לבחור את הצבע למגירות. כל כך הרבה קיים בדגמי מיטות נוער משולשות אלו מבית "עצמל'ה" אשר נועדו לעיצוב חדרי ילדים באופן פרקטי.
leh10   חדרי ילדים ותינוקות נועם משולשת קומפלט

skal44 חדרי ילדים ותינוקות פנורמהמשכל-פנורמה
 אנחנו רוצים את הטוב ביותר עבורם, שיגדלו ויתבגרו בתנאים הנוחים והמעודדים ביותר. לכן, אנו מרהטים ומאבזרים חדרי ילדים בפריטי ריהוט איכותיים, צבעוניים ומתאימים לכל שלב. לחברת "משכל" הידועה, מיטות תינוק יפות ואיכותיות כדגם זה, עדין ויפה עם קריצת וינטאג' קלה.
skal44 חדרי ילדים ותינוקות פנורמה

skal43 חדרי ילדים ותינוקות פרפרמשכל-פרפר
 לחברת "משכל" מיטות תינוק מקסימות במראה של פעם, אשר יתחבבו מאד על חובבי סגנון הוינטאג'. למשל דגם זה, גוון עץ כהה, מסגרת עליונה חלקה ומקושתת ותוספת חריטה ילדותית המוסיפה נופך מתוק ודקורטיבי. ריהוט יפה עבור חדרי ילדים, מלווים בנאמנות לאורך השנים.
skal43 חדרי ילדים ותינוקות פרפר

ace69   חדרי ילדים ותינוקות increaseעמינח-increase
 מיטת נוער דגם increase, מסדרת XL BED Silver, כוללת מזרון איכותי לשינה נוחה וכמו כן, מערכת כוונון UP&DOWN. חברת עמינח המתמחה בייצור מיטות נוער.
ace69   חדרי ילדים ותינוקות increase

zbn25  חדרי ילדים ותינוקות happyאירופלקס-happy
 דגם happy המתאפיינת במזרון עם תמיכה מכסימאלית לגוף, 2 מנגנוני כוונון ליצירת נוחות מושלמת. חברת aeroflex יצרנית מיטות נוער מביאה לכם מבחר מקיף של דגמים בעיצובים מיוחדים.
zbn25  חדרי ילדים ותינוקות happy

zbn24  חדרי ילדים ותינוקות רומבהאירופלקס-רומבה
 דגם רומבה עיצוב חדיש המשלב ארגז מצעים עם גלגלים לנוחות המשתמש, מזרון המתואם אישית וכמו כן ניתן להוסיף מנגנון מסאג'. מיטות נוער לחדרי ילדים כגון זה ניתן להשיג אצל חברת aeroflex.
zbn24  חדרי ילדים ותינוקות רומבה

zbn23  חדרי ילדים ותינוקות היפ הופאירופלקס-היפ הופ
 דגם היפ הופ , עיצוב מודרני. דגם המשלב מזרון איכותי לתמיכה מרבית לשינה בריאה וכמו כן אפשר להוסיף מנגנון מסאג'. המיטה ניתנת להשגה במגוון רחב של גוונים. זאת ועוד אצל חברת aeroflex המתמחה בייצור מיטות נוער לחדרי ילדים.
zbn23  חדרי ילדים ותינוקות היפ הופ

zbn22  חדרי ילדים ותינוקות מיטת צעיר וחציאירופלקס-מיטת צעיר וחצי
 מיטת נוער של חברת aeroflex בעיצוב עכשווי ומודרני. דגם צעיר וחצי משלב מנגנון לכיוונון, מזרון איכותי, מערכת מסאג' כאופציה, ניתנת להשגה במספר גוונים.
zbn22  חדרי ילדים ותינוקות מיטת צעיר וחצי

ace65  חדרי ילדים ותינוקות expressעמינח-express
 דגם express, מסדרת classic silver, ספה המשלבת טכנולוגיה מתקדמת לשינה בריאה, כמו כן הספה מאובזרת בארגז מצעים רחב. חברת עמינח המתמחה ביצור מיטות נוער לחדרי ילדים ונוער דואגת לכם ללילות עם שינה ערבה.
ace65  חדרי ילדים ותינוקות express

ace64  חדרי ילדים ותינוקות moodעמינח-mood
 ספת ,mood סדרת classic silver, מאופיינת במרכז בריאותי ומערכת קפיצים ייחודית המאפשרים שינה רגועה ובריאה. כל זאת ומיטות נוער נוספים ניתן למצוא אצל היצרנית חברת עמינח.
ace64  חדרי ילדים ותינוקות mood

חדרי ילדים aDShops, החנות שלנו
House in
על הסווג
חדרי ילדים הם מהחדרים הדינאמיים והמשתנים ביותר בבית. חדרים אלו משתנים יד ביד עם הילדים הגרים בהם, משקפים את תהליכי ההתבגרות ומשתקפים בהם. חדר ילדים הוא הממלכה של הילד, זהו האזור הפרטי שלו; שם הוא משחק, מכין שיעורים, מארח חברים וחברות ושם הוא לומד להכיר את העולם. בעת עיצוב חדר לילד מומלץ לשתף אותו בהחלטות העיצוביות ולדאוג שהחלל יתאים לו לא רק מבחינה אסטטית, כי אם גם מבחינת הנוחות, הפונקציונאליות והכי חשוב מבחינת הבטיחות.
 
חדרי ילדים aDShops, החנות שלנו
 
קטגוריות פופלריות :
 
פנים הבית
 
 
הריצוף הביתי
ריצוף חוץ
ריצוף פסיפס
 
 
 
 
החצר והגינה
בריכות ספא
תאורת גן
 
 
 
פתחי הבית
דלתות הזזה
 
 
 
חדר השינה
מיזרונים
מיטות מתכווננות
מיטות זוגיות
מיטות נוער
 
 
 
 
חדר האמבטיה
ארונות אמבטיה
ברזים לאמבטיה
אמבטיות
אסלות
מקלחונים
 
 
 
המטבח הביתי
ברזים למטבח
תנורי בישול
קולטי אדים
 
 
 
הריהוט ביתי
פינות אוכל
חדרי שינה
מיטות זוגיות
כורסאות טלויזיה
ריהוט כפרי
 
 
עיצוב פנים הבית